Ray Breslin (Sylvester Stallone) je útěkář na objednávku. Živí se totiž jako expert na infrastrukturu vězeňských zařízení. Nechává se v nich zavírat a hledá skuliny v zabezpečovacích systémech, které jsou pak následně na základě jeho analýz  - a efektních útěků - odstraňovány a zdokonalovány. Nyní nastupuje výkon trestu k nové zakázce, ale ouha: vězeňský komplex, ve kterém se ocitl, byl kompletně postaven na základě jeho dosavadních poznatků a připomínek k zabezpečení věznic. Ty Ray před časem vydal knižně a pro tyranského ředitele tohoto „nápravně výchovného zařízení" se jeho manuál stal doslova biblí. Ray se tak ocitá ve své vlastní dokonalé pasti. Nikdo navíc neví o tom, že by byl něco jiného než řadový vězeň, takže propustka na svobodu po dobře odvedené práci jaksi chybí... Po obvyklých počátečních neshodách se Rayovým parťákem v novém „domově" stává místní vězeňský boss - Emil Rottmayer (Arnold Schwarzenegger), který si zde odpykává trest za kyber-terorismus. A jemu se ve vězení moc nelíbí. Ale kdo jiný, než tihle dva chlápci by se měl dostat přes Rayovo bezchybné zabezpečovací systémy a celou armádu dozorců pod vedením fanatického ředitele? A je to, že se oba ocitli v této bezvýchodné situaci, opravdu jen nedorozumění a shoda náhod nebo něčí pečlivě promyšlený plán? (Bontonfilm)

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

cinemag

Já bych to nadšení krotil. 100 mega není důvod k Wow! To jenom znamená, že film se snad ještě s prodejem dvd a blue ray zaplatí, takže to nebude propadák, ale ani důvod k oslavě. Když má Iron man přes miliardu, ale třeba i Rychle a zběsile 6 nějakých 700 mega nebo kolik tak 100 milionů je jak plivnutí do vody.

na příspěvěk reagoval cinemag, manonfire, Martin741

cinemag

cinemag (hodnocení, recenze)

Wow!! Escape Plan už vydělal přes sto mega, přesně je to $102,173,553. Z toho je $78,600,000 (76.9%) ze světa a zbytek  $23,573,553 (23.1%) z USA.  Rád bych je oba viděl v dalším filmu, a tentokrát v prostředí, kde jim to oběma nejvíc sedlo, a to v džungli (Rambo 2, Predátor) a v závěru by mohli vykydlit nějakou pevnost s povstalci či vojáky, něco jako ve stylu z finále Komanda.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, stuntmanMIKE, Martin741

manonfire (hodnocení, recenze)

Jakou? Tu se Slyem? Ale no tak... to už tu přece bylo xkrát. Ty věty jsou věnovány tvému rozboru. A ty víš, že to tak je. Jseš tak trošku spodina.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Kvalitně jste to tu zasrali pánové a teď si jděte pohonit někam do hajzlu. Už to začíná bejt otřepaný.

manonfire (hodnocení, recenze)

Jinak řečeno, i přes tu svou masku dementa sebe považuješ ve skutečnosti, za chytrého, mazaného kuliferdu, kterému činí dobře, kterak je nad věcí oproti fans akčního žánru. To ovšem ještě neznamená, že si inteligentnější. Vlastně by si to rád dokázal, rád by si napsal něco skutečně k věci, rád by si chytře někoho setřel, ale jaksi není munice, není v hlavě správný materiál, a tak jen opakuješ stále identické pokusy o nemožné, a když už i tobě je zřejmá tvá argumentační impotence, tak sám sebe falešně shodíš snůškou řečí o demenci apod, a to tak aby nám bylo jasné, že ve skutečnosti se cítíš být intelektově na opačném pólu, Ovšem nedokážeš to potvrdit, jedinou větou, Při hodnocení svých oblíbenců, či filmů jen opakuješ všeobecné vžité definice  fakty a vyzdvihuješ to co je zřejmé všem. Nejsi schopen vlastního poznatku k  dané věci, vyjádření vlastního vztahu k onomu subjektu. Je to všechno průhledné...... Máš asi při sledování filmů pocit, že ty si murárem být neměl, že je tam něco víc....no není.

manonfire (hodnocení, recenze)

Takto se kamaráde argumentuje, stírá a činí z protivníka poraženého. Ty namísto toho jen opakuješ storát vyřčenou alibistickou formulku o vlastní demenci. Jen mlátíš prázdnou slámu, abych se formou vyjádření aspoň trochu přiblížil tvé vidiecké mentalitě.

manonfire (hodnocení, recenze)

A jestli sis nevšim, bylo tam chcípni na pár týdnů a bylo to navíc myšleno ve smyslu své zdejší existence. Ani tobě nic takového samozřejmě nepřeji.....bylo by to imho zbytečné, na světě je to už tak zařízeno, že parazitové přežívají přínosné jedince kvalitou nad nimi čnící.

