Reklama

Reklama

Strašení

(seriál)
USA, (2005–2019), 76 h 19 min (Minutáž: 42–44 min)

Hudba:

Ed Smart

Hrají:

Anthony D. Call (vypravěč), Ken Arnold, DJ Perry, Lorraine Warren, Grant Gustin, Mark Joy, Gustin Nash, Joel King, Irene Ziegler, Johnny Alonso, Diana Cherkas (více)
(další profese)

Série(10) / Epizody(105)

Dokumentárny seriál natáčaný v 4 sériách v rokoch 2005 – 2007 je zameraný na zobrazenie rôznych paranormálnych javov, ako napríklad posadnutosť, strašenie, útok démonov či duchov, ktoré sa odohrávajú zväčša na území USA. (beso74)

Recenze (8)

joker211 

všechny recenze uživatele

tento seriál pozerávam na discovery v nočných hodinách a o to viac mi behajú zimomriavky po tele. Neraz sa bojím ísť aj na záchod. Nie to už preháňam. Ale aj tak je to veľmi znepokojujúce, keď si človek uvedomí, že ide o skutočné príbehy a nie o fikcie amerických režisérov ako je paranormal activity. ()

Domonte 

všechny recenze uživatele

Jednoznačně nejpoutavější seriál s tematikou duchařiny navíc podle skutečných událostí. Že existuje něco mezi nebem a zemí je známo, ale upřímně,nikdy bych se nechtěl dostat do takových situací, jaké můžeme vidět v každé epizodě tohoto seriálu, protože sám nevím, jak bych se zachoval,pokud bych teda přímo nezešílel.... Pro maximálně silný požitek určitě doporučuju snímek sledovat jedině v noci. ()

tribican 

všechny recenze uživatele

Totálně předvídatelná sranda v dokumentárním stylu. "Děsivá" hudba, přehnaně dramatický komentář i střihy a efekty jak z indické telenovely ve mně zanechávají spíš komediální dojem z celé série. Jednou za čas se leknete, ale jinak je to fakt k popukání; zvlášť céčkoví herci a jejich "strach" či "šok" mě vždycky dostanou. Očividně seriál pro Amíky, nic pro mě. 50 % ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama