Vyznamenaný veterán z Vietnamu Frank Vega (Danny Trejo) se vrací domů. Společnost ho však zavrhne a on zůstává bez práce i bez lásky. O čtyřicet let později se díky incidentu v autobuse, kdy se zastal starého černocha, kterého terorizovali dva skinheadi, stane místním hrdinou. A lidé ho znovu začnou oslavovat. Jenže jeho štěstí se znovu ztratí, když je zavražděn jeho nejlepší přítel Klondike a policie nejeví žádný zájem věc řešit, a tak se vydává pátrat po zabijákovi na vlastní pěst. (HBO Europe)

Diskuze

Apollyon09

Apollyon09 (hodnocení, recenze)

Dobrácky 60 ročný veterán z Vietnamu sa rozhodol vziať spravodlivosť do svojich rúk. Nikto ho nezastaví, nikto mu nedokáže ublížiť, každá jeho rana znamená smrť.

Nieže by každá bitka začínala " veľký černoch robí výpad - dôchodca blokuje - dôchodca zasadzuje smrteľný úder ", ale je to nuda a až ťažko uveriteľné, že 2 metroví namakaní černosi padnú po jednej rane od 60 ročného dôchodcu!

Jediným skutočným nepriateľom pre Hrdinu večera je 200 kilový skysnutý ČERNOCH, zhruba v rovnakom veku ako náš Hrdina, ktorý nakoniec aj tak podľahne pod náporom Veteránových úderov. // nuda!

Wlastik

Wlastik (hodnocení, recenze)

prumernej film, ale s tema malichernyma malickostma ma u me o jednu hvezdizku navic! :D

at uz ta primacknuta babca k zemi. Priprava na rande a pod. :)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

The Viper: Ja som s výsledkom spokojný a je mi jedno ako to otočili. Trejo mláti rovnako negrov a bielych.

The Viper

The Viper (hodnocení, recenze)

Jinak to dopadnout ani nemohlo, aby to neotočili. Z bělocha udělat mexikána a z drzého negra partu nazi.

jony5

jony5 (hodnocení, recenze)

Danny Trejo opet ukazal ze do dochodku ma daleko, kto hodnotil odpad!=nevidel .

HUMOOOO

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

vyzerá to absurdne a úžasne zároveň, no uvidíme, ale teším sa :)

Bingos

Bingos (hodnocení, recenze)

Kurva, tohle by vůbec nemuselo být špatné!!! Su tvědavý na roli Perlmama!!

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Ak to správne pojmú môže to byť celkom masaker. Som zvedavý čo si myslel o svojej budúcnosti Dany keď mal cca 25 rokov bol drogovo závislí, mal krim inálnu minulosť a sedel v base. Celkom zlá vyhliadka na budúcnosť. Nikoho by nenapadlo, že bude hrať vo filme. A nikoho by nenapadlo, že hlavné úlohy dostane až po 65! Tomu hovorím vstanie z popola.

Alfmen

Alfmen (hodnocení, recenze)

Bože, tohle bude ptákovina. Ale po pár pivech se na to klidně a rád podívám :D.

JFL

JFL (hodnocení, recenze)

Zetkový film podle internetového memu, nebo americká parafráze na turecké Hvězdné války? Doufám, že ve výsledném filmu bude víc filtry poladěných vykrádaček z filmů Arnolda Schwarzeneggera. Ale předpokládám, že za tohle dostal Tejo ještě míň peněz než od Bédy Trávníčka.