Testament

Manonfire je maximalne v pohode. Ovsem musi byt splnena jedna podmienka : vsetci, vzdy, vsade a za kazdych okolnosti musia s nim suhlasit a NESMIE SA ANI SLOVICKO KRITIKY NAPISAT NA STALLONEHO.

na příspěvěk reagoval manonfire

manonfire

No Tfuj! Ty mumia vyjebana skurvena mumacka vyjebana. Priat niekomu smrt, hovado. Je mi teraz luto Stalloneho, ze sa k nemu hlasi takyto ludsky hnoj.

manonfire

A je mi jasne, ze budes hned reagovat, pac som spravil smrtelny hriech : dovolil som si kritizovat tvoju celozivotnu lasku

manonfire

Buhahahahaha, perfektne sa bavim. A pocuvaj ta tvoja predstava mojho zamestnania vyzaruje akesi znaky posadlosti /stale to opakujes/, natvrdlosti a zafixovanosti ...

Testament (hodnocení, recenze)

Lefty86

Ty ses vztekal jako první v diskusi na Expendables 3, kdes mě přirovnával, že jsem pomalu už takový arogantní hovado jako manonfire. :-D. To jen tak mimochodem.:-D  A tomu druhýmu chytrákovi, co zvedá každý další rok o 50kg víc v dřepu neodpovídám. Na něho natrefím v Guinessovce za pár let - největší zabiják světa:-DDDDD.

manonfire

hlavně záleží na jednotlivcích, já mám radši Arnieho , ty Slye. Já mám rád De Nira s Al Pacinem a táta je úplně nesnáší, proto je pro každýho větší borec někdo jinej a je to dobře.

ConanVJ

Tenkrát museli mít povolení od Arnieho a on řekl že jasně, že bez něj aspoň v malé podobě by to nebyl Terminátor, což nakonec stejně nebyl, Salvation je kokotina

Testament

Jako vždycky, člověk ti dá odkaz na něco co hledáš a ty se ho snažíš trapně shodit z čehož vyplynou jen dětinské kecy o honění apod..... Ano mám rád Van Damma, Stalloneho a ještě radši Arnieho a nestydím se za to. jo a na noční chodím taky každý týden ( jestli to měl být další uhozený pokus ) . Divil jsi se kdo by to mohl mít a obtěžoval jsem se tvým zájmem a za dlouhých 5 sekund jsem ti našel odkaz ke stažení, takže každej normální člověk s aspoň půlkou mozku si to najde pomocí strýčka Googla. Neřekl bych že jsme nepřátelé já na tvoje výlevy seru stejně jako u ostatních jitrnic který sem lezou.

na příspěvěk reagoval Testament

manonfire (hodnocení, recenze)

Hol. rivalové...Já to znám. Takových porovnání už tu bylo. On naráží na to, že jakýsi časopis v jedné dané době ohodotil Arnieho mnohem výše jako významnou osobnost Hollywoodu, než Slye...jeden redaktor, jednoho časopisu...pokud se nemýlím. Navíc to bylo ve chvíli Stalloneho největšího propadu(Období Ve jménu Angela, D-Tox a spol)No moc pěkné. Že proběhlo x anket s mnohem širší vypovídající hodnotou a  vedl si v nich lépe zpravidla Sly....včetně té poslení vypsané k premiéře Escape plan, je věc druhá.  Ve srovnání těchto dvou záleží skutečně jen na tom, ve které době jsou srovnávání. Výdělky filmů po odečtení nákladů jsou na tom prakticky identicky. Fanouškovskou základnu má, řekl bych Sly o malinko větší, už jen proto, že se líbí i ženám.

Ale jinak zase můžeš zase aspoň na pár týdnů chcípnout testademente. Nikomu se tu stýskat nebude.

na příspěvěk reagoval Lefty86, Martin741, Martin741

Uživatel manonfire smazal svůj příspěvek.

Druhý Plán útěku shání obsazení

Druhý Plán útěku shání obsazení

14.03.2017

Když Sylvester Stallone a Arnold Schwarzenegger spojili síly, aby utekli ze supermoderního vězení, nebyla z toho v zámoří žádná velká hitparáda. Jejich Plán útěku ale nakonec vydělal 137 milionů… (více)

PF 2014

PF 2014

01.01.2014

Schwarzenegger slibuje Conana a Terminátora 5

Schwarzenegger slibuje Conana a Terminátora 5

06.06.2013

A taky Trojčata, ale nechtěli jsme vás děsit už v nadpisu... Přestože jeho plnohodnotný comeback nedopadl komerčně vůbec dobře (s celosvětovými tržbami 37 milionů dolarů při rozpočtu 45 milionů… (více)

Oběti pro Schwarzeneggerovu vybíjenou

Oběti pro Schwarzeneggerovu vybíjenou

28.07.2012

Arnold nedávno dotočil se Slyem The Tomb, chystá se na nadpřirozený akční masakr Unknown Soldier (zahraje si v něm anděla pomsty, seslaného na bezohledného výrobce zbraní a jeho soukromou armádu) a… (více)