Ona miluje chaos, on poriadok. Ako spolu vydržia v jednom byte? (oficiální text distributora)

TV spot

klokyn odpad!

Otrasne zahraté, vtipy bez pointy, škaredý smiech v pozadí je tam počas každého hlúpeho zaksichtenia hercov.... Proste nenormálna debilita pri ktorej sa cítim každú jednu sekundu pozerania trápne. Tvorcovia by sa mali hanbiť, pretože toto je aj na slovenské pomery nevídaný odpad a vyprodukovať niečo také chce poriadnu dávku antitalentu... ()

Mire odpad!

Ejha! Aké prekvapenie! Dopadlo to presne tak ako som čakal! Opozerané ksichty recitujú nevtipné repliky a do toho tie typicky slovensky prijebané džingle a zvučka. Ďakujem pekne Narkóza za ďalší prírastok do rodiny exkrementovej produkcie. Ešte som zvedavý na premiéru ďalšieho sitcomu u vaších kolegov z HNOJky, so stejne trápnym hereckým obsadením. Vojlá! ()

Murrro

Pozerám na čierne čísla, v ktoré sa ocitli Zite na krku a chytá ma záchvat objektivity! Nebudem hodnotiť po prvej časti (***), ale prosím, nehádžte Zitu vopred do jedného vreca so Susedmi, Priateľkami a Profesionálmi! Áno, zimomriavkam trápnosti som sa počas tridsiatich piatich minút nevyhol, ale neraz som sa nahlas zasmial na skutočne pointovanom vtipe a spod teatrálneho afektu (iste, uprednostnil by som televízne herectvo pred divadelným) na mňa niekoľkokrát žmurkla sympatická psychologizácia postáv! Fialová sa očividne baví a ja som sa bavil tiež. A hoďte kameňom (svišťom), nech sa páči! ()

cervenican odpad!

Samozrejme že je to trápne - a nič originálne... Tento tzv. ,,Supersitkom,, je otrasný, nie je tam žiadny humor, otrasné ksichty. Dušan Cinkota nepatrí vôbec pred kameru. On bude pre mňa vždy ten kto úžasne daboval Chandlera Binga z Priatelov :) Alebo Semir Gerkhan z Kobry 11 :) Tento sitkom je naozaj odpad. ()

Dashiella

Zase si najlepší a najsvetaznalejší národ dokonalých Slovákov myslí, že môže spraviť dieru do sveta... a tým nemyslím tvorcov ale divákov, ktorí sa sťažujú na vykrádačky iných seriálov... tak, podľa mňa sa zadok Cinkotu nápadne podobá na prdel Dempseyho v tej starej kriminálke, tak takúto vykrádačku som už dlho nevidela, no fuj! ... osobne si myslím, že sa konečne na SVK niečo priblížilo k sitcomovej štruktúre a priznám sa, že som sa aj zasmiala. Ten predhratý smiech ma iritoval tiež, ale trochu som sa nad to povzniesla a ku koncu som ho takmer ani nevnímala. Chcem vidieť, čo bude ďalej... plus oproti Svišťovi je to totálny skvost ()

• V jednej z častí sa objavil aj dnes už zosnulý, legendárny slovenský hokejista Pavol Demitra, ktorý stvárnil samého seba. (Patrik200s)
  • Jana Oľhová si už starostlivú matku Heleny Krajčiovej zahrala, a to v seriáli Profesionáli (od r. 2008). V jednej epizóde tohto seriálu si Krajčiová zahrala aj s Dušanom Cinkotom. (matthew.17)