Paranormal Activity 4

• USA Paranormal Activity 4 (více)

Příběh hororu Paranormal Activity 4 volně navazuje na druhý díl, v němž démonem posedlá Katie vyvraždila rodinu své sestry s výjimkou nemluvněte Huntera, které unesla neznámo kam. Uběhlo pět let a tahle dvojice s velice pohnutou minulostí se přistěhuje na poklidné americké předměstí, které záhy poklidné být přestane. Paranormální sílu na vlastní kůži pocítí především matka s dcerou, které žijí v sousedství Katie. Po prvních nevysvětlitelných událostech instalují v domě kamery a další bezpečnostní prvky a nestačí se divit tomu, co na nich uvidí. Jenže u toho se temné síly, které se nad nimi stahují, nezastaví. (oficiální text distributora)

Diskuze

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Havaj8: Já se lekl naposled u jedničky a možná lehce dvojky. U WiB nejde o lekačky, ale o tu skvělou atmosféru a ta chybí PA také. U Pact jsem se lekl daleko víc než u trojky či dvojky PA. Navíc Pact jsem viděl doma a PA celou sérii v kině. Jinak aspoň někdo řekl, co je jiného, si první člověk, ale nějaká fyzická osoba tuto sérii nemůže zachránit. Už je to všechno ohrané, navíc takových hororů je ročně několik..

Havaj8

Havaj8 (hodnocení, recenze)

Kaamo, tak nevim co ty ses zac :D Insidious muzu odsouhlasit, ten se mi taky libil, ale The woman in black? The pact? delas si srandu? ...nevim z jakyho hlediska na to koukas, ale z pohledu lekani, jsou PAčka mnohem lepsi nez tyhle tvy zbyly filmy. U me to spis naopak graduje ta serie, krome dvojky, a ten trailer proste donesl neco novyho. Uz treba kvuli ty postave venku, do ted tam zadna fyzicka postava nebyla. Nevim jestli tu delas jenom frajera nebo na to koukas odpoledne, ale proste tohle mi nikdo nevymluvi...

Pilda17 (hodnocení, recenze)

moviesfan: To jsem napsal blbě, jednička byla celkem slušná, dvojka se dala skousnout taky, ale trojka byla bídná. Mohli to ukončit dvojkou a nechat sérii plavat, chtějí vždycky jen hrabat prachy a je z toho potom propadák. Mě štve, že daleko lepší horory do kin nejdou, ty by si divák v kině užil třicetrkát víc. Já nikoho neshazuji, jsem na diskuzi a diskutuji pokud sis nevšiml. Jdi trošku níž a podívej se, co jsem psal. Ptal jsem se na otázky, na které mi nebyl nikdo schopen odpovědět. Lidi sem píšou bezduchý příspěvky a potom si je nedokáží ani obhájit, což mě sere daleko víc než když někdo film kritizuje..

moviesfan (hodnocení, recenze)

dawe03: Připadá mi to taky tak.

Pilda17: Jo, klidně jsme z toho "scákaný" jak píšeš. Neukazuj tady svojí úroveň. Schazuješ sám sebe. Holt když se nám to líbí, tak nám to vyvracet nemusíš. To je prostě ubohost.

moviesfan (hodnocení, recenze)

Pilda17: Většinu z toho jsem viděl. A PA se mi líbí taky. Přesně jsi mi potvrdil to, co jsem si myslel. Podle mě to komerční sračka není. Mně se to líbí, můj názor a nemusíš mi ho vyvracet. Nejsem žádnej 16-ti letý cucák bez názoru. Díky! ;)

A jak můžeš napsat: " PA je jen průjem a snaží si hrát na kvalitní duchařinu, jenže bohužel od prvního dílu není.. " Tak jak jsi prvnímu dílu mohl dát 4* a dvojce 3*? To je pořád dle mého slušné hodnocení... No nic :))

Pilda17 (hodnocení, recenze)

dawe03: Ty si vůl co? 1 díl 4*, 2 díl 3* a 3 díl 2*. Připadá ti, že by mě to nebavilo? Jen ta série upadá, nic víc. A trojka byla nehorázná kravina a díl od dílu je tato série horší. Že jste z toho scákaný všichni je váš problém. Ono totiž za celý rok nic normálního do kin nejde a bohužel tam dají jen komerční sračky typu PA.

dawe03

dawe03 (hodnocení, recenze)

Pilda17: Boze!! vysvetli mi, proc se na to od prvniho dilu divas, kdyz te to stejne nebavi! to nechapu. Asi jen proto, abys tu mohl psat trapne komenty a hrat si na duleziteho!!!

Pilda17 (hodnocení, recenze)

moviesfan: nebude určitě, protože to je komerční sračka. U trojky jsem se nelekl ani jednou, možná jen jednou a to režiséři ani neplánovali.. Pusť si radši pořádnou duchařinu Kuntinalak, The Pact, Insidious, Drag Me to Hell, Woman in Black. PA je jen průjem a snaží si hrát na kvalitní duchařinu, jenže bohužel od prvního dílu není..

moviesfan (hodnocení, recenze)

Pilda17: Třeba lekačky, určitě se dle mého opět vyvedou :) Hlavně ať se drží duchařiny a nezabrousí jinam. Nemyslím teď, ale třeba v budoucnosti. Nemyslím si, že čtyřka bude poslední.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

moviesfan: Že to vypadá dobře, to není důvod. Jak myslíš, že to vypadá dobře? To je hrozně široký pojem, nebo spíš, co na tom dobře vypadá?

moviesfan (hodnocení, recenze)

Pilda17: Potěšilo mě to, že to vypadá opět dobře. Věřím, že si to udrží dobře nastavenou laťku jako trojka ;)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

SidneyP: No to je tak jediné, aspoň se bude na co dívat a za ní tu 1* bych mohl dát .. :D Ale zajímají mě spíš důvody od těch uživatelů, kteří to vychvalují :D

Pilda17 (hodnocení, recenze)

SidneyP: Mě to asi nějak uniklo, bohužel mě to ani nijak nenavnadilo. Už nevědí. co tam dát, tak tam hodí blondýnu ..

Pilda17 (hodnocení, recenze)

SidneyP: Právě proto bych rád znal odpověď, chtěl bych zjistit co potěšilo a vypadalo slušivě ..

SidneyP

SidneyP (hodnocení, recenze)

Pilda17: To se ptej jich. :D Nicméně, souhlasím s tebou, trailer sice trochu navnadil, ale že by "potěšil", to fakt ne. :-))

Havaj8

Havaj8 (hodnocení, recenze)

Saakra, nova blondynka vstupuje do hry a ze by nahodili novej levl? Vypada to slusive :)

SidneyP

SidneyP (hodnocení, recenze)

Už jsem se poučil: Nikdy nevěř tvůrcům PA. Do traileru nacpou to, co v závěrečné verzi nakonec ani nebude.

RKBoy

RKBoy (hodnocení, recenze)

vyzerá to byť také isté hovno ako predchádzajúce diely.