Hvězdně obsazené americké drama z produkce HBO zpracovává kontroverzní téma, související s výskytem zhoubného onemocnění zvaného AIDS. Odehrává se v New Yorku počátkem osmdesátých let minulého století a nabízí kritický pohled na nedostatek osvěty od oficiálních institucí. Na opačné straně stojí aktivisté z řadu gayů, kteří se společně s příznivci z řad osvícených lékařů pokoušejí o hrozící epidemii odhalit drsnou pravdu. V adaptaci divadelní hry Larryho Kramera se představí mimo jiné Mark Ruffalo, Alfred Molina, či Julia Roberts... Otevřený průhled do jedné z nejvarovnějších kapitol novodobých dějin režíroval Ryan Murphy. (HBO Europe)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

verbal

né to neni a neříkej teplouši to je taky hnusný, řiká se "jinak orientovaní spoluobčané, kteří vyznávají jinou víru a mají jiné zájmy" ber ohled !!!!!!

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

verbal

přestaň se laskavě chovat jako rasistické a xenofobní hovado, nebo budu nucen tě ihned a okamžitě tě naprášit abych byl děsně kůůl a Rover vy si mně vážil !!!! takže mně nenuť

na příspěvěk reagoval verbal

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Segrestor

Segrestor (hodnocení, recenze)

Rover

tebe to musí strašně otravovat po třech letech nečinnosti na diskuzích, uf... úplně tě chápu. hele, vždycky je ale můžeš naprášit pomovi, jako tehdá, tak co se rozčiluješ, ne?

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Rover

runner85

A je to pravda! Zelenina je v skutočnosti zlá a zvrátená, akurát ilumináti sa nám to snažia utajiť. Ak nie si primitív bez vzdelania, nevieš čo je skutočný život!

runner85

nemáš rád zeleninu? všetkým to hovoríš? a niekto ťa preto má za vola?

podľa najnovších trendov je to správne nazvať fašistickým útlakom európskej únie! lidé bdete :)

runner85 (hodnocení, recenze)

dr.horrible

no ako názor im to samozrejme neberiem ale potrebovali by mierne vyšetrenie či ich nezbaviť radšej svojprávnosti :D :D a kam zaradia lezby? :D :D

na příspěvěk reagoval dr.horrible

runner85

teraz je v móde z toho urobiť konšpiráciu. napríklad že buzny sú poslom satanovým a všetko je to len utajené. s trochu šťastia sa ti podarí založiť aj politickú stranu :D

runner85 (hodnocení, recenze)

dr.horrible

to je myslím od nepamäti, nie? Starať sa do dakoho iného je predsa taký koníček... ty si vadný lebo sa takto obliekaš, ty si vadný lebo toto počúvaš, ty si vadný lebo toto neješ, ty si vadný lebo máš takýto politický názor, ty si vadný lebo nevieš gramatiku, ty si vadný lebo sa ti nepáči tento film atď ...

na příspěvěk reagoval dr.horrible, dr.horrible, Martin741

Julia Roberts změní svůj život

Julia Roberts změní svůj život

18.12.2016

Hollywoodské hvězdy se už dávno neštítí televize. Julia Roberts si tam odskočila před dvěma lety, když si zahrála ve Stejných srdcích, a teď se objeví v minisérii Today Will Be Different. Adaptace… (více)