Thomasovi rodiče odjíždí na víkend pryč a nechávají dům v rukou svého syna za příslib, že na jeho večírek přijde maximálně 5 osob. Thomasův limit je následně stanoven na desetinásobek. Jeho kamarád Costa se rozhodne, že uspořádá největší party, jakou jejich střední škola pamatuje. Místo původně plánovaných padesáti lidí přijde 2500 spolužáků a jejich známých, ti se velmi rychle vymknou kontrole. Ale na to, co je bude čekat, nebyl nikdo z nich připraven. Když chlapci přijdou po víkendu do školy, všichni je oslavují, na rozdíl od doby před víkendem, kdy nějakého Thomase a Costu ještě vůbec nikdo neznal. (TV Nova)

StereoHearts

Herecké obsadenie nesklamalo, jednoduchý príbeh o veľkej párty bude ešte dlho inšpirovať organizátorov rôznych akcii a zábav. No teraz k filmu - na túto dobu veľmi vystihujúci film kde sú zdôraznené až zveličené tie dôsledky párty, ktoré si mladý neuvedomujú, no bol to skvelý film. No je je to o partii debilkov, ktorí asi až takúto párty nečakali. Skvelý film na akcie keď sa ide piť. ()

JeyeK

Nic, co by se tomuhle filmu aspoň zdálky podobalo, jsem ještě neviděl. Přiznám se, že si pořád nejsem úplně jistý, jestli to, co jsem viděl, byl dokument o skutečné události, nebo jen neuvěřitelně realistický film s obdivuhodným scénářem a hereckými výkony. Ať tak či onak, snímek je wikipedistickou definicí toho, co si představíte pod pojmem epická párty, se vším dobrým i špatným, co k takové párty patří. Pokud polknete své morální předsudky, nabídne vám tohle drama emocionální jízdu bez hluchých momentů, kterou absolvujete jedním dechem. Slabou stránkou je bohužel závěr filmu. Totiž, nedělitelnou součástí takové události musí být i ta nesmírně silná a zdrcující postapokalyptická tečka, která přichází s vystřízlivěním. Tahle maličkost dělí realistické snímky od amerických pubertálních sraček a nedostatečný důraz na ni řádově snižuje můj celkový dojem z filmu. Byl jsem připraven na to být tou hořkostí uvědomění si následků svých činů zaražen do křesla. Kdyby mi závěr vyrazil dech a donutil mě zatínat pěsti, až bych si polámal nehty, vynesl bych ten snímek do nebes. Rodiče ovšem všechny následky konání svého syna přijali příliš vlažně. Veliká škoda. 70% ()

P@\/EL

Docela originálně pojatá komedie, která ukazuje kam až může dojít nevinně vyhlížející pařba. Film sice nemá žádný pořádný příběh, ale zato je to jízda od začátku až do konce a bylo tady dostatek scén, jež mě dokázaly rozesmát. Rovněž se povedla forma amatérských záběrů, kterou je film převážně natočen. ()

Insidious24

Komedie Projekt X mě nějak moc neoslovila, neříkám,docela zajímavé až v co se dokáže zvrhnout "malá" párty ..Průběh pařby je nemálo nadsazený i na americké poměry, pro nás v klidné české zemičce jde ale o vyloženě bizarní a nepředstavitelnou událost Ale tady akorát člověk vidí jak jsou američtí teenageři rozmazlení. Celý film jsem čekala na to až do domu vrazí rodiče a ty děti začnou nějakým způsobem pacifikovat a trestat a místo toho otec syna snad i pochválí? To mi na tom přišlo celkem zklamání :) ()

Kata.Smoliko

Když jsem zjistila, že tento film je o velké středoškolské párty, rozhodla jsem se podívat. Po zhlédnutí traileru nebo čtení jiných referencí jsem od toho čekala hodně, ale film mě zklamal. Byl celý zmatený, pohledy kamer se měnily každou chvílí. Tolik úhlů kamery by snad nepotřebovala ani modelka na focení nových módních kolekcí. Jednoduše, film mě ničím nenadchl, snad jen tím roztomilým psem. ()

Pixu

Nic moc, prostě found footage o tom, jak se zvrhne párty. Nic co by zaujalo, nic co by rozesmálo, vlastně ani nechápu proč jsem to dokoukal ()

