Rob (John Cusack) si ve svých třiceti letech uvědomuje, že neví, kam ve svém životě směřuje. Po odchodu přítelkyně Laury (Iben Hjejle) se Rob dostává do krize a přemýšlí o tom, co vedlo k tomu, že ho všechny dívky opustily, že nedokončil vysokou školu, a že skončil jako majitel obchůdku s gramodeskami, kde zaměstnával dva podivínské hudební fandy. Rob začne přerovnávat svou soukromou sbírku gramodesek a rekapituluje jednotlivé okamžiky svého sexuálního životy spojené s různými songy a hudbou, kterou v té době poslouchal. Postupně ale dochází k závěru, že jeho neúspěch se ženami není jeho prokletím, ale jen výsledkem nedorozumění. Jeho snaha získat Lauru zpět je přeci jen korunována úspěchem a zdá se, že krize konečně ustupuje... (Warner Home Video CZ)

sona123

Něco ve stylu Alfieho, ale bez kukuče Judea a hrající na opačné straně - postava Roba příliš neskóruje. Naopak, je to depresivní a trapné. A dívat se na to v 21. století? Jeden z mnoha filmů, který zestárl, a to příliš rychle. A nepomohou tomu ani štěky řady dnešních hvězd. ()

lardko

Strašně mi to připomíná BLACK BOOKS. Dokonce i John Cusack mi strašně připomíná Dylana Morana. Tomuhle já říkám skvělý film na který se dá dívat ať jste dobře naladěni , nebo v depresi. Cusacka strašně zbožnuji a obdivuji. Mám rád jeho hereckou stránku , dokonce i jeho hlas , a tím nemyslím český dabing , ale jeho originální hlas. Tenhle film se my strašně zalíbyl. Scénář naprosto dokonalý. ()

Chudobka

John Cusack jako majitel obchodu s deskami byl neskutečně roztomilý a spolu se svými kámoši a hudebními fandy, které zaměstnává, jsou zábavná trojka. Příběh o klukovi, který ve svých 30 letech po mnoha omylech konečně dospěl a ví, co chce. Nejen Cusack, ale i Todd Louiso  a Jack Black se mi moc líbili. ()

werewolf69

Veľmi pohodový a sympatický film, dokázal by som ho pozerať v jednom kuse. Zamiloval som si ho už od prvého zhliadnutia a to asi preto že som sa s hlavnou postavou vskutku vo všetkom stotožnil. Taktiež nesiem vynechať krásny soundtrack. I keď tento film sa snaží vyzerať akoby intelektuálne, pre mňa to je proste len dobra uvoľnená zábava na bežný deň, keď sa mi nič nechce.:-) ()

rotel

Keď som videl to množstvo platní, pri srdci ma len tak zahrialo. Film bol pre mňa skvelá oddychovka, dokonca mi nevadil ani Jack Black ! ()

Pawlisman

Zprvu poměrně plochá nezáživná nuda. Druhá polovina se již příjemně rozjíždí. Škoda, že většina herců ne moc sympatická a související hloupé kydy. Ale jak jsem řekl, vše pak pěkně končí a tak spokojenost. ()

waits

Kdo má tuhle zábavnou, ale vlastně lehce povrchní knihu rád, nebude filmem zklamán. Dvojice fundamentálních vyznavačů kvalitní hudby Louiso, Black jsou vyloženě k sežrání, Cusack je obsazen dobře, ke konci však už, podobně jako Rob v knize, mírně nudí. Kdo stihne sledovat, koho má osazenstvo hudební prodejno rádo a koho ne, užije si bonusovou zábavu. A jedna připomínka k dabingu: To si, do prdele, nemůže překladatel zjistit, že Carole King nebo Joni Mitchell jsou ženský?? ()

Kamas

Tak tohle bylo příjemný překvapení.. 4 hvězda za hudbu. Po tomhle filmu bych chtěla prodávat v obchodě s deskama.. (ale nejlíp po boku Jacka Blacka) ()

