S.T.A.L.K.E.R. - The Bloodsuckers Nest

všechny plakáty
Krátkometrážní / Akční
Rusko, 2011, 5 min

SOLOM.

Tak ani Rusové nezachránili situaci okolo podprůměrnosti amatérských krátkometrážních snímků a i tato jednohubka si nezaslouží větší pozornost. Hold producírovat se v plynové masce má nejspíš neblahý vliv na mozek a pak už se nedá pořádně soustředit na pořádný herecký výkon (stačil by i průměrný…). No nic, pro dnešek mám S.T.A.L.K.E.R. (a) dost. Asi si budu muset nainstalovat hru a dát ji ještě jednu šanci, abych si alespoň trochu spravil chuť… ()

TomikZlesa

Vlastně úplné nic, kostým strašnej, sehnat si starý maskáče snad není problém, zachranuje to jen ten geocaching a jakási vtipnost. ()

Rawar

..." had some problems with bloodsuckers, lol " :-) Moc pěkná kamera, na amateriše luxus :-) A začátek kdy slyšíme "Vňimaňije" ze hry je parádní :-) ()

Adrai

S.T.A.L.K.E.R. - jedna z mých oblíbených herních sérií + geocaching - jeden z mých koníčků poslední doby ... akční kraťas doplněný o pěkné efekty + vtípek se Střelcem, který není monstrum ale hlavní postava prvního dílu - monstrum je bloodsucker zmíněný v názvu filmu :) ()