minet

Nemůžu říci, že bych se nudila, to by bylo zlé, ale prostě nevím proč, nebála jsem se a nelekala. Hezké nápady, stokrát použité v různé míře jinde, ale odkoukala jsem film, který je hned jasný a co? NIC!! Vůbec nic. Nebylo to tak hrozné jako Stáhni mě do pekla, kdy jsem se jen smála kravinám, ale i tak škoda, já se vážně těšila na horor. Asi si budu zase muset pustit telvizní zprávy, abych zažila trochu strachu. ()

treeny

Peckoidní film, u kterého jsem se bál od začátku do konce. Byl jsem rád, že celková atmosféra byla nebývale potemnělá až děsivá. Díky Wanovi jsem si odvykl dostávat hororové scény po malých dávkách, ale buší to do mě celý film, kdy tedy neukápne moc krve, ale napětí je furt stálé a obrovské, že jsem se bál jít na záchod - co kdyby. ()

Hilarios

"To jako vážně ?" Asi takto bych mohl zareagovat a často také reaguji když jsem vystaven horroru, ať už v kině nebo doma, ale snad poprvé v životě musím smeknout před filmem tohoto žánru. V dnešní době plné laciných horrorů, které bych já osobně rozdělil do tří kategorií, a sice: napodobeniny Blair Witch, pak různé duchařiny a vymítačk a za třetí, a ty jsou nejhorší: Tupé Teenage vyvražďovačky, je snímek V zajetí Démonů opravdu velmi světlým bodem na poli hororových filmů. A to ani nemluvím o tom, že to bylo zcela jistě poprvé, co jsem uronil slzu u tohoto žánru. Zkrátka a dobře V zajetí Démonů mě přes mou velikou skepsi velice příjemně překvapil a nad míru splnil má očekávání. Parádní kamera, skvělá hudba, dech beroucí atmosféra a naprosto důvěryhodně herecké výkony. Proto pětka. ()

Deacon59

Nemůžu jinak než za pět, po dlouhé době film který mě přikoval do sedačky a nenechal odejít dokud neskončí. Výborně zahrané, výborně natočené. James Wan zkrátka umí, jsem zvědav na FF7. ()

flegmos

Klasicky vyskladany pribeh rodinky, ktora vrhne vsetky svoje dukaty aby sa mohla vyhrievat s usmevom vo vacsom ale v tom baraku STRASI. JEEEJ. A cim dalej tym viac. JEEEJ. Tak zavolaju aktualnych ghostbusters "CI bOHA", ktory ich spomocou BibLiE zachrania. Dobra atmoska, dobre urobeny filmik, konanie niektorych postav jak v horrore ale inac jakoze moc pekny horrruurek. Davam do TOP FIVE 2013 v zanri horror rok 2013 a 95%. James Wan sa vyzna ako spravit doma vecer atmosku. ()

R4du5h

Jedním slovem SUPER! Filmové zpracování téměř dokonalé, ale scénář lehce předvídatelný. Co se týče hereckých výkonů, tak hodnotím na jedničku. Celkově dávám 85%. ()

Mana

Jsou horory, které, stejně jako duchové a démoni, nestárnou. A tento snímek se vrásek bát rozhodně nemusí. Bát se budou ti, kteří si dopřejí chvilku v zajetí těchto démonů. **** ()

majorzeman13

Včera jsem byl na tomto filmu v kině a musím říci,že jsem si ho užil a bavil se.Rozhodně jde o nadprůměrný hororový počin tohoto roku a "možná" i všech dob. Herci byly v pohodě,cool, režie a kamera téř parádní a ta atmoséra retro hororů 70. let byla fakticky skvělá,hutná,super!!!!!!!!!!!!!! ps: závěrečné titulky = fajn,prima pss: zvuková stránka zajímavá,poutavá,hravá!!!!!!!!!! ()

