Sanitka 2

Česko, 2013, 12 h 29 min (Minutáž: 57–58 min)

Režie:

Filip Renč

Scénář:

Ivan Hubač

Kamera:

Petr Hojda

Diskuze

ElrondBig

začíná to být napínavé :-)) vyhodil svou ženu z bytu i se synem ... jooo co si holka navařila ;-) No, ale na druhou stranu takhle ohrozit života pacientky jen kvůli žárlivosti .... to byla síla

na příspěvěk reagoval ElrondBig

ElrondBig

ElrondBig (hodnocení, recenze)

Tak jsem to tu pročetl dozadu :-)

ten starej doktor co nahlížel přes rameno říkal, že šance operace na chodníku je tak 1:1000, byla to opravdu asi zatím nejlepší scéna, nepravděpodobná, ale přesto teoreticky možná.

Když se tam objevil ten herec v roli řidiče ( Gotz- většinou je vidět v pidirolích malých českých lidí) tak bylo opravdu jasné, že nějakou úlohu tam ještě sehraje.

risha03

risha03 (hodnocení, recenze)

Celkem vtipný jak pár lidí píšete o drsném zákroku v 7 díle a jak vám bylo blbě :D .... bylo to slušně natočený, ale tak takové zákroky máte snad v každém zahraničním serialu (což má u mě sanitka plus, protože je to český)..... ale asi se nedívate na horory co? :D  Popřípadě na takoví, já nevím, seriál The Walking Dead??? :D

na příspěvěk reagoval tommy187

tommy187

tommy187 (hodnocení, recenze)

Mňa fascinujete, že niektorí užívatelia tak hľadajú chybu, že si seriál nemôžu vychutnať v pokoji..

Hoonza

Hoonza (hodnocení, recenze)

Mě nejvíc fascinuje, co za dementa může kombinovat záběry filmové kamery s GoPro hračkou a ještě do toho dávat laciné zvukové efekty jako vystřihnuté z 50. let.

Kubeska

Kubeska (hodnocení, recenze)

(Spoiler!!!) Ta scéna, jak házeli na něj šipky, byla fakt hodně mimo.

nervoznideda

nervoznideda (hodnocení, recenze)

tak jsem si 8 pustil ještě jednou i s mámou cikáni mě překvapili slepí se neokrádaj  zatím jsem velice spokojen

bohužel ulici ordinaci a jiné obchodák jsem neviděl ani jeden díl ale sanitku 2 už jsem viděl 2x nemá chybu renčovi děkuji a hercům taky deda

CarloRizzi (hodnocení, recenze)

A díky tomu, že tam ten herec byl, tak je jasné, že se ještě na obrazovku vrátí :-) Tak určitě:-)

CarloRizzi

mně je jedno co to bylo za herce, jménem bych ho nepoznala, ale herec to byl. Kdyby ne, tak tam dají nějakého no name komparzistu. A díky tomu, že tam ten herec byl, tak je jasné, že se ještě na obrazovku vrátí :-)

hrona

Kecám Ten řidíč se jmenuje Ctirad Götz a Marek Taclík byl tuším hokejista,který mrznul na silnici poté, co ho z auta vyhodila šlapka  a sebrala mu všechny prachy:-)

CarloRizzi (hodnocení, recenze)

Spoiler: Řidíč autobusu  Marek Taclík vezl  Ivanu Andrlovou a vsadím se, že Juřičkovi dá informace, co to byly za ( hyeny) grázly.

na příspěvěk reagoval Ainy, hrona, hrona

MarsQR

já věřím, že se to stalo, nepsala jsem že ne, jen jsem o tom doteď neslyšela. Klobouk dolů :-)

MarsQR

:-) tak asi musím :-) Já jsem viděla, že z něj vyteklo hodně krve při tom jak ho bodl, ale už ne při samotném "chirurgickém" zákroku, tam už té krve toilk neteklo. Podívám se :-)

hrona

to jsem neviděla ... stejně ale ... když se říznete byť jen do prstu, tak z vás teče krev jako blázen, a tady tomu chlapci vytekla při bodnutí, ale už neteklo nic při rozřezávání hrudníku tak, aby se dostal k srdci ... divím se, že neměl sepsi v tak aseptickém prostředí

na příspěvěk reagoval MarsQR