Sanitka 2

Česko, 2013, 12 h 29 min (Minutáž: 57–58 min)

Režie:

Petr Hojda

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Tak já teda určitě nebudu hodnotit po prvním dílu. Zatím mám rozporuplný pocity nemůžu se do toho prostě dostat asi něco jako z nemocnicí po 20 letech. Uvidím jak se to vyvrbí Renč není zase žádnej fušer a akci točit umí. S hudbou problém nemám spíš s postavama. Havlová byla megaotravná a nevím co všichni máte s tím Vašutem mě se teda zatím jeho postava vůbec nelíbí. je hrozně čitelnej prostě záporák za každou cenu už od pohledu. Nevím nepřesvědčilo mě to. Za první díl zatím 2*, ale jak jsem řekl ohodnotím až jako celek. Zase mě tu dostávají borci co perou odpad hned po prvním dílu :-)

na příspěvěk reagoval Ainy, majo25

MarsQR

hudba je čisto subjektívna vec, každému sa páči niečo iné....mňa však tá nová irituje, tým však nechcem nijako presviedčať druhých

MarsQR

MarsQR (hodnocení, recenze)

O jaky rockovy verzi klasiky mluvite? V prubehu dilu, nebo ta neupravena puvodni verze Muj cas, co je na konci?

majo25

ne ... tím to nebude. Je to tím, že herecké umění pověsila na věšák a vdala se za našeho prezidenta ... já ji už jako herečku neumím brát ... připadá mi tak strojená, neupřímná ... nevím, prostě ji na plátně či v televizi nerada vidím.

majo25

já budu hodnotit až po posledním díle, teda jestli to nezklouzne do obdobných seriálu typu Ordinace ... Máme stejný názor i na Marka Vašuta, jediný skutečný profesionál - z nich nejlepší o celou míli! Z hudby taky nejsem dvakrát nadšená a stále mi tam velmi vadí Dáša Havlovová, bývalá vynikající herečka

majo25 (hodnocení, recenze)

...a tá rocková verzia hudby ma iritovala...sa fakt nepodarila...zlatá klasika.

majo25 (hodnocení, recenze)

Tak som dnes pozrel prvý diel. Výhrady vidím skôr po technickej stránke - inscenačná kamera (presne ako tie Ordinácie a pod), takisto akcia (autobus) pôsobila veľmi lacne. Čo sa týka hercov - vo väčšine prípadov ide fakt skôr o nabifľované texty, ako o hranie. Tiež trochu nevieryhodné správanie protagonistov, čo je zase chyba scenára. Svetlou výnimkou je napr. Vašut, ten sa mi pozdával. Vidím to zatiaľ medzi 1 a 2*. Zatiaľ nehodnotím, počkám na 2. diel.

ElrondBig

a pak si dají telefonem vědět? ... hm .. než dojde k sanitce, než vyjedou tak pacient exne ... Já taky nemůžu v pracovní době chodit si vyřizovat osobní záležitosti, nakupovat a tak, musím být na pracovišti, jinak mám padáka

na příspěvěk reagoval kingik

ElrondBig (hodnocení, recenze)

Kdyby  se pro ty basy vydali řidič i záchranář tak maj samozřejmě průser. Jeden musí hlídat.

ElrondBig

ale co když budou zrovna vysílačkou hlasit výjezd a on si bude u pokladny povídat se slečnou? Jo s tou houkačkou máš pravdu

na příspěvěk reagoval kingik

ElrondBig (hodnocení, recenze)

Můžou kupovat, tedy pokud uznáme možnost zastavit na svačinku. Vašut se podle mně provinil hlavně zneužitím výstražných světel vozidla s právem přenosti v jízdě.

ElrondBig (hodnocení, recenze)

Ne, nakupuju v kauflandu který je blízko jedné nemocnice a velmi často tam na parkovišti  uhýbám sanitám. Ale je fakt že většinou nehoukaj :-)

ElrondBig (hodnocení, recenze)

Ten starej Juřička se mi nějak plete se starym Koptou, původně jsem myslel že jde o stejného herce. Oba jsou to takoví sympatičtí tlouštíci....

ElrondBig (hodnocení, recenze)

Jo, ale ředitel mu dobře řek, že každý nějak začínal....Jo a ta zastávka pro basu piva u supermarketu bylo taky ze života :-)))

ElrondBig

ale člověk není "vyhořený" každý den, ne? V tom prvním díle se mi taky zdálo, že to více než přehnal

Ainy

Taky si myslím, že na záchrance je to normální, syndrom vyhoření se musí nějak ventilovat. Ale takhle otevřeně jak Vašut asi ne.... v prvním díle to pěkně přehnal...

na příspěvěk reagoval Ainy

Uživatel kingik smazal svůj příspěvek.

kingik

kingik (hodnocení, recenze)

Ainy

Jo, tak to je taky úchvatný. A co teprve detektiv Martin Tomsa a jeho brněnská anabáze s tvým oblíbencem panem Vašutem.