Žít v Zemi Barbie znamená být dokonalou bytostí na dokonalém místě. Pokud tedy nemáte úplnou existenciální krizi. Nebo jste Ken. (Vertical Entertainment)

Diskuze

Moogwi

Moogwi (hodnocení, recenze)

Darth_AK , mm13

V pohodě, já si tu nehledám kamarády a problematika Heesova panictví mě nechává chladným :D nicméně bych si dovolil zareagovat na Darth_AK, který Heesovi vyčetl jeho relativizaci znásilnění, přičemž sám ve svém příspěvku napsal "Muži jsou častěji napadáni venku. Je to docela šok no. Chodí chlastat do hospod, potulují se venku sami častěji, vyvolávají víc konflikty" což je úplně stejná relativizace, kterou druhým vyčítá, v podstatě tím říká, že si za to vlastně můžou sami. Ale to já jen tak k zamyšlení ...

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Nabořím tohle poměřování virtuálních pindíků/šovinistické počítání zářezů jedním statistickým údajem o Barbie, který mi přistál do e-mailu: "Film BARBIE již včera v českých kinech překonal hranici 500.000 diváků. Je tak nejnavštěvovanějším filmem letošního roku (doposud jím byli Strážci Galaxie Vol. 3)." Sorry za on topic, vím, že se to na ČSFD nenosí.

na příspěvěk reagoval Darth_AK

mm13

Ak to správne chápem vy dvaja ste teda skupina trolov a spamerov čo film nevideli? Ako keď chcete môžem Vás tak ešte aj spoločne oslovovať ...A môžete si založiť aj nejaké odbory : "Som síce trol čo som film nevidel, ale rozumiem filmu lepšie ako tí čo ho videli, a ja MÁM právo o ňom hovoriť o čom je aj keď som ho nevidel a spamovať dokola to isté do diskusie o filme o ktorom nemám ani zdania o čom je" ... Daj vedieť môžete sa volať napríklad : "Diskusný plačkovia čo film nevideli" .... Len návrh, ale zas takéto niečo by v očiach ostatných diskutujúcich vyhralo to srdiečko a podporovali by Vás vo spamovaní a nadávaní iným.

na příspěvěk reagoval mm13

dr.horrible

Konečne ten trol a spamer odíde :) poprosím, aby si sem nechodil spamovať a troliť nabudúce. A nič som ani nečakal, že to vzdáš trolov a spamerov ako ty tu nechceme.

dr.horrible (hodnocení, recenze)

tak myslím, že zas hess (panic) dostal pekný výprask a bol odrovnaný argumentami. ja už som vystúpil z autobusu, tak sa idem venovať niečomu zmysluplnejšiemu. :D

čus.

Hees (hodnocení, recenze)

Vlastne dr.horrible nadáva niekomu koho nepozná a hovorí o filme, že o čom je, aj keď ho nevidel. Nejakým spôsobom vidím isté podobnosti chovania a opakovania toho istého neakceptovateľného a spamovania a trolenia diskusie.

dr.horrible

To si už veľa krát napísal tak snáď už poznáme tvoj irelevantný názor na mňa aj tvoje irelevantné názory na film, keďže si ho nevidel. Tak môžeš prestať trolit a spamovať diskusiu, aby sme si my čo film videl mohli o ňom pokecať a nie listovať v tvojich opakujúcich sa spamerských príspevkoch na mňa. Tu nie si na twittery, aby si dokola opakoval niečo a myslel si, že sa hádaš tým istým dokola. Nám tu vadí tvoje spamovanie toho istého dokola a keď nevieš nič o filme choď sa hádať inde tak aby si sa zabavil a neotravuj nás dokola tým istým hlavne si pozri film, kým budeš hovoriť o čom a pre koho je.