lineker

Tak nevím, ale s Wanem asi zas takoví kamarádi nebudeme. Po Insidious, kde mně zklamal řádně připitomělý závěr jsem byl tentokrát svědkem hororu,kde vše zřejmě mělo být tak jak má, dvakrát jsem se řádsky lekl, ale to co je zde pojmenované jako kvalitní filmařina pro mne vyšumělo do ztracena .Klišé a "stealing" nemá cenu řešit, u hororu se bez toho tvůrce už zřejmě neobejde. Chybělo to správné dusno, které u tohoto typu filmu vyžaduji a které se mne dostalo v plné míře u Sinister. Derrickson, alespoň pro mou osobu umí udělat daleko lepší atmosféru. The Conjuring jsme vnímal jako spíše kvalitní akční strašidelný film. ()

kollera odpad!

Pre mňa až neuveriteľne precenená vec. O celom filme ako jednom veľkom klišé sa baviť ani nebudem, nakoniec v každom filme sa nejaké klišé nájde. Mne skôr ide na nervy ako môže niekto tieto blaboly nazývať hororom. Pod pojmom horor si predstavím najmä film z hrôzostrašnou atmosférou, no pri tomto "diele" sa absolútne nedá hovoriť o nejakej temnej atmosfére ktorá by mala vyvolať pocit strachu a hrôzy. Každých 10 minút umelo nasekané sekvencie vrešťania, búchania a nudného chodenia po dome a kde tu vyletí ježibaba s bradavicou na nose. A tá nasilu navodená "atmosféra" 70 rokov to bolo niečo otrasné. Pre mňa absolútne nepochopiteľné ako môže mať tento film 82% skoro tak ako Carpenterov kúsok The Thing! Som presvedčený, že ak tento režisér natočí ďalší "horor" vyhnem sa mu veľkým oblúkom. ()

Caesarion

Jako rozhodně sem nebyl tak zesranej jak mi mnozí povidali že budu ale dal sem jen tři za to že mi film stejně přijde hodně podobný jako ostatní. Možná by pomohlo jen maličko násilí a ne jen zraněný fízl. ()

1normalny

Poctive 4*! Vykradacka zanru, ale velmi osobita v tom, ze dotiahla vela veci, co v inych filmoch chybaju. V podstate taka ducharska bestoffka. ()

RISOvonVODKA

Alebo keď Vám jeden film zostane v pamäti dlhý čas. Je tomu už niekoľko mesiacov, čo som ho videl a chystám sa na druhé kolo. Ako hororovému geekovi mi nič iné neostáva. Po desiatkach fádnych béčkovych sračiek so štipkou originality alebo hereckého umenia prišiel na scénu opäť raz jeden majster. Po Insidious ďalšie mrazivé prekvapenie. ()

simonman

Výborná, čistá duchařina, při které jsem řádně promrznul zevnitř. Asi si budete myslet, že co teď napíšu je jen tendenční kec pro pobavení, ne, jen čistá pravda: Při závěrečných titulcích se mi zničehonic pomalu otevřely dveře od pokoje. Asi průvan, přesvědčil jsem sám sebe a trvám na tom. ()

Balgool

Jednoznačně nejlepší horor od Kruhu. Veškerý subžánr spojený v jeden unikátní celek, čili osloví nejširší masu diváků. Jaký jiný cíl by měl mít výborně natočený snímek? ()

panter666

Musím uznat, že je to po dlouhé době horor, který mě opravdu zaujal (a téměř přivedl k víře :) ). Na snímku se podílela jedna z osob, která to všechno údajně prožila a na všechny dramatizace reagovala tak, že to prý takhle skutečně probíhalo. Už sama představa je to dost děsivá. U filmu sem se nebál, ale když sem byl pak sám na tmavých místech, jako je sklep nebo půda, necítil sem se dobře. No a v hlavě mi nejvíc zůstala Annabela nejděsivější panenka jakou sem kdy viděl, překonala dokonce i Chuckiho. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění