Spring Breakers

• USA Spring Breakers (více)

Diskuze

kal_el

kal_el (hodnocení, recenze)

Ako vidím pekne zakomplexovaní jedinci sa tu nájdu. Krutím hlavou a nechápem. A to ako deti pridávaju hodnotenia filmov na základe neviem čoho, je úbohe. Keď hodnotím film tak nedám hviezdy na základe toho či sa mi film páči/nepáči ale hodnotím aj celkovú filmársku prácu a mnoho ďaľších aspektov.

na příspěvěk reagoval nerdrage, nerdrage

Tony DiNozzo (hodnocení, recenze)

Oh thanks ;-) You're so generous. But what am I suppose to do when I love english language? And it's not my fault that some people are not able to learn other languages and then they have to insult people who are actually able to do this. Peace mate ;-)

Tony DiNozzo (hodnocení, recenze)

apolskis: Nevedel som, že sa tu nájdu aj taký zakomplexovaní kreténi :D I just love english :-)))

Tony DiNozzo (hodnocení, recenze)

Na filmových festivaloch v Taliansku, Kanade a Nórsku to už malo premiéru a ja som to ešte stále nemal možnosť vidieť... I'm gonna kill myself :D

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

apolskis: Kmotra strčí do kapsy kde co.. I Muzikál ze střední..

drake31

drake31 (hodnocení, recenze)

Ten moment keď si uvedomíte koľkým z tých ľudí čo hodnotili môžte naozaj veriť ...

LentilleLily

LentilleLily (hodnocení, recenze)

Zatím to vypadá dobře (podle popisu a fotek)... ale nechápu proč tomu nějaký píči daly hodnocení už teď :D Kdy to vůbec má vyjít ???

TheSlezy

TheSlezy (hodnocení, recenze)

lilylove: Treba film LOL s Miley Cyrus taky nedavali v Česku v kině ? Teda aspon si myslim.. a ted to vyšlo v Čr. na DVD v češtině s dabingem tak se nechape prekvapit :]

nerdrage

nerdrage (hodnocení, recenze)

apolskis: Myslím, že unešenost pochází hlavně ze jména režiséra a kombinace herců :)

Marsiiinka

Marsiiinka (hodnocení, recenze)

Světová premiéra filmu SB proběhne na festivalu v Benátkách, který začíná už 29. srpna. Bohužel, pouze pro herce, filmaře a kritiky, my si budeme muset počkat až do roku 2013.