dr.horrible

Nerozumiem prečo si osobný voči mne, trolíš a zároveň spamuješ veci na mňa v diskusii o filme o ktorom som mal záujem viesť debatu. Pozri si film nech tvoja relevancia v diskusii, kde každý film videl môže rásť vyzývam ťa zdrž sa invektív na moju osobu, spamovania toho istého dokola a trolenia diskusie, ktorá je v prvom rade o filme, že sme zašli aj do iných tém nie je len moja chyba.

na příspěvěk reagoval dr.horrible

dr.horrible (hodnocení, recenze)

mne sa páči, koľko do toho dáva hess energie, presviedčať všetkých, že je nad vecou. čo mu iné aj zostáva, v jeho malom živote? 🥹

dr.horrible

Teší ma :) dobre, že si sa predstavil ... Chod si pozrieť film, nech nevyužívaš diskusiu na spamovanie tvojich názorov na úplne iné veci a spamovaní nadávok dokola.

Darth_AK

Prepáč, ale je to shaming mňa a shaming mužov na ničom inom sa nezakladajú tvoje tvrdenia a ja som nič sa nič nesnažil bagatelizovať. Za mňa sú muži dôležitou súčasťou spoločnosti a netrpím prenesenou vinou za pár chrapúňov čo páchajú zlo a nebudem za to hovoriť, že všetci sú zlí a nebudem sa o to ani snažiť. Nesnažil som sa priniesť nič také čo by spravili ženy na druhej strane, tak označovať jednu skupinu ľudí nejak za pár zhnitých jabĺk je fail nič iné.

Hees (hodnocení, recenze)

To je ale úroveň tak tu ľudia vlastne obhajujú trola a spamera čo na mňa píše dokola to isté a ja som ten zlý čo som film videl a mal záujem diskutovať a následne on sa so mnou dohádal, že o čom je film, keď film nevidel a teraz dokonca už nemá ani žiadne argumenty len mi dokola nadáva. Ten čo je na jeho strane je fakt blázon, trol a spamer tiež.

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Hees

Ty jsi vyhrál velké kulové, odešel jsem naprosto v pořádku potom co mi došlo, že ženy nejsou zrovna tvým oblíbeným pohlavím a že debata bude bezpředmětná. Pokud tě to zajímá, i kdyby to vycházelo jen na ty čísla, co se nahlásí, tj. 34 denně, cca 12,5k ročně, tak si myslím, že to není malé číslo, ale je samozřejmě k smích tvrdit, že na základě statistiky tohle nemůžeme převzít, protože to přece nedává smysl a jsou to neskutečná čísla. Jedna žena může být za život znásilněná v desítkách případů, ale ty si vybereš zrovna to, že by to znamenalo, že je každá znásilněná dvakrát. To je přesný příklad toho, jak jsi překroutil na základě svých statistických podkladů něco, jen aby ti to sedělo do krámu. Slovo odporný používám proto, že nechápu jak někdo, i kdyby to bylo jen těch 12,5 k, to může prohlásit za malé promile žen, které se s tím setkají, to je bizarní. Je to moje osobní zhnusení, nemám žádnou potřebu tě shamingovat. A ano, o právech mužů a žen se s tebou už bavit nebudu, můžeš jít obdivovat svoje muže, co dřou v dolech a nadávat na ženy co způsobují rozvody. Nebo si tu vést monology jak jsi ovládl diskusi a je tvoje, cokoliv tě uspokojí. Hlavně že jsi štasten.

na příspěvěk reagoval Hees, Moogwi

dr.horrible

K téme je diskusia o filme to čo ste písali vy nie je téma ani zďaleka. Keďže si film nevidel k téme môžeš diskutovať akurát tak posledný a nie spamovať tu. Okamžite prestaň so spamovaní presne toho istého dokola narúšaš mi zážitok z tejto diskusie.

