Captain America: Návrat prvního Avengera

• USA Captain America: The Winter Soldier (více)
USA, 2014, 136 min

Předloha:

Joe Simon (kniha), Jack Kirby (kniha), Ed Brubaker (komiks) (více)

Kamera:

Trent Opaloch

Chris Evans, Scarlett Johansson, Samuel L. Jackson, Dominic Cooper, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Cobie Smulders, Emily VanCamp, Robert Redford (více)

Po katastrofických událostech, které Avengers prožili v New Yorku, žije Steve Rogers neboli Captain America ve filmu Captain America: Návrat prvního Avengera poklidně v ústraní ve Washingtonu, D.C. a snaží se přizpůsobit modernímu světu. Když ale dojde k útoku na jeho kolegu z organizace S.H.I.E.L.D., zaplétá se do pavučiny intrik, které ohrožují celý svět. Společně s Black Widow se Captain America pokouší odhalit stále se prohlubující spiknutí a současně se na každém kroku střetává s profesionálními zabijáky, kteří byli posláni, aby ho umlčeli. Když dojde k odhalení skutečné šíře zákeřného plánu, povolávají Captain America s Black Widow na pomoc svého spojence Falcona. Přesto se brzy ocitají tváří v tvář nečekanému a zdatnému nepříteli – Winter Soldierovi. (Falcon)

Diskuze

jh666 (hodnocení, recenze)

Jedinej případ úspěšnýho zabití Wolverina je z Ultimáta, kdy Magneto zničil každou jeho buňku, jo a Deadpool ho permanentně udržoval v ohni

Echelon1 (hodnocení, recenze)

dragon94 , Blackhand47

Aha, vďaka.

Blackhand47 Tony ide do všetkého nejako "priamo" - viď. bitka s Thorom v Avengers. Inteligentnejší je vynálezca. Ale Batman je v ohľade jednania určite chytrejší.

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

dragon94

Tak nevím jestli je chytřejší Stark nebo Wayne. Stark porazil v šachu asi 4-6 krát najednou Mr. Fantastica. Pokud se tedy opravdu bude hrát kulečník a nepozábijejí se mezi sebou, bude záviset pouze na intelektu těchto dvou strátégů.

na příspěvěk reagoval dragon94, Echelon1

Echelon1

Green Lantern fyzicky silný není, ale jeho schopnosti jsou hondě mocné... a rozhodně patří mezi největší rváče DC (Byť jen za pomocí schopností)...  A Aquaman je hodně fyzicky silný možná vice než Wonder Woman ... má velký zlatý Trojzubec a ovládá vodu a vodní živočichy.. Kdyžby se dostal k vodě tak ho asi nikdo od Marvelu neporazí ...a ikdyž né pořád má ohromnou fyzickou sílu a odolnost.

Echelon1

No na straně DC je tam ještě Green Lantern, Aquaman... A Martian Manhunter (Mimozemšťan má neuvěřitelné mentální schopnosti, umí měnit svůj tvar, zneviditelnit se, odhmotnit se, má také celkem páru a umí létat, ovšem je velice alergický na oheň-víc než Superman na kryptonit).

Echelon1

Zrovna schopnost létat mi jako klíčová vážně nepřijde :D. a ještě to umí Martian Manhunter a Wonder woman :D Sice né tak dobře, ale umí.

Echelon1 (hodnocení, recenze)

dragon94

Otázka na znudený podveče, aby bolo o čom hovoriť. :D Vzhľadom na zúčastnených hrdinov...Naozaj veľmi vyrovnané. Keďže lietať vedia len Superman, Green Lantern, Iron Man a Thor, ťažko povedať.

na příspěvěk reagoval dragon94

jh666

No Myslím, že Flashovi nebo Martianu Manhunterovi by ji asi nezvládla sebrat. A Batmanovi už vůbec ne :D. Jeden z těch 3 by Rogue určitě vyřídil.

jh666 (hodnocení, recenze)

dragon94

Pokud se Thorovi, Hulkovi a dalším podaří je na chvíli udržet, vezme si Rogue jejich schopnosti a Marvel vyhraje

na příspěvěk reagoval dragon94

Yoshitsune

Profesionalita je docela silný slovo ... stačilo by, aby věděl co říká.. nebo co nám chce sdělit... já svým kámošům dokážu ten film bez spoileru popsat... daleko lépe než oni ... jejich projev mi přišel na úrovni 9ti letého kluka co neví co chce... a to jak se snažily zvednout si úroveň tím, že říkali Anglický jména herců a různý cěci.. jim bylo absolutně k ničemu... Tihle kluci to dělají více než rok... za tu dobu by snad už by snad nějakou soudnost nebo něco ... mít měli. Pokud ty mluvíš o hluchých místech .. tak já říkám, že hluchý to měli celý.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

dragon94

tomuhle my "odborníci řikáme že tam měli hluchá místa , kdy dotyčný mlčí a neb řve nějaké blbosti , přece jenom trošku profesionality se dneska očekává

na příspěvěk reagoval dragon94, Martin741

Natočí režisér Johna Wicka marvelovku?

Natočí režisér Johna Wicka marvelovku?

04.08.2022

Záporácká týmovka od Marvelu našla režiséra

Záporácká týmovka od Marvelu našla režiséra

10.06.2022

Co všechno oznámil Marvel?

Co všechno oznámil Marvel?

21.07.2019

Tento víkend se nesl ve znamení sandiegského Comic-Conu, a byť to na filmovém poli vypadalo oproti minulým ročníkům dost chudě (snad s výjimkou trailerů k Top Gun: Maverick a To Kapitola 2), seriály… (více)

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

12.07.2018