Grafito

Uplkaná, naprosto nevtipná, podřadná záležitost.. označení komedie si tahle nuda k uzoufání vůbec nezaslouží.. v celým filmu se jen kecá a kecá.. kdyby to aspoň k něčemu bylo.. člověk se zasmál, pobavil, ale jsou to kecy úplně o ničem, chlápek si jen stěžuje, že ho nikdo nemá rád.. a nikdo ho nemá rád naprosto právem, protože je to mentálně a emocionálně retardovanej ubožák.. půl hvězdičky je za Catherine Zeta-Jones, půl hvězdičky za hudbu a jedna hvězdička je za závěrečný, cca půlminutový, pěvecký vystoupení Jacka Blacka.. jinak by to byl odpad a pro mě osobně obrovský zklamání.. ()

kowalski

Tak především: "Tohle je jediný film, kde mi nevadí Jakc Black". A tohle je film o vztazích a hudbě. A vztahy a hudba jsou zde tak výborně realisticky a suše vysvětlené a popsané, že se mi ten film prostě líbí. A jako hudebnímu (ještě většímu než filmovému) fanouškovi se mi líbí ještě víc... je to takový sladkobolný.... ale pěkný...a scéna kdy rozkopou Tima Robinse v krámu je neskutečná :o) ()

RickyFitts

výborný opomíjený film... jednoduchý, upřímný, pravdivý, milý, osobní... asi ne až zas tak skvělý, ale co nadělám, když už jsem si k němu vytvořil takovej vztah, 5- ()

rgrohol

Jedna z mála inteligentních romantických komedií, kde hrají prim skvěle napsané monology. Je vždycky pěkné, když v popisu vidím "Žánr: Romantický / Komedie" a po zhlédnutí nemám pocit, jako by svět byl jen růžový mráček, kde všude kolem pobíhají jednorožci a sněží práškový cukr. ()

Darkslayer

Film má veľmi špecifickú atmosféru. Pohodovú no nie presladenú, s nádychom trpkosti no nie zahorklú, úsmevnú no nie smiešnu. Casting je v tomto prípade nadmieru zdarilý (hlavne čo sa mužského osadenstva týka). Cusack pôsobí ako sympaťák, któreho analýza doterajších ľúbostných vsťahov a života pôsobí úprimne a človek nemá problém sa a ním stotožniť. Jeho monológy su vtipné,chytré s kúskom pravdy. Duo predavačou mu skvele sekunduje (hlavne Jack Black). Originálne poňatý snímok s kopou dobrej hudby. Veľmi príjemne strávený čas. ()

Karala

Kdo četl předlohu Nicka Hornbyho, nadpozemsky miluje muziku a kdo aspoň přibližně zažil to o čem tenhle celej příběh hlavně je, nemůže pochybovat o méně než 5 *. ROBe, už nikdy nebudu přemýšlet nad MY TOP FIVE bez vzpomínky na tebe!!! ()

Radek.SCH

Kdybych věděl víc o těch skupinách a zpěvácích, tak bych si to užil. Ale takhle... Jo, kdyby to nebyl obchod s deskami, ale s VHS/DVD a diskuze by se zaměřila na filmy... ()

Axident

Nemohu si pomoci, ale nepřipojím se k zde četným, neskromným hvězdičkám. Knihu jsem četl a to s rozkoší. Jsa hudební fanda, vyrůstající a formující se právě na hudbě a v letech, o nichž je řeč. Byla poetická, zábavná. Nemám pocit, že by se cokoliv z toho přeneslo na plátno. Cusack je nijaký, forma mluvení do kamery ne úplně šťastná, Blackův praštěný projev mě opět spíše iritoval, hudební odér tak nějak nefunguje, spíše zparodovatěl a celé je to nudná lepenice, která mě nechytla. Ani jsem to nedokoukal... ()

hazaba

Odpočinková komedie se spoustou dobré hudby. Ale pozor, nejedná se o typické vymývání mozků, ale má to i svoji hloubku... ()

Všechny moje lásky našly hlavní hrdinku

Všechny moje lásky našly hlavní hrdinku

26.09.2018

Remake kultovního filmu s Johnem Cusackem (Identita) Všechny moje lásky našel hlavní hrdinku. Ztvární ji herečka Zoe Kravitz (Sedmilhářky, Šílený Max: Zběsilá cesta). Projekt se momentálně chystá… (více)