Reklama

Reklama

Neváhej a zavolej…

  • USA For a Good Time, Call... (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Lauren, se kterou se rozešel přítel, nemá kde bydlet. Její starý kamarád jí řekne o krásném bytě, kde už sice bydlí jedna dívka, ale ta potřebuje spolubydlící, aby se s ní dělila o náklady. Na místě Lauren zjistí, že se jedná o její bývalou spolužačku Katie, se kterou se kdysi ve zlém rozešla. Přestože se obě dívky nesnášejí a ani jedna není nadšená z myšlenky, že budou spolu bydlet, nakonec se jejich nenávist přemění v přátelství. K tomu tak trochu dopomůže fakt, že Lauren zjistí, že Katie si vydělává provozováním erotické linky. Lauren je nejdříve pobouřena, ale pak jí řekne pár dobrých nápadů, jak by si Katie své podnikání mohla lépe zorganizovat. Za pár týdnů přijde Lauren o práci, novou nenajde, a tak nabídne Katie spolupráci. Ve chvíli, kdy jejich partnerství začne přinášet první zisk, se ale ocitají před nečekanou zkouškou. (TV Nova)

(více)

Videa (16)

Trailer

Recenze (65)

BarryLyndon 

všechny recenze uživatele

Ari Graynor to dala dohromady s manželkou Setha Rogena Lauren Miller, která se podílela i na scénáři a natočili jednu z nej komedií o ženském přátelství (jasně, beru to z pohledu chlapa). Je to klasicky neklasická komedie o dvou looserkách, které po kopačkách a vyhazovu z práce neví coby, tak si založí erotickou linku a jejich počáteční nevraživost postupně přeroste ve velký přátelství. Poměrně mi to sedlo, po všech těch amerických sračkách, kde si každý říká tisickrát "love you, love you..." bez toho, aby cokoliv k druhému cítil. Tady to k tomu momentu, kdy si uvědomí, že jsou opravdu nej kámošky, je krásně vygradovaný, ne nepodobně nějaké prvoplánové romanťárně. Ten film je uplně jinde (kvalitativně i žánrově), ale nebál bych se o přirovnat z hlediska gradace přátelství k Prince Avalanche. Jinak je to v dost momentech hodně vtipné a vzhledem k povaze filmu a šarmu obou dam i celkem hot. :-) Hodně jsem se nasmál u "training montage" a cameu Setha Rogena. Poměrně dobrou práci tu odvádí i Justin Long. Hodně hodně příjemná jednohubka. 8/10 ()

Slartibarkfast 

všechny recenze uživatele

Další laciná komedie na tři doby. Tentokráte o dvou hravých děvčatech, které povzbuzují chlapce po telefonu při jejich masturbaci. Jedna odkopnutá narcistickým nýmandem, druhá panna s pověstí štětky. Ve finanční nouzi se ta odkopnutá vrhne do společného spolubydlení s tou druhou, ač k sobě cítí odpor, vyvolaný dávným konfliktem. O ničem jiném vlastně ani není tento pokus o vtip, tedy nevím, jak to více rozvést. Pár světlých momentů se tam však nalézt dá, ale nejde o nic zásadního. Jedinou super vlastností tohoto filmu je, že na něj okamžitě zapomenete. 40% ()

Reklama

F.W.Colqhoun 

všechny recenze uživatele

Tak zaprvé: ČSFD trochu mate, když ve výčtu představitelů na prvním a druhém místě uvádí Rogena s Longem. Druhý jmenovaný se sice v obligátně buzňácké poloze šas od času ukáže, ale Rogen se filmem mihne na cca 3 minuty jako neuspokojený pilot, který sere a honí zároveň, což je věru obdivuhodné a svým způsobem zábavné, ale je to bez ohledu na moudra o neexistenci malých rolí štěk. To bylo trochu zklamání. Na druhou stranu jsou SKUTEČNÉ hlavní hrdinky v podání Ari Graynor a Lauren Miller sympaťačky a jejich sex-ve-městě-po-telefonu exhibice celkem snesitelné i pro diváka, který hledal těžkotonážnější bžundu než řeči o bradavicích na přirození [i když tohle je docela dost, že?]. Graynor má fakt sexy hlas a odlehčený pohled na sexbyznys mi tu odpolední hoďku a půl zavraždil vcelku elegantně. Vlastně příjemné překvapení. ()

MontyBrogan 

všechny recenze uživatele

Bláznivá komédia s celkom šablónovitou zápletkou, ktorá vyústi v neočakávané dianie plné nápadov, vtipov (podarených aj trápnych), nekorektnosti a dalo by sa povedať, že prebehne aj nejaký ten vývoj postáv. Neviem či to bolo z prvej vety zrejmé, ale táto komédia dosť pripomína sitcomy. A teda pre určité vrstvy publika (hlavne dievčatá) by to bol dosť dobrý ťahák ako pilot k seriálu s rovnakou témou. Mne ale bohato stačil film. ()

Mrkvič 

všechny recenze uživatele

Takový obyč film, co nijak neurazí, ale ani nijak nenadchne. Dlouho jsem čekal, o čem vlastně film bude. Takže zajímavé to začalo být snad až po půl hodině. Opravdu skvělá byla scéna se Sethem Rogenem. Jinak to většinou tak prošumí. Ani si nejsem jist, pro které pohlaví je film primárně určen. Snad ho ale dokáží dokoukat bez nějaké újmy obě. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (1)

  • Snímek byl natočen za pouhých 16 dní. (spiderpig)

Reklama

Reklama