Žít v Zemi Barbie znamená být dokonalou bytostí na dokonalém místě. Pokud tedy nemáte úplnou existenciální krizi. Nebo jste Ken. (Vertical Entertainment)

Diskuze

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Hees

Tohle je opravdu dětinské. Takže buď máš fakt 12 nebo se bojím, že u tebe to bude spíše mentální zamrznutí v takovém věku...

dr.horrible

Takže ak správne chápem ty tvrdíš, Že by bol muzikál aj bez spevu a tancu ...
A že zároveň nemajú ženy viac v láske operu a balet, ktoré majú základ v speve a tanci.
Správne to chápem? + Máš tam štatistiky, kde majorita žien sa venuje opere a baletu ty povieš teda ak správne chápem, že sa tomu venujú, lebo ich to nebaví ...

Pochybujem, že už môžeš nejako z toho von okrem kopkania okolo seba, ale tak skús nejaký argument.

Hees

no nič. ráno, nech je tu dôkaz toho, že muzikály sú ženský žáner.

teda relevantné dáta a argumenty k tomu, že sú muzikály tvorené primárne pre ženy a ženy, že sú väčšinovým divákom.

kto a kde s kým tancuje s tým nič nemá, dilino 🙂

dr.horrible

hmm no ako už som pracoval ako analytik takže o štatistike niečo viem ... Pracoval si ako analytik? Vyznáš sa do štatistiky? Aké je tvoje pracovné zameranie? Logicky si ty nedal žiadny argument a už si na vode kopeš okolo seba ako malé decko za chvíľku sa zosypeš.

doručoveteľka? 🙂

a čo je teda toto za výplod?

”tak to berieme ako potvrdzujúcu vzorku, ktorá môže byť akokoľvek veľká ide len o to, že väčšia má väčšiu relevanciu, keď ale potvrdila celkové hodnotenie je oveľa väčšia šanca, že potvrdzujúca vzorka je dostatočná ako nedostatočná.”

dr.horrible

0 Argumentov ... Štúdie ? Niečo vyvrátiť? Alebo len osočovanie niekoho kto prehral? Nesúvisí ako?

Tanec a spev nie je základom Muzikálu?
Tanec nie je základom Baletu?
Spev nie je základom opery?

Jednoduché vyvráť to, alebo sa uznaj, že si slabúšik :)

na příspěvěk reagoval dr.horrible, dr.horrible

Hees

opera nemá s muzikálom nič. tanec čiastočne. nemáš ale hľadať koľko ľudí ho robí, ale koľko sleduje. čiže o muzikále si nedokázal nič a keď sme pritom, vlastne ani o tanci a opere. to je asi jak keby som chcel vedieť, koľko ľudí počúva jazz a ty by si napísal zoznam hráčov na saxofón. 🤦🏻‍♂️

čo si dokázal? 🤣🤣

ty fakt nemáš ani elementárne znalosti v oblasti logiky? ty zoberieš dve témy, z nich jedna nesúvisí nijak, druhá čiastočne a chceš tvrdiť, že si dokázal niečo v úplne inej téme? si vážne idiot? 😃

na příspěvěk reagoval Hees, Hees

dr.horrible

Máš tam štatistiky koľko mužov a žien sa venuje baletu a opere. Ak máš mozog chápeš, že ženy majú tieto dve veci v láske teda tanec a spev. Tanec a spev je základ muzikálu, bez nich muzikál je filmom nemuzikálnym ...Prehral si :) skús teraz ešte niečo, alebo netrapoš.

dr.horrible

Choď na štatistiku na vysokú školu :) ja to už mám za sebou ...ty to určite nedáš a zdroje si hľadaj, tak aby si vyvrátil moje tvrdenia ja tu nie som tvoja doručovateľka.

