Girlhouse

Vysokoškolačce Kylie (Ali Cobrin) nedávno zemřel otec a její matka bohužel nemá na její studium dost peněz, proto se Kylie rozhodne přijmout nabídku pracovat na erotickém live chatu v luxusní vile Girlhouse.
Bohužel mezi uživateli se skrývá i psychopat Loverboy (Slaine) a je jen otázkou času, kdy mu jen monitor počítače nebude stačit. (korbitch22)

BoPo

Jasné céčko, ktoré sa to snaží všetko zachraňovať céčkovým poprsím. Keby si dali trošku viac záležať na IT logike a keby väčšinu minutáže netvorilo prázdne tlachanie budúcich mŕtvol, tak mohol byť dojem o triedu lepší. Horor z porno prostredia je určite nedostatkové zbožie, takže budem dúfať, že iný (talentovanejší) tvorcovia sa poučia z chýb Girlhouse. Zatiaľ môžem odporučiť film Cam (2018). ()

JohnMiller

Takto poctivý béčkový slasher, ktorý sa nehrá na nič a nesnaží sa do tohoto dávno vyčerpaného subžánru horroru priniesť niečo nové, som nevidel už veľmi dávno. Asi od roku 2010 to ide radikálne dolu vodou, takže som bol milo prekvapený touto oddychovkou. V podstate nejde o nič iné ako o to, že jednému magorovi zo sexuálnou traumou z detstva prepne, a tak sa rozhodne, že vyvraždí všetky dievčatá z veľkými prsiami v privátnom dome zvanom Girl House, kde streamujú porno scénky. Vrah, je milovníkom tejto stránky, je tam online deň a noc, a slečinky ho už poznajú, avšak ho nepekne urazia. A tak si ozrutný zvrhlík nasadí masku vystopuje ten barák a začne zabíjať dievčatá jednu po druhej, klasickejší motív a poučku slashera sa ani nedá vymyslieť. Na tieto letné horúčavy, príjemné rozptýlenie. V snímke sú všade kozy... kozy, kozy... Celkom zaujímavé a nápadité vraždy a je to celé také, ako 80´s vyvraždovačky iba pekne prenesené do našej doby. Podarený kúsok, pri ktorom sa dá v pohodičke vypnúť a užívať si a spoločnosť priateľov, netreba nejako dávať pozor ale keď aj divák pozor dávať bude, rozhodne sa nebude nudiť. Nápadité klišé nikdy neurazí. Pretože vyvraždovačky, ktoré sa točia v poslednom čase, mi už lezú hore krkom, takže milé prekvapenie. ()

Zayl

Zesměšnit z mládí frustrovaného otylého psychopata se nevyplácí, o tom se mohly přesvědčit i (polo)nahé dívky z Girlhousu. Stačilo k tomu pár hackerských triků, chuť pocuchat několik pěkných obličejů a z vily plné děvčat, kompletně místnost po místnosti monitorované, se už neozývá vzrušivé sténání, ale jen nářek obětí. Inu, zabiják se rozhodně nebojí zašpinit a vymýšlí celkem zajímavé odchody ze světa. Jsem rád i za to, že si nasadil masku, vylepšilo to dojem a za jeho poctivou práci není problém přimhouřit oči nad logikou. Parádní slasher za čisté čtyři hvězdy. ()

POMO

Všechno, co chce banda teen diváků k popcornu na páteční večer. Bikinové kočky všech ras a sexuálních archetypů, webcams, civilní a krásná hlavní hrdinka, její sympatický nápadník ochránce, pošahaný úchyl i krvavé jatka. Girlhouse je zvláštní kombinací tvůrčích rozporů. Scénář si kreativně hraje se všemi postavami a i přes dějovou schematičnost baví překvapivými detaily. Současně ale uvádí do rozpaků náznaky amatérské filmařiny a častou debilitou. Jeho největší devízou je samotný vrahoun, který rychlostí a radikálností předčí i tězkopádnějšího Leatherface. Právě brutalita jatek v poslední třetině je překvapivým vyůstěním předešlého kultivovaného představování postav. Což vytváří další zajímavý kontrast, díky kterému se film liší od jiných, jemu podobných. ()

TedGeorge

Kylie je slušná vysokoškolská studentka a právě těm se ve filmech často dějí nepěkné věci. Slečně umře tatínek. Mamka nemá peníze na její studium a jedinou variantou jak z toho ven je ve filmu prezentovaná možnost svlékat se za peníze na internetu. Jelikož je Kylie opravdu velká fešanda, je jí nabídnuta možnost přestěhovat se do ultraluxusního a korektního web bordelu na utajené lokaci, kde už pracuje mnoho velmi atraktivních holek s různými choutkami. Vše běží jako na drátkách. Návštěvnost stránek díky nové kosti v domě stoupá, Kylie je se svým životem spokojená a dokonce se i zamiluje. V tuto chvíli se ale na scéně objevuje uživatel Loverboy, který si s sebou nese trauma z dětství a nabroušenou sekeru.Girlhouse je hodně nekorektní slasher a za mě super a palec nahoru. ()

• Mnoho skladieb zo soundtracku bolo naspievaných hercom, ktorý si zahral záporáka – Slaine. (Real Tom Hardy)
  • Ali Cobrin sa necítila dobre vo svojej roli, v určitých momentoch bola veľmi znepokojená. Povedala však, že jej láska k slasher filmom jej dosť pomohla a natáčanie to pre ňu zjednodušilo. (Real Tom Hardy)