Nach

Kvalitní žánrovka se vším, co od tohoto žánru chcete vidět. Zde s lákavým bonbónkem "podle skutečných událostí". Bryan Cranston je výborný (jako ostatně ve většině svých rolí). Drogový kartel a celé podsvětí je vykresleno s důrazem jak na zločineckou, tak i lidskou stránku. Vývoj postav je zde poutavě zobrazen a na to, že má film dvě hodiny, tak uteče celkem rychle. Prostě dobrá jednohubka, kterou si možná někdy rád pustím. :) 75% ()

Aljak

Takéto gangsterské krimi-drámy moc nemusím, ale tento námet bol pre mňa dostatočným lákadlom, aby som sa na to pozrel. Ale nejako som sa v tom celom dejovom rámci strácal a miestami nebolo ani jasné, kto je vlastne kto a akú rolu v tom celom zohráva. Samozrejme, tie hlavné postavy boli jasné a ľahko identifikovateľné. Ale celkovo ten štýl mi akosi nesedel a nedokázal udržať moju pozornosť. Bolo to zdĺhavé a niektoré scény prehľadnosť skôr komplikovali ako zlepšovali. Najlepšia bola scénka keď bol Bob na výročnej večery so svojou ženou a doniesli tú tortu :D ()

kolemjdouc

Děj je trochu pomalejší ale za to má divák čas vstřebat některé vypjaté situace.Film bez obvyklého cirkusu který obyčejně nahrazuje nudný děj - tak aspoň něco pro oči diváka.Tady musíte sledovat i výraz obličeje herců kde je mnoho nevyřčeného.Poměrně neznámí herci a nemáte pocit jakoby dělali někomu jen komparz.P.S 16.10.2022 - a potom kde se berou peníze na všechny špinavé války! ()

Lachtaan

Cranstonovi se zastesklo po letech v drogové branži formou fenomenálního Breaking Bad a musel zkrátka do toho temného podsvětí zahučet ještě jednou, tentokrát do skutečného příběhu motajícího se kolem člověka, který se v tomto "oboru" stal kultem. Samotný Infiltrátor samosebou nesahá po kotníky ani výše zmíněnému seriálu, ani třeba Narcos, které je tomuto filmu nejblíž. Jako poněkud odsýpající krimidrama ale poslouží na pohodu. [viděno na Netflixu 7.5.2022] ()

kulyk

Chuan Pablo asi ani netušil, jak si na něm jednou zástupci hollýchúdů (i jejich přilehlé transoceánské okolí) namastí kapsy u kaftanů, jelikož mají pod jarmulkou a prachy jsou třeba, neboť velký nos tlusté lajny žádá... Ale dobře tomu tak, se střídavými úspěchy se na vlně narkobaronských útrap (víceméně) daří nejen co do zisků, ale i sledovatelnosti. Infiltrátor patří do té lepší ligy, čtyřku nedám jen proto, že mi (na rozdíl od valné většiny spolusledovatelů) přišel Cranston uvěřitlný asi tak, jako Tomio coby bojovník za čistou rasu. Třikrát závorka. Není to příliš? ()

• Kódové označení pro misi v utajení bylo "Operace C-Chace". (kellne)
  • Když Bob Mazur (Bryan Cranston) slaví s manželkou v restauraci výročí, stěžují si, že dostali špatná místa, protože neměli rezervaci. Přitom ale měli objednaný dort i s blahopřáním. (Milan25)
  • Části filmu se natáčely na letišti Dunsfold Aerodrome. Na tomto letišti se také natáčel Top Gear (od r. 1978). (kellne)