Sanitka 2

Česko, 2013, 12 h 29 min (Minutáž: 57–58 min)

Režie:

Petr Hojda

Diskuze

tommy187

tommy187 (hodnocení, recenze)

DOUBLE MEGA SPOILER : Vašutov syn sa nikdy nevráti, Jandera st. sa rozvedie s jeho terajšou manželkou (tá bude nakoniec s Kaderkom) a bude s Eliškou (bývalou manželkou). Teo, brat Kaderku sa upokojí a bude si žiť v harmónii spoločne s celou rodinou. A vedel si som pokračovať. KONIEC SPOILERU

na příspěvěk reagoval Martin741

hrona

hrona (hodnocení, recenze)

CarloRizzi

jéé no jo vidíš, no snad se nic nestalo, však jsem reagoval na tebe, beztak jsem neuvedl nic konkrétního, neb tam jsou hlavními postavami skoro všichni.

Uživatel CarloRizzi smazal svůj příspěvek.

Uživatel hrona smazal svůj příspěvek.

Uživatel CarloRizzi smazal svůj příspěvek.

ElrondBig

ElrondBig (hodnocení, recenze)

Test pro chytré děti : měla Jitka Schneiderová synka s  jiřím dvořákem nebo s Jaromírem Dulavou ?

na příspěvěk reagoval Ainy, MarsQR

CarloRizzi

CarloRizzi (hodnocení, recenze)

VenDulin85

Souhlasím s tebou, což je škoda. Já sám  je to učil. Rozbít jim držku.-) Ten hejhula, by se měl někam odstěhovat, to jako kdyby bydlel na nádraží a křičel by na strojvedoucí " Hele v.serte se na to a jezděte si někde jinde, protože já se chci vyspat, protože jsem po noční" :-)

ElrondBig

ElrondBig (hodnocení, recenze)

Mluvil sem s pár lidma co to považujou za dosud nejlepší díl. Pro mě standart....

na příspěvěk reagoval tommy187

VenDulin85

VenDulin85 (hodnocení, recenze)

Ainy

mě tam hrozně vytáčí ten Srstka, absolutně mi tam nesedí.. ale jinak pátý díl byl fajn, toho hejhulu stěžovavýho bych taky sejmula.. :-)))

na příspěvěk reagoval Ainy