Machete je zpátky a pouští se se do mise, kterou by nezvládl žádný jiný smrtelník. Bývalý federální agent Machete (Danny Trejo) je pověřen americkým prezidentem (Charlie Sheen), aby se zhostil úkolu, se kterým si neví rady ani jeho speciální jednotky. Machete musí sám najít výstředního milionáře a obchodníka se zbraněmi Luthera Voze (Mel Gibson), který plánuje vypustit smrtící raketu. Na jedné straně je plán na rozpoutání války a anarchie na celé planetě – a na druhé jediný muž, jehož nejoblíbenější zbraní zůstává mačeta. (EEAP Film Distr.)

Diskuze

stuntmanMIKE

Mam z toho tazku depresiu. Tak sa snazim, a ono furt ma niekto v demencii a dementnych vyplachoch porazi. Nic, budem sa inspirovat Rockym, a nikdy sa nevzdam ..... demencie a dementnych vyplachov.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

alchac (hodnocení, recenze)

Uživatelé s číslovkou 69 na konci nicku se definitivně stávají mými oblobenci, zdá se.

stuntmanMIKE

No jo, ono je pro někoho těžké napsat "film je kravina" tak radši vytvoří podobný koment. Dneska to je děsně populární být jiný a být intoš.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Uživatel Jarin69 smazal svůj příspěvek.

ywo666

To mi povídej, taky jsem tomu nejprve nemohl uvěřit, ale i takové komentáře pod tím filmem jsou.

stuntmanMIKE

Majk: Já se nedívím, pouze vysíleně zvracím.

ywo: No co mám Ohňonoše možnost poslední dobou sledovat, tak na jeho poměru docela jo. Rozhodně už mi u něj nebliká tak často pošlihodoprdele kontrolka. Ale je fakt, že jsem ho musel na cca 2,5 měsíce vytěsnit.

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

ywo666 , alchac

co sa divite ? to je jeden s tych zazratych kokotov, ktory pozeraju film s notesom a ceruzkou aby nahodou v komentari nezabudol nieco vychvalit alebo naopak. Takych kokotov je na csfd plno co sa stavaju do pozicie najodbornejsich z odbornych. Kralom tychto kokotov je vsak jednoznacne Bluntman

na příspěvěk reagoval alchac, Jarin69, Jarin69, Martin741

ywo666 (hodnocení, recenze)

alchac

Prométea niekto umravnil? Ja už som polku diskusií povypínal, kvôli tomu kokotovi. Ale človek vidí 10 nových komentov. Myslí si, že sa niečo stalo k filmu a to 8 sa baví prométeus sám so sebou 1 do neho niekto pičuje a 1 nešťastník sa s ním snaží diskutovať.

na příspěvěk reagoval Martin741

ywo666

Čéče, jsem si zorvna lámal hlavu, koho si dám dneska na nástěnku pod titulek "Píčus dne", ale tady devětašedesátka to rozčísnul. Jestli on nebude nějak zpřízněn s nyní snad již umravněným kokotem Prometheem69.

na příspěvěk reagoval ywo666, stuntmanMIKE

Jarin69 (hodnocení, recenze)

Jak tu někdo zmínil pseudointelektuály kteří na ostatní machrují používáním cizích slov, tak myslím, že máme vítěze !

