Nepřirozený průběh počasí udeří se smrtícím běsněním na New York City a uvolní Sharknada. Obyvatelé  a nejcennější kultovní místa tohoto města jsou v ohrožení a jen Fin (Ian Ziering) a April (Tara Reid) mohou "Velké jablko" zachránit. (oficiální text distributora)

NatyR odpad!

Dala bych klidně i 1 hvězdu, protože jsem se při tomto filmu velmi pobavila od začátku do konce a zažijete opravdu jeden z nejsilnějších filmových zážitků svého života, ale kdybych tak učinila musela bych žít ve strachu, že natočí další díl. ()

Lucky001

Jestliže první díl šel zkouknout s pár lahváčema v sobě, dvojka je jiná. První půlka lepší, druhá půlka horší, no spíš tragická. Hrdinský závěr typu "nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky" jsem fakt nedával. Už jsem myslel, že to nedokoukám a pustím si Stefanii (http://www.csfd.cz/film/136976-stefanie/komentare/), nebo snad Nezkrotnou Lucíi (http://www.csfd.cz/film/196826-nezkrotna-lucia/komentare/). Tohle už jde vydržet jen s pořádnou dávnou mozkových oblbováků... PS: jdu si pustit trojku ()

Drogba

Po shlédnutí jedničky jsem musel jedním dechem mrknout i na dvojku. Fin a April jsou zpět ak tomu spoustu zajímavých jmen jako je Vivica A. Fox, Kari Wuhrer a nebo třeba Judd Hirsch aka Davidův otec ze Dne Nezávislosti. No byl to opět nářez, všem fanouškům žánru opět mohu jen doporučit. Těšte se opět na originální C scénář a herecké výkony. ()

MatyRock odpad!

Slabší jak první díl, ale pořád si drží stanovenou kvalitu, tedy kvalitu pitné vody v Ugandě. Bohužel v Ugandě žádná pitná voda není. Poslední 20minutovka opět legendární a nadupaná super hláškami. Motorovka je už symbolem a její prodlužovací se lišta je super cool. Hádám, že do příště se budu muset zdunit stejně jako tvůrci, abych dostatečně ocenil kvality Sharknada. 2/10 ()