Reklama

Reklama

Nelze zastavit někoho, kdo se nezastaví před ničím! Motivační kniha neznámého tajemného autora velice rychle nabývá na popularitě a inspiruje skupinu lidí, kteŕí se předtím nikdy nepotkali. Novinář, kněz, bývalá vězenkyně, hip-hopový mogul, herec a policista v utajení. Ti všichni se snaží odhalit totožnost spisovatele, protože cítí, že jim poskytl druhou šanci. Podněcuje je k přehodnocení jejich rozhodnutí, konfrontují se s vlastními strachy a doufají, že budou žít mnohem pozitivnější život. (TV JOJ)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (22)

DEXTER099 

všechny recenze uživatele

Tak nějak jsem nevěděl co od toho čekat a když už dorazily titulky tak jsem dostal pod nos film něco jako jsou takové ty motivační knihy.Víc nemá asi smyl dodávat.Hlavní důvod proč jsem to chtěl vidět a to tedy Sylvester Stallone je zde pár minut a asi ve třech scénách,přesto mu to sedne.Za mě celkově 50 % a tři hvězdy. ()

Paldiny

všechny recenze uživatele

Hotový motivačný kódex predstavuje tento film. V deji vidíme viac nezávislých príbehov aké spája jedno a to kniha neznámeho autora s názvom "Reach Me". Kniha plná pozitívnych slov, múdrych viet aké zaručene zmenia pohľad na život a dajú mu zmysel, teda pokiaľ ste ho ešte nenašli. Aspoň tak to tvorcovia zamýšľali. Ibaže film nefunguje ani ako dráma ani ako komédia, gangsterka či motivátor a je zaujímavý len slušnou hereckou zostavou. Záverečné "žili šťastne až do smrti" je iba úsmev vyvolávajúce vyústenie tohto obyčajného filmu, ktorý nestojí za videnie. ()

Reklama

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Docela solidní haluz. Ani nevím jak se k tomu postavit. jako seriózní drama mi to nepřišlo. Spíš mi ten film přišel tak absurdní, že jsem se furt něčemu gebil, takže jsem se vlastně bavil. No prostě přečtete si knížku a přijdete na to jak změnit svůj život (?!) No co vám budu povídat. Film je sled různých šílených scének. A Berenger to dorazil s tím odvykáním kouření. I Am Roger i Dont Smoke! Konec je trochu na hlavu, ale on je wtf skoro celej film, takže proč by měl bejt konec normální že jo. No za srandu tomu ty neseriózní 3* dám.50% ()

borec999 

všechny recenze uživatele

Netuším ako sa do podobného filmu dostal Stallone. Jednak tu nemá hlavnú postavu, ale len absolútne nevýraznú vedľajšiu postavu, za druhé nejde o akčný film a za tretie nejde ani o žiadny výnimočný film ktorý by mu pomohol v kariére. Sledujeme mozaiku príbehov viacerých postáv, ktoré sa v závere pretnú a vyústia v nejaký ten záver. Technicky nič výnimočné, herci to odohrali tak aby nikoho neurazili a z jednotlivých príbehov výraznejšiu pozornosť získa len pasáž "I am Roger and I don t smoke" . Reach me vyslovene nenudí a zlým filmom by som ho tiež nenazval, ale vidieť ho na druhej strane asi nepotrebujete. Jeden z mála filmov kde sa stotožňujem s hodnotením ČSFD. 50% ()

castor 

všechny recenze uživatele

Několik hvězd nižší svítivosti, které stárnou jako jejich někdejší nejlepší role, mezi nimi Sylvester Stallone v otřesném klobouku, a jeden scénář, který zřejmě někde dlouho ležel ladem. Chvíli seriózní, chvíli uhozené, celkově nesourodé. Což se dalo tvrdit i třeba o režisérových 15 minutách, které rovněž trpěly žánrovou roztříštěností. Holt John Herzfeld je rutinér, kterému to víc sluší s televizním štábem a který z průměrného příběhu nedokáže vytáhnout nic víc, než jen právě ten průměr, na který se velmi rychle zapomene. Důvod, abych diváka posílal za touhle látkou, se hledá docela těžko. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (1)

  • Film se natáčel v El Segundo a v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

Reklama

Reklama