Hees (hodnocení, recenze)

Nech mi tu láskavo trol čo nevidel film nespamuje dokola na mňa nadávky a neobsadzuje mne dokola diskusiu o filme o ktorom ja môžem relevantne diskutovať, keď som ho videl a on nie ... Absolútne nevie o čom je film prišiel mi sem len nadávať spamer a trol nič iné.

prkalil

to znie fér, nechať panica tak a budeme sa baviť my dospelí 🤗

včera som to skúšal nadhodením niekoľkých príspevkov k téme, bohužiaľ, nakoniec to tu hess (panic) zase raz zatrollil 🤷‍♂️

Darth_AK

relativizace znásilnění na základě čísel bylo něco tak odporného, že nemá cenu s tebou vůbec diskutovat - absolútna hlúposť čísla nie sú v žiadnom prípade odporné ako samotný akt, samozrejme to je len ciel nejakým spôsobom ma shamignovať a uviesť do nejakého zlého svetla, lebo ti počas diskusie došli argumenty. Aj z druhej strany sa dá postaviť presne to isté, že čo si myslíš o všetkých mužoch, že to je odporné, ale to sú lacné taktiky niekoho kto sa nechce ďalej baviť absolútny trapas prosím ťa už sa o právach mužov a žien nikdy nebav, lebo vytiahnuť na niekoho a ty si odporný a hnusný, keď nikto neobhajoval, že sa to niekomu môže stať čo je hnus je veľmi okázalo trápne. Nečudujem sa, že som tu vyhral a si sa stiahol.

na příspěvěk reagoval Darth_AK

prkalil

prkalil (hodnocení, recenze)

dr.horrible

Tak už toho nechej. Jelikož jsou moudřejší (neboť zdá se, že rozum se u mužů objeví až když 'zasunou'), mohl bys být schopen trochy té velkorysosti a pochopení. Anebo si s tím jděte někam do ústraní, na dvoreček nebo na volnou, ať se tady může diskutovat i o něčem jiném. :)

na příspěvěk reagoval dr.horrible

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Hees

O tobě jsme se už přesvědčili že svoje statistické znalosti použiješ jako překroucení čehokoliv do toho, co se ti hodí. Tvoje relativizace znásilnění na základě čísel bylo něco tak odporného, že nemá cenu s tebou vůbec diskutovat. Jo a palce nahoru za ten rok práce v Excelu, díky tomu nad námi máš velkou intelektuální převahu :).

na příspěvěk reagoval dr.horrible, Hees

Hees (hodnocení, recenze)

"díky za ponuku, ale keďže význam trollingu spočíva práve v blokovaní diskusie, nie v jej vedení, tak už to asi nevyjde"

Význam trolingu spočíva v blokovaní mojej diskusie o filme čo ja diskutujem, čo som videl názormi toho čo si ide pozrieť film ako posledný :D Tieto vyjadrenia majú spätne taký groteskný podtón, dúfam, že ma tu ten trol čo film nevidel, nebude ďalej blokovať v diskusii nadávkami na moju osobu dokola tými istými, keď som len komentoval film o čom bol a moje názory na neho. Následne priniesol Darth_AK diskusiu o niečom inom z inej diskusie, ale mal som záujem sa baviť o filme čo som videl a nikoho som nenapádal, len samozrejme ja som bol xy krát napadnutý niekým kto film absolútne nevidel a trolil mi tu a spamoval moju diskusiu o filme. Tak pevne verím, že prestane trolit a spamovať moju diskusiu o filme dokola tými istými príspevkami a vlastne prečo na neho reagujete živíte trola čo film nevidel a dokola opakuje to isté jeho relevancia v tejto diskusii je nulová.

Netflix ruší plány na Snyderovu zombie ságu

Netflix ruší plány na Snyderovu zombie ságu

16.08.2024

Zack Snyder (Muž z oceli) se poslední dobou vehementně snaží dokázat, že stále patří mezi talentované režiséry, nikoliv mezi do sebe zahleděné autory, kteří neví, kdy přestat. Po kontroverzní a… (více)

Kaskadér propadl, přesto má napsané pokračování

Kaskadér propadl, přesto má napsané pokračování