Hees

a opäť, jaké ja mám hľadať štúdie? 😃

je to tvoje tvrdenie, ty ho máš dokázať. dokým ho nedokážeš, tak neplatí.

tvrdiť, že muzikály sú ženský žáner, je asi jak tvrdiť, že hudba je pre ženy 🤣

dr.horrible

Muzikály sa skladajú z tanca a spevu to je ich primárne zameranie prečo sú muzikálmi bohužiaľ si prehral :) exaktne som to dokázal teraz vyvráť to, že muzikál nie je preto muzikálom, lebo je tam tanec a spev, ale je preto čo si ty vymyslíš ako argument ...Som zvedavý kam sa dostaneš teraz nie len s búraním, ale skús niečo vyprodukovať, lebo sa snažíš len ma zosmiešňovať a zosmiešňovať moje argumenty ty máš presne 0.

Hees

jasné, že vyvraciam tvoje. bavíme sa predsa o tvojich nezmysloch 🤣🤣

k tomuto by si vedel nejaký zdroj mi poskytnúť? 😄

Hees

opera ani balet nie sú muzikál, ale dobrý pokus. a teraz prosím dokáž, že muzikály sú ženský žáner. ď

dr.horrible

Ešte povedz, že muzikál nie je kombináciu tanca a spevu a povedz, že predsa opera a balet nie sú tanec a spev :D ... Ty máš doslova 0 argumentov hľadaj teda štúdie a vyvracaj to čo som povedal sprav si svoju štúdiu s 500 ženami čo videli Barbie a budú mať iné hodnotenie ako celkové hodnotenie čo tu je napríklad rob niečo len netrep prosím ťa detinské veci, ktoré si nijak nikde nenašiel :D.

dr.horrible

Ty máš nulové argumenty len vyvraciaš moje. To, Že je to malá vzorka som písal v absolútne prvom príspevku ak ti vadí malá vzorka :) tak to berieme ako potvrdzujúcu vzorku, ktorá môže byť akokoľvek veľká ide len o to, že väčšia má väčšiu relevanciu, keď ale potvrdila celkové hodnotenie je oveľa väčšia šanca, že potvrdzujúca vzorka je dostatočná ako nedostatočná.

dr.horrible

No ako som povedal, ženy baví balet a opera tým pádom som dokázal svoje tvrdenie o tanci a speve. Verím, že týmto čo som dokázal teraz budeš seba verejne označovať nejakými hanlivými pomenovaniami, ak nie tak to je dosť divné, lebo ja keď som to nevedel dokázať som akože musel byť za niečo také uznaný.

77.8% of ballet dancers are women and 22.2% of ballet dancers are men.
companies are supported by an audience and donor base that are largely female. It's estimated that 70% of ballet's donors and audience members are women
- Ešte hľadám, ale ako veľa mužov sa chodí pozrieť na balet, ale nájdem.

Opera
61.4% of opera singers are women and 38.6% of opera singers are men.
- Ešte hľadám audience :) disproporcionalitu, ale určite nájdem

Hees

“Mužské muzikály neexistujú tak isto ako hovoríš, že neexistujú ženské muzikály buď existujú oba, alebo žiaden”

že čo? 🤣

nikto netvrdí, že neexistujú. oba existujú. ale nemá to nič spoločné s tvojim tvrdením, že muzikály sú ženský žáner. tvrdením, ktoré sa chystáš každú chvíľu dokázať. už sa. na to teším 😄

Hees

prvý odstavec: opäť nevieš buď počítať, alebo logicky uvažovať. alebo ani jedno, ty potvrdzujúca vzorka. dvaja ľudia hovoria áno. ja zoberiem jedného z nich a ten povie áno, takže si dokázal, že áno🤣🤣🤣

opäť najprv meníš argumentáciu, potom napíšeš logický nezmysel a zbytok je zase fabulovanie okolo. a zase si nedokázal, že muzikály sú ženský žáner.

opäť zasa logické uvažovanie. hovoríš každá a všetky, ale myslíš len tie, ktoré myslíš a my sme to mali uhádnuť. 🙂

dr.horrible

Volá sa to potvrdzujúca vzorka ak zoberieš vzorku z nejakej množiny a v nej urobíš porovnanie a tá dokazuje rovnaký výsledok ako hlavné meranie tak toto je relevantné zisťovať :) jednoduché.

