Sanitka 2

Česko, 2013, 12 h 29 min (Minutáž: 57–58 min)

Režie:

Petr Hojda

Diskuze

Šimpy

Šimpy (hodnocení, recenze)

Nejvíc mě pobavila ta digitální scéna "pohled z jedoucího auta záchranky na ubíhající cestu" Jak špatná videohra ;-). Ale závěr byl celkem v poho....

evulienka3

evulienka3 (hodnocení, recenze)

Ainy

Ešte som sa nestihla zžiť ani so starými a nieto ešte novými postavami takže sa v tejto chvíli nedokážem vyjadriť, v každom prípade dám šancu ešte určite minimálne ďalšej časti...

Autogram

Autogram (hodnocení, recenze)

Ainy

Snáď by prispatý admin mohol odomknúť hodnotenie, aby sa tu hodnotenia nemuseli písať slovne do diskusie.

na příspěvěk reagoval Ainy

Autogram

Autogram (hodnocení, recenze)

CarloRizzi

To by bolo prehnané. Kto to už pozerať nemieni, tak si určite potrebuje ohodnotiť hneď a kto bude pozerať ďalej, tak môže hodnotenie kedykoľvek zmeniť.

Ainy

Jsem byvaly ucitel. Me jen tak neco nerozhodi. A uz vubec ne odlisny nazor. Na to ma kazdy pravo ;)

na příspěvěk reagoval Ainy

Uživatel MarsQR smazal svůj příspěvek.

Wikidy

Schvalil jsem do vysilani tolik kravin, ze tohle byla opravdu vlastovka, to mi verte. Ale k tem kravinam nemam potrebu se vyjadrovat, max hvezdickami.

na příspěvěk reagoval Ainy, Wikidy

Wikidy (hodnocení, recenze)

MarsQR

krom toho jsem nepsal o tom, že jste placen za obhajování někoho, jen jsem poznamenal, že člověk schvalující vysílání ČT nebude na něj kydat hnůj, což je samozřejmě naprosto logické :)

na příspěvěk reagoval MarsQR

mchnk (hodnocení, recenze)

Reyak

máš rád čs filmy, tak buď trošku uznalejší...

Mně se to líbilo. Líp to asi už dnes nejde. Je tam opravdu silná návaznost. Což je dobře. Rozjely se individuální příběhy, taky podle doby.

Může se to ještě poskvrnit, to neříkám, i ten zásah byl v některých momentech až moc show, ale dát tomu šanci si to zaslouží. Dobrý herci i akce.

Wikidy (hodnocení, recenze)

MarsQR

nějak jste se zapomněl zmínit o ostatních výtkách, zrovna příklad Madrové a Jandery jsem uvedl jen pro ilustraci a poprosím Vás, nevyjadřujte se o mých mistrovských kvalitách, to mohou posoudit jedině lidé, kteří mne znají...

Reyak (hodnocení, recenze)

mchnk

Píšu podle té počáteční znělky, ne té konečné a škvár jako Pojišťovna štěstí jsem použil pouze pro posouzení s kvalitou.

na příspěvěk reagoval mchnk

Wikidy

Nejsem placeny za obhajovani cehokoliv, co CT produkuje. Jsem placeny za to, abych vyhazoval technicky nekvalitne udelane porady. To za prve. Za druhe - je fajn videt ten odhad, co se bude dit. Zvlast, kdyz vim, co se bude dit. :) Ze mlada Madrova bude balit mladeho Janderu, zvlast kdyz se s nim na konci prvniho dilu ocucava, to byl mistrovsky odhad ;)

na příspěvěk reagoval Wikidy, Wikidy

mchnk (hodnocení, recenze)

Reyak

tou Pojišťovnou myslíš tu Tvou znalost čs tvorby ?
Po 37 min. tu vybleješ nějaký kýčovitý klišé jako bezduchá znělka, seznamování se s postavama. Po půl hodině ? Chápu, že jsi asi čekal, až tyhle pitomosti sem napíšeš, ale moh si alespoň počkat. Tohle je trapný a jasně připravený. Hledáš cokoli.
Nejseš sám, podobnej případ se najde všude, tady seš první, gratuluju. Tvoji omezenost ještě podtrhuješ tím, že to píšeš v půlce prvního dílu.

na příspěvěk reagoval Reyak

JohnnyV

JohnnyV (hodnocení, recenze)

První díly jsou skoro  u všech seriálů "nezáživné". Ale ono se to rozjede, Hubačovi věřím. Mně se to líbilo.