LokalFilmis

• Slovensko LokalFilmis

Staré cikánské proroctví předpovídá příchod mesiáše z rómské osady, který změní svět. Narodí se Rytmaus a postupně se z něj stane najznámější rapper v Evropě. Rytmaus se rozhodne kandidovat na prezidenta Slovenské republiky. Proti němu se ve volbách postaví Pišta Lakatoš. Ze Slovenska se díky prodeji čisté pitné vody stává světová velmoc, která spolurozhoduje o budoucnosti lidstva s největšími velmocemi jako je USA, Rusko či EU. Do hry o planetu se zamíchá i ďábel Moloch... (A-Company CZ)

papadoce

Je to niečo ako disstrack na Rytmusa, ktorý sa (ne)pravidelne strieda s fenomenálnym Pištom Lakatošom. Uznávam, že to má slabé pasáže, ale tých lepších bolo podľa mňa viacej. Párkrát som sa zasmial naozaj z chuti a raz som sa od smiechu rozplakal . Škoda, že takých chuťoviek nebolo viacej. Mňa to bavilo, i keď potenciál to má nepochybne ešte väčší. ()

speedy7929

Lokalfilmis, posledný film ktorý som musel vidieť do konca roku a poviem Vám veľké sklamanie. Pridajte tomu žáner: muzikál keď sa dá. Otrepané hlášky, všetko už bolo použité v seriály a zasmiať sa na tom mohli deti. Bohu vďaka, že som na tom nebol v kine. 10% je za tú námahu spraviť prvý slovenský kreslený celovečerný film než za dej. 5% za seriál a Lokalfreestyle battle. /15% ()

provitamin

Ak sa nenecháte oklamať nízkym hodnotením a kopou sprostých slov, možno budete príjemne prekvapení. Film si robí prdel okrem Rytmusa aj z Obamu a Putina, ale najviac som sa nasmial na úradníkoch z európskej únie - máme tu dnes dve témy, prvou je uzákonenie tvaru šunky a druhou je dochádzanie zásob pitnej vody v celej EÚ - musíme postupovať podľa priorít, takže venujme sa tej šunke. ()

Arsenal83

O niečo slabšie ako seriál, mnoho vei vtipných, ale veľa zas na kraji prípustnosti až trápnych. Rytmus ostane veľmi často dobrým terčom gagov, hlavne keď vidím, že v projekte si zadaboval aj jeden z jeho pôvodných súputníkov, no dnes hejterov, a to skrachovaný reper Moloch. Ale inak v pohode, Čekovský si už dlho udržiava tú svoju vtipnú rovinu na vysokej úrovni. ()

Zombiepod

Od Lokal celovečeráku sa nič iné čakať ani nedalo. Úpadok humoru v slovenskom prevedení plnom sprostých slov aj tam, kde to nie je vtipné či nezbytné, v trápnom a úbohom príbehu. Jedna hviezda za pár kratučkých skečov a hlášok, ktoré sa vydarili, no zrátať sa dali na jednej ruke aj s rezervou. Slovenská kinematografia to jednoducho nevie. ()

• S filmom bolo spojené chybné promo, že ide o prvý slovenský dlhometrážny animovaný film. V skutočnosti prvým celovečerným animovaným snímkom zo slovenskej produkcie bol Zbojník Jurko z roku 1976. (toi-toi)
  • V rámci udržania ratingu do 15 rokov museli vo verzii pre kiná cenzurovať nahotu. Režisér Jakub Kroner sa vyjadril, že je prekvapený, že pre tento rating nie sú problémom vulgarizmy. (toi-toi)
  • Viacero postáv z filmu sa neskôr stalo tvárami rôznych reklamných kampaní. Napríklad banky, telekomunikačného operátora alebo značky minerálnej vody. (toi-toi)