Reklama

Reklama

Machete Kills in Space

  • USA Machete Kills Again... In Space! (neoficiální název)

Obsahy(1)

Poté, co se Voz pokusí rozpoutat na Zemi jadernou válku, uprchne do vesmíru a prezident může věřit jen jednomu muži, který Voze zneškodní, a tím je Machete (Danny Trejo). (TommyZR)

Diskuze

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

gogos

hmm... moznoze mas aj pravdu... Machete Kills nevyzerala tak, ze by spolkla cely rozpocet a vzhladom na to, ze trojka bude vo vesmire (a teda prevazna vacsina materialu bude natocena v studiu) je to dost pravdepodobne...

gogos

gogos (hodnocení, recenze)

Tak podle IMDB byl rozpočet dvojky 33 mega, což je 3x víc než jednička. Natáčení trvalo víc jak měsíc a půl, což je celkem dost, takže mě jen tak napadlo, co když Rodriguez natočil oba díly najednou? A ke trojce pak bude jen třeba nějaká dotáčka a hlavně logicky delší post produkce kvůli "efektům"? Úplně nereálně to nezní... :-)

na příspěvěk reagoval JohnMiller, stuntmanMIKE, Wacoslav1, ywo666

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

jj s gibsonom sa zhodneme... a podla jeho sucasnej muskulaturz bude super... verim v perfektnu bitku na zaver... k tomu machetovi este... podla mna je ta dvojka silne monotonna... je sice pravda, ze akcia strieda akciu...su tam hlaskz... dobre napady a vsetko...ale ako celok to posobi (aspon na mna) velmi rutinne... Mne chybal prave ten Rodriguezovsky dotyk... to co robi z Rodrigueza uplne ineho rezisera ako ostatnych... neviem to pomenovat, ale vsetky jeho filmy sa vyznacovali davkou originality... toto mi pride ako tuctovka, ktora je pozliepana s jednotlivych scen... Niekedy menej je viac... tu bolo strasne vela bocnych dejovych linii a myslim si, ze to bolo skor na skodu...

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Ja budem rád, ako vznikne trojka. Machete kills bolo krok späť. Ale ak sa trojka vydarí, môže to byť zábava ako hrom. Už vidím ten bonusový fake trailer. Alien vs Predator vs Terminator vs Machete.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

No konečně jsme se na něčem shodli Gibson byl boží! Sice se nepředřel, ale měl styl a charizma jako hrom. Co se týče Exp 3 tak má na to stát se nejlepším záporákem celé série jako respect k JCVD, ale Gibson ho po herecký stránce totálně převálcuje. Všimli jste si aspoň tý tuny odkazů na nejrúznější filmy? Star Wars, Mad Max, Bondovky...Kurva já jsem ve válce těžko se smiřuji s tím, že ten film se spíš nelíbí... upřímně fakt nechápu proč :-(

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Beckett51

Jeětě že to nemusím řešit. Chvála bohu já jsem nadšenej a Machete Zabíjí je podle mě lepší film než tolik přechválenej Plán útěku kterej by bez Slye a Arnieho byl jenom nezáživnou rutinou. Jasně že tohle působí levně a zplácaně ale to byl hádám účel...

na příspěvěk reagoval Beckett51

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

No vzdávám to vyhrál si. Mě je to fuk pokud to bude já na to do kina každopádně půjdu ať radši Rodriguez točí tohle než Spy shits...

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

waco waco... vobec to nie je o tom, ze budes tolerovat mieru uletu. Rodriguezove filmy zerem... prvej Machete co je taktiez trash som napalil plny pocet... ale machete kills je odjebane... a ak ma byt podobne odjebane toto tak nech to radsej ani netoci... zbytocne si bude kazit meno...

na příspěvěk reagoval Beckett51, Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Ale pokoj dej nikdo tě nenutí se na to koukat. Rodriguez je šílenec a na prachy sere. Jasně, že dvojka nezarobí, ale to mu bude podle mě úplně u prdele a věřím, že ta trojka bude. Těch pár mega na to sežene. Tady jde o to kdo je jak ochotnej tolerovat míru úletu. U mě není nic přes čáru a přidávám se k tomu že natočit to musí! Ten fiktivní klip byl prostě boží :-)

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

po vybornej prvej Machete som sa tesil na Machete kills... po navsteve kina sa na trojku netesim vobec a pokial na to nenajde prachy (co je vzhladom na trzby pravdebodobne) vobec sa nebudem hnevat

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Uživatel smazal svůj příspěvek.

Macias

Macias (hodnocení, recenze)

Tak jako Predátor lovil partičku vojáků v džungli, bude Machete lovit partičku predátorů :)))))

Související novinky

Machete vás opět vykuchá

Machete vás opět vykuchá

08.02.2012

První Machete potěšil. Přímočará řezničina si určitě našla víc fanoušků než infantilní výplachy typu Spy Kids 4D: Stroj času, takže Robert Rodriguez dělá dobře, že pokračuje v načaté trilogii.… (více)

Reklama

Reklama