Mužské muzikály neexistujú tak isto ako hovoríš, že neexistujú ženské muzikály buď existujú oba, alebo žiaden. Samozrejme ak ide o muzikál ako som spomenul, ženy majú v láske spev a tanec čo dokazuje to, že mužov skoro vôbec nebaví balet a opera (opera mňa áno, ale som výnimka potvrdzujúca pravidlo) tým pádom ide o jednoduchú fúziu priniesť do nejakého viac mužského filmu Ženské publikum pre tanec a spev, ktorý viac baví ženy. Zas veľmi jednoduché.

No áno čo mi akože niekto zbúral na tom, že žena sa môže rozhodnúť, že chce otehotnieť mám sa zaoberať Ženami s Ulanbátaru a tie aplikovať na to, Že sa nemôžu rozhodnúť a preto sa nemôžu ženy v západnom svete rozhodnúť? Zas veľmi jednoduché je jasné, že budem hovoriť o svete, kde žijem a ten rozoberať a nie Ugandu a neviem čo. Apropo žena má ďaleko viac možností sa rozhodnúť neotehotnieť a ďaleko viac možností aj tehotenstvo ukončiť ako muž. Ja neviem čo tu splietaš o tom, že každá žena nemôže otehotnieť, kde som sa o tom ja vlastne bavil, keď sme sa bavili o tom, že ženy musia byť tehotné a je to ich údel a musia to prežiť nie nemusia to som komentoval ja toto neviem odkiaľ si nabral možno sa ti prisnilo.

Ježiš nudíš sa to použijem na teba to čo používate teraz na základnej škole sleduj : get a life ...ako som ta roztavil čooo, ako ty mňa predtým :D

na příspěvěk reagoval dr.horrible, dr.horrible, dr.horrible

Hees

“Muzikál : Písal som tu, Že čo je pre ženy : tanec, spev ...Čo je pre mužov : odseknuté hlavy, výbuchy.”

dajme si príklad. dokáž svoje tvrdenie.

ak ho dokážeš, uznám, že máš pravdu.

ak ho nedokážeš, alebo ho odmietneš dokázať, pretože som ťa nazval R, tak si idiot 😁

Hees

áno, väčšinou, keď od teba niekto chcel dôkaz tvojich tvrdení, odignoroval si to a začal si sa odvolávať na invektíva. nemáš ty potrebu diskutovať s niekým, kto ťa uráža, ale zrovna len vtedy, keď má dobrú pointu. 😁

štylistika, uvažovanie, logika = buď decko, alebo retard (nezabudni napísať “ty si”).

a opäť, aj po 50krát sme ti to vysvetlili a ty to stále nechápeš. 😃 áno, našiel si 42 náhodných recenzií a náhodou sa zhodujú. prečo? náhodou. každý ďalší záver je nepodložený, alebo mylný. buď nevieš počítať, alebo logicky uvažovať. alebo a i jedno.

označil si muzikál za žáner pre ženy, opakovane, ani raz si toto tvrdenie nedokázal a teda neplatí. všetky príklady mužsky, alebo univerzálne zameraných muzikálov si odignoroval, lebo sa ti nehodia do krámu. na tomto krásne vidno tvoju jednoduchosť: ty nevieš potvrdiť vlastné tvrdenie a odmietaš reagovať na cudzie, ktoré vyvracia to tvoje. 🙂

k tým ženám sa nebudem vyjadrovať, to je moc aj na teba. ale tak už len tvoje absolútne tvrdenia. roztomilé bolo, ako si tvrdil, že každá žena môže otehotnieť, je to iba na jej rozhodnutí a všetky veci, ktoré ti túto argumentáciu búrali si, ako inak, odignoroval. každá, teda bez výnimiek, vymenovali sme množstvo výnimiek, čím tvrdenie o všetkých ženách padá. môže každá žena otehotnieť? nie, nemôže. napr. po menopauze, neplodná, alebo bez partnera nemôžu otehotnieť, čiže každá žena nemôže otehotnieť, čiže sa mýliš a teda si idiot.

