Mladík Cam dluží peníze mafii, a tak mu nezbude nic jiného, než se přidat ke skupině elitních parkouristů, kteří svoje umění používají k vykrádání budov... (TV Prima)

maddy

Rozhodne nijako nefandím tejto mladej generácii hercov z young-adult adaptácii, ale zase voči ním nemám ani prehnanú averziu, aby som vopred zatracoval každý film v ktorom sa niekto z Twilight osadenstva objaví (napríklad taký Pattinson natočil niekoľko slušných kúskov). Lautner v hlavnej úlohe preto pre mňa nepredstavuje výrazný problém. Akurát ten parkour bol „in“ tak pred desiatimi rokmi, takže pokúšať sa ním ohurovať v dvetisícpätnástom už nezaberie. Tracers je tak taký mix nedávneho remaku Brick Mansions s Paulom Walkerom a Premium Rush s Joseph Gordon-Levittom. Totiž akčná pobehovačka po veľkomeste obalená do značne priblblej béčkovej zápletky, v tomto prípade navyše s vynútenou teenagerskou romantikou. Pobehovačka však natočená celkom efektne a prehľadne, vďaka krátkej stopáži svižne utečie, akurát keď film odbočí od toho skákania po uliciach a na rad príde záverečná vysvetľovacia tretina s hlúpymi motiváciami postáv a tými najklišoidnejšími zvratmi, tak sa nad tým celým radšej neradno zamýšľať. Ako taká akčná jednohubka bez akýchkoľvek ambícii by však Tracers nemal výrazne uraziť. CELKOVO: 2,5* (5/10) ()

PP66

Příběh chudýho kluka, kterej vybředává z dluhů změnou povolání - z kurýra parkuerem - tj. odnáší mrštně po vlastních nohou to, co jiní někde jinde potřebují. Dráhu zločince provází love story se spolupachatelkou a šťastný happy and - návrat k ctnostnému životu. Obehranný scénář proveden v zajímavé komunitě a proto za 3 - 4 hvězdy. ()

Lenka.Vilka

Nebudeme si lhát. Dávali to v televizi. A přestože byla Růžovka velká konkurence, koukla jsem na tohle. Nebyla to úplná blbost. Obsazení dobré. Lautnera mám kromě Stmívání ráda úplně všude, Avgeropoulos znám jenom z jedné role (s tím jménem fakt prorazila?!) a zbytek šel. Přesto jsem měla s filmem stejný problém jako se všema podobnejma, kde jsou "jiný dovednosti". Za mě to je hraní jenom na půl, kdy se na ty skutečné hvězdy trochu zapomíná :( ale ono to ve výsledku je stejný jako každý jiný film o zlodějích, ať používají jakoukoliv metodu. Znáte to, když je tam baba, je víc z věcí kolem. Jediné, co jsem nečekala, takže alespoň trochu změna, to s šéfem zlodějský bandy. To jsem nečekala. PS: líbí se mi, že v ulicích velkých měst jsou tak příhodně nastavené věci, aby se parkuristum dobře hopsalo. Třeba, když je auto hned u stěny levým bokem. Jak ten chudák parkoval a potom vylézal? :O ()

Lachtaan

Vskutku neznámý, hodnocením nijak neopředený film. Taylor Lautner si vybudoval pochybnou pověst v paskvilní teen sáze Twilight, tady se ale mihnul v povedené parkourem prošpikované akci, kde mu i sekunduje příjemná krásná mladá herečka (jméno po mě nechtějte, nedá se vyslovit a vlastně ani z hlavy napsat). ()

Lacike

Patizónov bratranec z tretieho kolena sa snaží predviesť v tejto parkourovej rýchlej a zbesilej variácii na Bod zlomu. Prvý problém som mal s hereckým obsadením. Okrem gréckej krásky Marie Avgeropoulosovej mi tu boli všetci ukradnutí. Jak záporáci, tak aj patizónov bratranec, ktorý síce má kondičku a mnoho kúskov predvedie sám, ale jeho charizma ide do mínusových hodnôt. Druhým problémom sú parkourové scény, ktoré síce ponúknu mnoho zaujímavých kúskov, do ktorých by som sa ani náhodou nepustil, ale často nepôsobia cool ale skôr smiešne. Častokrát nemajú žiadny zmysel a proste tam len tak bezdôvodne skáču jak opice. Chápem prečo tomu banda zo Storroru dala 0/10. Na druhej strane niektoré tie kúsky sú aspoň z filmovej stránky zaujímavé, celé to má zbesilé tempo a celkovo ma film bavil o niečo viac ako tragédia Yamakasi. 3/10. ()

• Film sa natáčal v meste New York. (Laslo)