Biografický příběh zaznamenává zrod první pornohvězdy – neznámé Lindy Lovelace, která mimochodem za účinkování v tomto filmu inkasovala směšných 1 250 dolarů. Naivní děvče, vychované ve věřící rodině, se nechá úplně uhranout charismatickým Chuckem Traynerem, který se po objevení jejího „neskutečného talentu na orální sex" stane jejím manželem, manažerem i pasákem... (oficiální text distributora)

arnybossy

Skutocny pribeh zeny, z ktorej sa stala slavna pornohviezda natocenim len jedineho pornofilmu v jej zivote ''Deep Throat''. Linda bola vychovana ako slusne dievca, ktorej matka vstepovala do hlavy, ze svojho muza musi vzdy posluchat a vyhoviet mu vo vsetkom. V tomto filme sa mozeme presvedcit, ze aj ked sa snazime vychovat dieta v najlepsej viere, nie vzdy to prinasa dobro, kedze po rokoch vyslo najavo, ze Linda bola do pornobrandze prinutena nasilim od svojho muza, bola pravidelne tyrana a nutena robit veci neslychane. ()

chelseaman22 odpad!

Kdybych nebyl plantážník a hodil oko po výše uvedeném plakátu, tak bych ušetřil drahocenný čas, jenž bych mohl věnovat opětovnému shlédnutí šesté řady TBBT! Amanda zbourala mé představy o tom, jak ze sebe usilovně každou neděli chrchlá "Otče náš,...". Film o skinny frajerce, jež dělá blow job za trošku toho docenění je jen jedním z plejády podobných filmů, jež se vezou na vlně "manžel bere drogy a mlátí mě do ksichtu", tak proč nenatočit film a nasrat spoustu lidí?! odpad! Celosvětový výdělek k 25. 10. 2013: $356,582 ()

kaylin

Herecké výkony se rozhodně ale vyzdvihnout musí, protože bez nich by to byl snímek na odpis. Amanda Seyfried byla už zmiňována, i když ve srovnání s Lindou je přece jen krásnější. Vedle ní nejde opomenout Petera Sarsgaarda, který je prostě démonický. Velkým překvapením byl ale výkon Sharon Stone, Lindina matka, kterou, přiznám se, jsem nepoznal. Zahrála ale skvěle a vlastně není o nic méně démonická. Skvěle se prezentoval i Robert Patrick, který zase sem tam sbírá zajímavé role. V hercích bych mohl pokračovat dále - James Franco, Chris Noth, Hank Azaria nebo Juno Temple. Někteří v méně tradičních rolích, ale v o to zajímavějších výkonech. Ty výkony za zhlédnutí stojí, příběh sám o sobě zase tolik neoslní, ale některé ženy si možní víc začnou vážit svých partnerů. Anebo od nich konečně utečou... Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/09/lovelace-pravdiva-zpoved-kralovny-porna.html ()

claudel

Český název může svádět mnohé diváky k tomu, že půjde o nestydatý film plný sexu a pikantností. Je tomu přesně naopak, Lovelace je výborně natočené životopisné drama, v němž excelují Amanda Seyfried a Peter Sarsgaard. Amanda mi dřív hodně lezla na nervy, ale postupně jsem svůj postoj přehodnotil. Chloe a Lovelace mě přesvědčily o jejím talentu. Nejvíc jsem byl překvapený tím, že jsem absolutně nepoznal Sharon Stone. ()

DwayneJohnson

Tenhle film vypadá na první pohled celkem dobře, je to takové pozlátko, jak chudá, hloupá holka k penězům přišla, pak náhle prozřela a dostala rozum. Pokud na tohle přistoupíte bez absolutní znalosti faktů, možná se Vám bude i líbit a dáte třeba i víc. Pokud ale si něco o hlavní hrdince přečtete, nakonec zjistíte, že tenhle film je natočen ale hodně jinak, než jaká byla realita. A to mi také nejvíc vadilo. Do "pravdivé" zpovědi to má fakt hodně daleko a aspoň nějaký můj lepší dojem zachraňuje Amanda Seyfried a hlavně její filmová matka v podání Sharon Stone, která podala velmi dobrý výkon. Jinak spíše zklamání. Tři mínus. ()

• Autobiografia Lindy Lovelace, ktorú napísala spoločne s novinárom Mikom McGradym, s pôvodným názvom "Ordeal" vyšla prvýkrát v roku 1980. Na českom trhu sa objavila ako "Otrokyně Hlubokého hrdla". (MFJD)
  • Na simulaci scén orálního sexu se používaly nanuky. (Cheeker)
  • V souvislosti s rolí Chucka Traynora byl běhěm předprodukce spojován James Franco. (Conspi)