"Machete don't dissapoint. Nemá cenu popírat - celá tahle nejapná záležitost cílí hlavně na WTF-efekt. Své zdánlivě nízké cíle naplňuje Rodriguez vrchovatě. Po letech úzkostlivě pěstovaných hollywoodských mimikry se jako ortodoxní céčkař vy-outoval nejpozději s Planetou teror a soudě dle věčných odkladů projektů jako Sin City 2 se mu zpět do vod serióznější filmařiny nechce. Machete Kills servíruje s úplně novým citem pro ne-míru. Vrství béčková/céčková klišé, všemožné odnože tradice explotation, legrační gore, porno-medley-soundtrack, vyhrocení obvyklých témat, sebe-ironická přiznání, postmoderní cynismus [beam-up mexických zahradních dělňasů] a krystalicky komediální pokusy Dannyho Treja o kaskadérské kousky, k nimž lze v jeho věku počítat i běh do schodů. Kromě snobské profesionality se nešetří ničím.  Machete, ilegální čistič kanálů z jedničky, morfuje v Bonda z Tijuany, s čímž jaksi koresponduje podstatná část zápletky vytunelovaná z Moonrakeru. [Seriózní přístup je fajn, ale až to přestane diváky bavit, mohli by z Pinewood Studios brknout Rodriguezovi, aby zosnoval bondovský návrat k sedmdesátkám.] Absurdně vyhrocená, nicméně kašírovaná rezignace na umělecké kategorie, sama o sobě estetický akt, z filmu činí z Machete Kills hříšně uspokojivý zážitek.  Přidávám se ke skupině vrcholně nervózních diváků. Jestli v případě Machete Kills Again ...In Space! zůstane jen u prvotřídního traileru [tzn. jestli není trojka ještě natočená], znamená to neproměněnou šanci zaútočit na metu nejzhovadilejší trilogie vůbec."

na příspěvěk reagoval ywo666

Jarin69 (hodnocení, recenze)

Upřímně závidím lidem, kteří si i ve filmu, který je totální kravina, dokáží najít nějaký důvod k dobrému hodnocení. "Pocta starým filmům, schválně přehnané, pocta nehercům"

JohnMiller

teba to nemusi zaujimat. Bohuzial, drahy demental, toto je diskusia, a na tu ma pristup aj taky zakomplexovany debil a primitivne tupe hovado ako ja. A tak normalni a spravni ludia tvojho rangu musi holt pocitat aj s existenciou takych mentalnych invalidov ako ja. Nic s tym neurobis,

JohnMiller

Vsak uz dlho tvrdim, ze mam tu asi 250 000 - 300 000 multakov! A stale mi nikto nechce verit, o ja nestastne stvorenie! Fakt, nekecam, nejem, nespim, nestim, neserem, nechodim do prace, nechodim na postu ......  24/7 sedim na csfd, stale diskutujem, hodnotim, komentujem.

na příspěvěk reagoval JohnMiller

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ještě jeden uživatel tu rád používá Capslock, sere na gramatiku, hodnotí co neviděl a používá podobná slovní spojení schválně jestli uhádnete kdo :-)

Martinko se v tom snaží tancovat obratně, ale občas ztratí balanc. Nikdo tu není tak dokonalej (obzvlášť je li kretén) aby tu vystupoval pod několika nicky a ničím se neprovařil.

na příspěvěk reagoval Segrestor

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

JohnMiller

Důkazy sice nemám, ale tohle není ani zdaleka jeho první a poslední multiúčet. Spíš ten nejvíc do očí bijící.

Ale kurva hoši nezasírejte diskuzi k tomuhle peckovnímu filmu hádkou s tím poddruhem. Nebo na vás budu muset poslat pana mačetu aby vás ztrestal :-)

na příspěvěk reagoval Martin741

Machete zabíjí... ve vesmíru!

Machete zabíjí... ve vesmíru!

04.04.2015

Bývalý elitní agent, který už si to rozdal s Robertem De Nirem, Stevenem Seagalem nebo Melem Gibsonem, se vrátí. Alespoň to tvrdí jeho představitel Danny Trejo, podle kterého se na třetím dílu… (více)

Conan je mrtvý, ať žije Oheň a led

Conan je mrtvý, ať žije Oheň a led

28.04.2012

Posily: Machete 2, Iron Man 3, Mad Max 4, Fast Six

Posily: Machete 2, Iron Man 3, Mad Max 4, Fast Six

25.04.2012

Dnes tu pro máme pořádnou dávku akce, tak se nezdržujme: Robert Rodriguez je odvážný muž. Chce totiž do role hlavního záporáka v Machete Kills obsadil Mela Gibsona. Podle posledních zpráv je všechno… (více)

Sin City 2? Opravdu? Konečně?

Sin City 2? Opravdu? Konečně?

21.04.2012

Jedničku jsme viděli v roce 2006. Robert Rodriguez od té doby tlachá o dvojce. Slibů a pak odkladů bylo mezitím tolik, až jsme přestali věřit, že ten film někdy vznikne. A ve chvíli, kdy to vypadá,… (více)