podložiť ich vieš akurát matematickým nezmyslom a odkázaním na vlastné tvrdenia. preto už na teba ani nikto nereaguje. teda okrem mňa, ja sa nudím 🙂

dr.horrible

Budem sa zaoberať niekým kto nemá argumenty a napíše toto : 1. kámo, ty si strašne nudný retard. 2. nie si ty AI? 3. len potom sa nečuduj, že ťa tu majú všetci za retarda 4. jak, že ne? žena neni rebro? :D 5. mne to príde skorej smutné :D (skorej slovo a argumentuje gramatikou úsmevné) 6.  ešte ti za ten výplod chýba hashtag free top g 7. a aké berieš lieky na predpis? 8. super, bude sranda. nové zvieratko ☺️...

Decko čo píše takéto veci snáď nemôže byť dospelý človek ak ním si prosím navštív prvého psychológa nie je to s tebou v poriadku.

Metodika čoho? Sám som povedal, že vzorka je malá, ale zaujímal ma ženský názor tak som našiel 42 žien a výsledné hodnotenie sa zhoduje s celkovým čiže potvrdzuje celkové hodnotenie tým pádom nič viac nič menej. Potvrdzuje ho prečo? Lebo je rovnaké ako celkové.

Muzikál : Písal som tu, Že čo je pre ženy : tanec, spev ...Čo je pre mužov : odseknuté hlavy, výbuchy. Korigoval som, ale svoje tvrdenie, že Barbie je pre ženy na Barbie cielovka je ženské publikum to je nad slnko jasné nevyvrátiteľné ak to vyvrátiš klobúk dolu teda.

Nikto mi nič nezrúcal stačí si dať do googlu domestic violence on men štúdie, alebo porovnať štúdie akú má šancu byť muž napadnutý vonku oproti žene a ostatné veci sú už vecou názoru, alebo o akých sa vlastne bavíme? Zrejme u teba vyhráva pocit nad logikou to je celkom bežné.

Ja svoje tvrdenia viem aspoň niečím podložiť ty sa tu oháňaš detinskými komentármi na moju adresu dospej :)

na příspěvěk reagoval dr.horrible, dr.horrible

Hees

vo všetkom. v každej téme, ktorú sme rozoberali.

v skratke?

tvoja metodika výpočtu je chybná. dokázali sme ti to, nakoľko sa to dá vypočítať príkladom. neprijal si to.

muzikály. nedokázal si, že je to ženský žáner, naopak, nedokážeš logicky uvažovať, preto si chcel ty od nás, aby sme ti to vyvrátili.

k tým ženám sa radšej ani nevyjadrujem. len ja som ti písal menovite veci, ktoré ti rúcali tvoju argumentáciu a ty si ich, ako inak, odignoroval.

narábal si s absolútnymi tvrdeniami o ženách a mužoch a histórii… každá z tých tém by chcela detailný rozbor, ty si ich ale všetky uzavrel s tým, že tak to proste je.

gramatika. vysvetlil slm ti jasne, že slovo “muzikály” sa píše s ypsilonom, ty si mi neveril a písal si to ďalej s mäkkým i.

ale aspoň si si spravil výskum, že? síce nezmyselný, nepodložený, s chybným výpočtami, náhodnými dátami a záverom vycucaným z prsta, ale ty tomu veríš, tak sa to ráta. 🙂

Netflix ruší plány na Snyderovu zombie ságu

Netflix ruší plány na Snyderovu zombie ságu

16.08.2024

Zack Snyder (Muž z oceli) se poslední dobou vehementně snaží dokázat, že stále patří mezi talentované režiséry, nikoliv mezi do sebe zahleděné autory, kteří neví, kdy přestat. Po kontroverzní a… (více)

Kaskadér propadl, přesto má napsané pokračování

Kaskadér propadl, přesto má napsané pokračování