Po prvním masakru v roce 1974 se podezření obyvatel městečka obrátilo proti rodině Sawyerových. Rozvášněný dav dům Sawyerových obklíčil, vypálil a celou rodinu do posledního člena vyvraždil. Když se o několik desítek let později dívka jménem Heather dozví, že po své babičce zdědila nemovitost v Texasu, rozhodne se společně s několika kamarády vyrazit na výlet a svůj nově nabytý majetek si prohlédnout. Po příjezdu zjišťuje, že zdědila velkolepé sídlo. Hrůza, která se ukrývá ve sklepení, na své objevení ale teprve čeká. (oficiální text distributora)

Diskuze

jurasino (hodnocení, recenze)

freddy_k: Tak podle tebe pokud tenhle trailer je hodně povedený tak to bude film stát hodně za hovno ne? Tak proč bys na něco co bude stát za hovno šel velice rád do kina?

freddy_k

freddy_k (hodnocení, recenze)

Tak trochu mi přijde, že čím lepší je trailer, tím víc za hovno stojí film. A tenhle trailer byl hodně povedený. Nevím, ale já bych na to do kina i šel a velice rád.

korbitch22

korbitch22 (hodnocení, recenze)

tak texaskej masakr není zrovna "horor" u kterýho by se člověk bál a sál plnej lidí by narušoval atmosféru, tady jde spíš o to 3D. Já byl na desítkách hororů v kině s drtivou většinou je to lepší zážitek s plnym sálem, je sranda vidět ty viděšený xichty a cukat se ve stejnou chvilku, co se cuká dalších 100 lidí, důkazem Sinister, který sice není bůh ví jaká pecka, ale při lekečkách to mávalo s celym sálem a třeba u paranormal activity 3 se jedna holka složila, no prostě sranda.

Corpsegrinder

Corpsegrinder (hodnocení, recenze)

Mně je to celkem jedno protože na horor do kina bych nikdy nešel :) Přijde mi že v kině plným lidí to prostě nemůže fungovat, ať už je tam sebevětší tma.

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

korbitch22: Cinestar mi na dotaz ohledně toho,jestli budou TCH 3D hrát odpověděli ,že distributor tenhle film nenabízí...

korbitch22

korbitch22 (hodnocení, recenze)

když už je v kinech i taková sračka jako druhý díl pirani, doufám že se český distributor vzpamatuje a tohle nasadí.

mzss1 (hodnocení, recenze)

Technická stránka filmu a tak podobně nevypadá špatně ...

mzss1 (hodnocení, recenze)

Koukám, že tohle nebude vůbec hororové, ale spíš velký masakr. No uvidíme ...

mzss1 (hodnocení, recenze)

jurasino: Jasně no, snad to klapne tenhle film. Podle mě těhle motorovek natočí do budoucna ještě víc ...

jurasino (hodnocení, recenze)

mzss1: a taky si nemyslím že jich bylo natočeno dost, podle mě dost málo tak možná. oproti pátku 13 nebo halloweenu a jiným sériím daleko mín přitom je to minimálně tak stejně dobré, jestli né lepší.

jurasino (hodnocení, recenze)

mzss1: no ja už jsem si třeba ted jisty že se mi ten film bude líbit protože mi prostě docela stačí ten leatherface jak je tam bude řezat a prostě na tom není co zkazit, když jsem v tom traileru viděl že tam ten leatherface je, tak to je pro mě dost informací na to abych se na ten film těšil. jestli tam bude i nějáká jeho rodinka tak tím líp, tu mám ze všeho nejradši

mzss1 (hodnocení, recenze)

jurasino: V pohodě. Asi je těžké něco řešit, když je k dispozici trailer. Až to uvidim, třeba pak budu mluvit jinou. :-)

mzss1 (hodnocení, recenze)

jurasino: Hele, ja neříkám, že tu musí dopadnout zle. Já vidím věci oběktivvně, ne zaslepeně. Tebe trailer zaujal, mě ne. Můj názor, tak klídek ne. Třeba vidím nějaký trailer, kterž se mi líbí a film dopadne blbě, nebo naopak.

jurasino (hodnocení, recenze)

mzss1: no tak mě teda zaujal !!! jestli to nechceš vidět nemusíš do toho kina jít, nikdo tě nenutí

mzss1 (hodnocení, recenze)

Spíš už je to ohraný, těch texaských masakrů už bylo natočeno dost. Tohle nemusí být špatný film. Ale nic výraznějšího se zde konat podle mě nebude. Už jen trailer moc nezaujal .. uvidáme, třeba to překvapí. :-)

SimonShot

SimonShot (hodnocení, recenze)

Plno lidí tvrdí ze jediný tento film ma hybajici se obrazek ale má ho taky terminator salvation bacha na to lidi fandim texasaku