Pythonator

Náctiletým retardům dnes stačí ke štěstí velmi málo. Chlast, drogy, nevázaný sex a chlast. Opravdu smutná ukázka, jaké hodnoty jsou dnes uznávané a navíc ještě i prosazované v HollyŽidowoodu. Chápu, že film představuje pro vypláchlé mozky teenagerů jakýsi nedosažitelný sen o megasupercool a naprosto hustý kalbě (nebo jakým jazykem to vlastně ti pošuci mluví), ale nechápu, kam to s takovými představami a filmy chce to lidstvo dotáhnout. Jednu hvězdičku dám za to ujeté vyvrcholení s plamenometem a za to, že na tu hromadu pěkných koz se dívá dobře. Ale jinak bylo sledování partičky slizkých nesympatických židáků hotovým utrpením. A srovnávat tento film s dokonale natočenou a zábavnou Pařbou ve Vegas může jen ožralý nebo zfetovaný účastník podobných večírků. ()

PoprockCZ

Cool movie? Jakože ten obsah? This is what scares me, it is NOT cool. Nechápu, jak se někteří mohou vzhlížet v tomto "kultovním" filmu. Osobně mě spíš děsí realita, že lidé se tomuto typu zábavy chtějí přiblížit. Samozřejmě chápu, že kalba ve filmu byla o hoodně přitažená, ale stejně... Dnešní dream aktivity jsou dost mimo. Plus snad jen za typický party song. ()

BlaCk.EmO

Podle mne vydařená komedie. Jen nevím, kdybych toto udělal já jestli by se rodiče zachovali stejně jako u tohoto filmu. Na nový Prcičky to rozhodně nemá, ale i tak jsem dal 5. ()

honcho

To čím, projekt X je by som pomaly ani nenazval filmom. Neskutočné strhujúce a stupňujúce sa divadlo, pri ktorom mi padala sánka na čo všetko sa môže zvrtnúť nevinná narodeninová párty troch "loosrov". ()

Ajwen007

Sice nazov vobec filmu nepasuje, rovnako aj plagat mohol byt vystiznejsi, ale komedia absolutne genialna! Skvela hudba, krasne baby, megaparty co sa vymkne spod kontroly. A tie postavy: lietajuci pes, do gul bijuci trpaslik, 12rocny sbskari "Megan Fox" a hlavne hlavni hrdinovia su dokonali. filmu pridava na atraktivite kamera, vacsinu filmu toci stvrty z partie, aby zachytila pripravy a priebeh narodeninovej oslavy, obcasne to doplnaju zabery policie a televizie. nateraz komedia roka! Film videny v kine, dvakrat. vdaka tomu pat hviezd.) ()

ToMaSoo7

88 minut nicoho, ziadny dej, ziadna pointa, proste 88 minut nicoho... Jediny dovod preco som tomu nedal odpad bolo mnoztsvo peknych zien(skor dievcat) a 2 funny sceny ktore aj tak boli uz v trailery. ()

JAzzeURo

Originálně natočený a naprosto bláznivý snímek. Nevím jak to vlastně zinscenovali, ale působí to opravdu šíleně. ()

skeerko

Scena s malym muzickom v trube zabila :-) Urcene mladsiemu publiku, Ja som slusak a ani v jednej scene som sa nenasiel :-) ()

RISOvonVODKA

Ani neviem prečo som to pozeral. Neočakával som od toho nič, preto som nebol sklamaný. FIlm nemá vskutku žiaden obsah alebo zápletku, proste sa tam celý čas žúruje, pije a droguje. Pred kamerou poskakujú cicky a prdelky, ľudia zvracajú, ničia veci a až na famózne finále, ktoré musím uznať ma pobavilo, film nemá čo ponúknuť. Pozerajte na vlastnú zodpovednosť, ale čumieť hodinu na bielu stenu bude zrejme lepšia možnosť ako zabiť čas. ()

svechy

Co se bude dít celý film, si můžete přečíst už v obsahu, nebo po shlédnutí traileru, takže nevím co se všichni divíte. Většina zpruzelých a nervozních lidí, bude Project X hodnotit maximálně 30%. Pro mě to byla jeden z nejbláznivějších filmů, co se děje týče. Pokud máte problém s fantazií a řešíte, co je to za hovadinu, že by se toto nikdy stát nemohlo, choďte radši do divadla. Trochu se odvažte. Project X - epic party !!! ()

stevkoI

Bola to poriadna jiiiizda, aku by chcel zazit aspon raz za zivot kazdy z nas (aspon urcite v teen rokoch :-) ). Film ako celok hodnotim kladne, super hudba, baby... avsak bolo tam par momentov ked som sa zacinal nudit ale zasa v nesledujucej scene to opat vygradovalo. + na koci som bol v ocakavani nejakeho vacsieho rozuzlenia, dosledkov zbesilej party atd. co mi bolo podane len strucne, ale NEVADI - super party ()

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz