Paranormal Activity 4

• USA Paranormal Activity 4 (více)

Příběh hororu Paranormal Activity 4 volně navazuje na druhý díl, v němž démonem posedlá Katie vyvraždila rodinu své sestry s výjimkou nemluvněte Huntera, které unesla neznámo kam. Uběhlo pět let a tahle dvojice s velice pohnutou minulostí se přistěhuje na poklidné americké předměstí, které záhy poklidné být přestane. Paranormální sílu na vlastní kůži pocítí především matka s dcerou, které žijí v sousedství Katie. Po prvních nevysvětlitelných událostech instalují v domě kamery a další bezpečnostní prvky a nestačí se divit tomu, co na nich uvidí. Jenže u toho se temné síly, které se nad nimi stahují, nezastaví. (oficiální text distributora)

Diskuze

HellFireFery

HellFireFery (hodnocení, recenze)

PETOS: Na rozdíl od ostatních "typických" hororů, kde je plno zombie, upírů, duchů, démonů, tak jsem bral sérii Paranormal Activity jako něco, co opravdu vypadá jako realita. Jako, kdyby někdo našel kameru a pustil si to. Takto jsem film celou dobru bral a díky tomu jsem se o to více bál. Pro mě je tohle strašidelnější než Kruh, Freddy Kruger, Michael Mayers apod.

SPOILER: A když jsem viděl zde ten konec, jak se příjemně rozjela démonická sestra a pak rychlý záběr na město plné démonů, tak říkám na rovinu, že jsem měl staženou zadnici. Nečekal jsem to ani v nejmenším. Čekal jsem tradiční vyvražďovačku, ve které sestra nakonec odejde s Hunterem zase někam jinam a konec... ale tohle mě opravdu překvapilo a vyděsilo. Ale chápu, že někoho, kdo film bere jako obyčejný horor, tak že ho to tolik nevezme.

PETOS

PETOS (hodnocení, recenze)

HellFireFery:  Záver prekvapivý? SPOILER: Chápem ak myslíš hotovú armádu bosoriek alebo čo to bolo, tak v poriadku, lenže to je pravidlo hororu. V pokračovaní vždy viac. Minule partia bosoriek, tak teraz ich musí byť samozrejme podstatne viac. Záver drastický a desivý? Vysvetli v čom bol taký výborný. Na záver. Koľko postáv zomrelo o tom by sa dalo polemizovať.

srncek

srncek (hodnocení, recenze)

Od teraz až do návštevy kina nečítam reakcie..no som zvedavý aké to teda bude...

HellFireFery

HellFireFery (hodnocení, recenze)

Tak jsem dnes viděl PA 4 a musím říci, že lituji toho, že jsem se na to až moc těšil. Zklamaný určitě nejsem, ale čekal jsem trošku větší odvaz. Opakuji se ty samé scény jako v jedničce či dvojce, ale jsou méně atraktivní a nemají ty patřičné grády (i když pár lekaček za to stojí). Co však hodnotím kladně je vyvrcholení filmu. Stejně jako v předešlých dílech i tento pěkně graduje a musím se přiznat, že mi z konce opět naskočila husí kůže, protože je (alespoň pro mě) hodně překvapující a drastický!!! Více říkat nebudu. :-) Jen podotknu, že díky závěru jsem přidal další hvězdičku a tímto se dostávám na dobré tři hvězdy.

PS: Herci byli sympatičtí a opět (já debil) jsem jim moc fandil, aby alespoň někdo přežil. Jestli se někomu povedlo dostat ze spárů Tobyho, to už nepovím. :-P Nechte se překvapit. Ale pozor - ten konec vážně překvapí a vyděsí.

srncek

srncek (hodnocení, recenze)

Chvála bohu za vaše triezve názory vy pár šťastlivcov,čo ste na tom boli...! Takže nesklzlo to do teenage sračiek že nie?

moviesfan

moviesfan (hodnocení, recenze)

Byl jsem v kině a musím říct, že to sice na trojku nemělo, ale nezklamalo to. Sympatičtí herci, několik vydařených lekaček by se našlo... Sice nic nového, ale pořád to u mě funguje. Zdejší hodnocení? Nesmysl. Za mě 60-70%. Zklamání se nedostavilo.

yinloveyang

yinloveyang (hodnocení, recenze)

Viděno asi tak 90% filmu - nevím, jak daleko jsme byli od konce, když blondýnka zničila auto rodičů a pěkně prorazila garážová vrata, neboť jsem musela na vlak. (škoda, no)  Zas tak strašné to nebylo, ale spíš jsem měla do kina jít na trojku, která byla o dost lepší. Nevím, ale co kritizujete, myslím osobně, že to byl lepší díl než dvojka. Jestli to bude pokračovat, tak v pohodě půjdu opět.

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

Ups nějak se nám to tady zaodpadovalo... :) Tohle si nemůžu nechat ujít :P

(hodnocení, recenze)

tak hodnocení barvy hovna jsem nečekal :)

ambron

ambron (hodnocení, recenze)

Neurazilo ani nenadchlo. Boli tam slušné ľakačky, žiaľ atmosféra rovnaká ako v ostatných dieloch, chýbalo niečo inovatívne, čo by film aspoň trochu odlíšilo od predošlých dielov, herci sympatický. Z mojej strany  tri hviezdy.

Hlavicz

Hlavicz (hodnocení, recenze)

rollman1: Mně taky tihle uživatelé vadí. Pak jsou ty i ti, kteří dávájí seriálům z Disney Channel 5 hvězd a filmům jako Temný Rytíř apod. dávaj Odpad nebo 1 hvězdu.... to mě taky vytáčí, ale nic s tím neudělám.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Lepší posečkat na ty csfd.cz hlavouny, u nichž bych přeci jen čekal serióznější názor...

rollman1

rollman1 (hodnocení, recenze)

Hlavicz: JO to asi jo, ale i tak, prostě to pak ti lidí kazí, a pak se divíme, že jsou ěnkteré filmy pod či nadhodnocené

Hlavicz

Hlavicz (hodnocení, recenze)

rollman1: Ono to je stejně jedno... ve výsledku to bude mít tak maximálně 30% až to uvidí alespoň tisícovka lidí.

rollman1

rollman1 (hodnocení, recenze)

Omg, bud samí hateři, kteří film nevidí, ale automaticky se dá odpad nebo  lidi co jdou do kina a odejdou po 10 minutách.

Jde vidět, že tihle lidí  jsou prostě degeni