Reklama

Reklama

The Graham Norton Show

(pořad)
všechny plakáty
Ukázka z filmu 21
Talk-show / Komedie
Velká Británie, 2007, 424x60 min

Účinkují:

Graham Norton, Ricky Gervais, Joan Rivers, Dawn French, David Tennant, Miriam Margolyes, Benedict Cumberbatch, Kim Cattrall, Reese Witherspoon (více)
(další profese)

Videa (259)

Ukázka z filmu 21

Recenze (96)

Laerry 

všechny recenze uživatele

Nejoriginálnější talk show, která je v současnosti k vidění v televizi. Superhvězdní hosté nejsou středobodem jako jednotlivci, jelikož se výrazných osobností (někdy i vzájemně se sebou nesouvisejících) sejde hned několik na jednom křesle a tou hlavní postavou večera je geniálně vtipný Graham, který dokazuje, že "tlachání" může být dokonalá zábava. Aneb zlatý britský humor v nejlepší formě (Chcete zažít pri "rozhovoru" srandu? Používejte google!) http://www.youtube.com/watch?v=4by520hSFvA ()

IZFNP 

všechny recenze uživatele

Tak, ako sa celebrity odviažu u Grahama, ich nikde v talk-show odviazať neuvidíte. Rozhovory občas idú od Cézara k McDonaldu, ale vždy sú vtipné. Pojatie je super, Graham sa vie s hosťami vyhrať. Ak človeku jeho osoba nesadne, asi si neobľúbi ani jeho show, to ale nie je môj prípad. Vlastne ide o moju naj či druhú najobľúbenejšiu show. ()

Reklama

Stanix 

všechny recenze uživatele

Výborná show, kterou už nějakou dobu sleduju. Samozřejmě si vybírám dle hostů. Graham dokáže většinou velmi vkusně namíchat trojici hostů, kdy se minimálně dva z nich lépe znají a často tak "pustí" konverzaci jen mezi nimi. Atmosféra intervia je velmi neformální a hodně profilovaná k zábavě. Velké mínus je akorát za hudební hosty, kteří jsou z železnou pravidelností ty naprosto největší sračkoidní katastrofy z hudebně průmyslové branže. Jednou tam měl dokonce i tu fousatou buznu v ženských šatech, z čehož bylo dost nekomfortně i zrovna přítomným hostům, zejména však Bearu Gryllsovi. ()

Meow86 

všechny recenze uživatele

Show Jana Krause na americký způsob. Leč Kraus by se od mistra mohl ještě leccos učit. Má to drive, má to styl a co víc i kvalitní humor. Sice britský, ale vůbec ne suchý. Dnes už také vyhledávám filmy spíše v původním znění. Ale díky této talkshow člověk tehdá zjistil, co při nadabovaném filmu pochopitelně nemohl slyšet. Např. kolik známých herců má menší či větší vadu řeči. Až jsem byla překvapená. ()

audrey.ley 

všechny recenze uživatele

Na většinu talk show se dívám jedině když je hostem někdo, kdo mě zajímá. U Grahama Nortona je to jiné a nevynechám jediný díl. Norton si své hosty nevolá po jednom jako pan doktor, ale má je tam hezky všechny pohromadě, takže můžou na sebe v průběhu celého pořadu kdykoli reagovat, tudíž to nevypadá jako klasický rozhovor, ale jako příjemný, nenucený pokec přátel či kolegů. ()

Galerie (64)

Zajímavosti (10)

  • V 18. epizodě 14. série Matt Damon vyprávěl historku o Billu Murraym, jak se během Berlínského filmového festivalu (2014) v 8 hodin večer vydal vlakem do Prahy. Bill řekl, že Praha je krásné město, a jak ho fascinoval Staroměstský orloj. (smack)

Reklama

Reklama