Po prvním masakru v roce 1974 se podezření obyvatel městečka obrátilo proti rodině Sawyerových. Rozvášněný dav dům Sawyerových obklíčil, vypálil a celou rodinu do posledního člena vyvraždil. Když se o několik desítek let později dívka jménem Heather dozví, že po své babičce zdědila nemovitost v Texasu, rozhodne se společně s několika kamarády vyrazit na výlet a svůj nově nabytý majetek si prohlédnout. Po příjezdu zjišťuje, že zdědila velkolepé sídlo. Hrůza, která se ukrývá ve sklepení, na své objevení ale teprve čeká. (oficiální text distributora)

Diskuze

fililipekk

fililipekk (hodnocení, recenze)

ondrej100: Však jo. Pro mě je nepřekonatelný, ale chápu že každý to má jinak.

Ouwen (hodnocení, recenze)

t.mon: Mě je jedno kdo bude koženou tváří, hlavně at to dobře zahraje.

t.mon (hodnocení, recenze)

Já 74 ještě neviděl, ale před premiérou tohohle filmu ho mám v plánu.

Mefistofelle

Mefistofelle (hodnocení, recenze)

Záleží na úhlu pohledu. 74 je rozhodně myšlenkově hlubší, atmosféričtější, ale nehraje na žádné extra brutality, spousta toho se děje mimo kameru. Remake je zase hixploitation, který se s ničím nesere. Záleží na tom, jaký styl komu vyhovuje. Osobně mám radši původní verzi.

Ouwen (hodnocení, recenze)

ondrej100: To máš pravdu, velkou, každej má svůj vkuz na filmy, na druhou stranu má pravdu Fililipekk, 74 je vážně nepřekonatelný. Ty scény, jak večeřejí jsou neskutečně citlivě natočeny, až z toho mrazí. Remake není žádná hamba, ten jsem viděl v 15 a je mi 16 a byl jsem taky posranej. Ale co bys chtěl od roku 74? Efekty nebyli na takový úrovni jako dnes. Ale jinak mě počátek zklamal na celý čáře. Na 3D se těším jako malej kluk a doufám, že se budu bát. :-)

ondrej100

ondrej100 (hodnocení, recenze)

fililipekk: Je to vec názoru.Ale mne original pripominal skor komediu ako horor.Aj tie scenky s motorovou pílou.čakal som viac od originalu.Remake je super.Určite nerobi hambu.

fililipekk

fililipekk (hodnocení, recenze)

ondrej100: NE není. Remake je super, ale originál je na věky nepřekonatelný.

Dlee (hodnocení, recenze)

O to právě i jde.Já viděl Masakr ve 12 letech a byl sem posranej strachy..ještě k tomu v kině.

Ouwen (hodnocení, recenze)

ondrej100: Já ale viděl 74 v osmi letech a sám doma, večer.

ondrej100

ondrej100 (hodnocení, recenze)

Texaský masaker z roku 2003 je lepši ako originalny z roku 1974.Originál mi pripominal skor komediu ako horor.Trapas!!!

StrYke

StrYke (hodnocení, recenze)

Souhlasím, existujou desítky horších remaků a zrovna oba nové Texasáky mě bavili (hlavně Počátek)

Ouwen (hodnocení, recenze)

Mě se nejvíc líbil ze 74 roku, tam jsem byl fakt posranej.

t.mon (hodnocení, recenze)

Remake zlej není. Ale narozdíl třeba od Resident Evil Apocalypse(jsem asi jedinej, kterej si myslí, že je to lepší než jednička)docela blbost. Ale ostudu rozhodně nedělá.

Mefistofelle

Mefistofelle (hodnocení, recenze)

Náhodou remake 2003 tak zlej není a to si nemyslím, že bych viděla jen samý sračky. V rámci remaků starých slasherů si na tom rozhodně vede líp než jiné. O TCM Beginning si jde myslet leccos, ale 2003 ostudu nedělá...

Dlee (hodnocení, recenze)

No od roku 2003 to byl jeden z mála nejlepší hororu.Byl sem na něm v kině ve 13 a bylo to v tý době fakt něco.Samozřejmě že vyšlo ještě plno dobrejch hororů jako třeba INsidious,The Strangers,Halloween atd...

Reverger

Reverger (hodnocení, recenze)

Dlee: Tak to jsi buď nějak přehnal a nebo jsi za 10 let viděl pěkný sračky u kterejch by blil i ten nejotrlejší...

Dlee (hodnocení, recenze)

Tak to nesouhlasím.Masakr z roku 2003 byl nejlepší horor za posledních 10 let.

t.mon (hodnocení, recenze)

holcicka9: Všude, ale všude u každýho hororu říkáš, jakej to bude mazec, ale zrovna tenhle si nevybereš. Podle mě by se to ujat mohlo.

Jamper

Jamper (hodnocení, recenze)

remake jedničky a dvojky byli velmi dobré tak doufám že tu trojku nedojebu