Hvězdně obsazené americké drama z produkce HBO zpracovává kontroverzní téma, související s výskytem zhoubného onemocnění zvaného AIDS. Odehrává se v New Yorku počátkem osmdesátých let minulého století a nabízí kritický pohled na nedostatek osvěty od oficiálních institucí. Na opačné straně stojí aktivisté z řadu gayů, kteří se společně s příznivci z řad osvícených lékařů pokoušejí o hrozící epidemii odhalit drsnou pravdu. V adaptaci divadelní hry Larryho Kramera se představí mimo jiné Mark Ruffalo, Alfred Molina, či Julia Roberts... Otevřený průhled do jedné z nejvarovnějších kapitol novodobých dějin režíroval Ryan Murphy. (HBO Europe)

Diskuze

dakota21

Tvrdíš, že nejsi homofobní, přesto jsi tu zatím vyzvracela homofobní nenávistné blitky. "Argumentovala" jsi tím, že "nejsi homofobní, protože z nich (gayů) nemáš strach", což dává jasně najevo, že nemáš ani zdání, co znamená slovo homofobní.

A nemám problém s negativním názorem na jakoukoliv skupinu obyvatel. Mám problém s názorem, který je nádorem, protože se zakládá na ignoranství a nesnášenlivosti, vycházející z neznalosti.

Otázka: proč ses, přestože jsi zcela nepopíraně homofobní, dívala na film o výskytu AIDS v homosexuální komunitě v USA?

Bluntman

Bože to že si gay je z tvojich komentarou uplne jasne. Nevieš prekusnut zly nazor na nich. A ty moje deti neber do papule! Ako matka by som sa z tym zmierila. Je to choroba ako kazda ina. A do hlavy sa možeš strelit ty pretože ako gay žiadne deti mat nebudeš asi tym trpiš všas?

Bluntman (hodnocení, recenze)

"Niesom (homofob) nemam z nich strach mam aj priatelou gayou."

VS.

"Neviem či by nebol no vznikol hlavne koli nim. AIDS bola kedysi hlavne homosexualna choroba."
"V dnešnej dobe nas stale presviedčaju, že byt buzerant je moderne a normalne."

"Je to choroba tak jak zoofil a pedofil. Tiez miluju zvieratka či detičky aj oni by sa s nimi zosobašili keby mohli."

"A mimochodom AIDS je tu hlavne kvôli nim. Hviezdičky len za herecky vykon inač buzeranska propaganda."

Proč to (dakota21) vydýchává vzduch druhým?

Martin741

Niesom nemam z nich strach mam aj priatelou gayou. Viem že to možu byt dobry ludia len tvrdim,že su chory. Ci ty si mysliš, že byt teply je normalne?

na příspěvěk reagoval Bluntman

dakota21

A ty zase své děti, které dost dobře mohou být homosexuální, přesvědčuješ, že nejsou normální, a tak jsi matka na hovno. Střel se do hlavy.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Martin741

Počkej nemusí bejt nutně homofobní. U normální holky by bylo asi divný, kdyby se jí líbilo jak si to dva chlapi cpou do análu. To není jako, když se chlapovi líbí, že se dvě holky líbaj nebo vohrabávaj navzájem :-)

na příspěvěk reagoval YumiOkami

Wacoslav1

Neobhajuji ten film. Tvrzení, že to nemůže být homo propaganda, protože takové tvrzení je stejně smysluplné, jako tvrzení, že něco je hetero propaganda, není obhajoba estetických aj. kvalit filmu.

Indominus

Ja sa nebojim, že to dostanem očom to tu trepeš!!! Povedala som len svoj nazor na nich na ten mam pravo. A nezalezi či je dobry alebo zly stale mam nanho pravo. Osobne mi nevad čo robia doma v posteli. Nech si robia čo chcu ani pracovat mi snimi nevadi. Vadi mi vsak ze nas hetero a naše deti presvedčuju,že je to normalne. Nieje to normalne!!!!

na příspěvěk reagoval Bluntman

dakota21

Je jedno, jaké máš pohlaví. Strýček verbal by napsal, že jsi piča nehledě na gender. Mně by stačilo, kdybys přestala podsouvat lži (asociování homosexuality a AIDS, potažmo spojování původu AIDS v homosexuálních sexuálních aktivitách) a kdyby ses vyléčila z homofobie vytáhnutím hlavy z prdele a zjištěním si relevantních informací.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

dakota21

He he. Každej už dávno ví, že Aids je biologická zbraň vyvinutá na snížení populace třetího světa. Bohužel se jaksi vymkla z podkontroly :-)

dakota21

Měl by sis přiznat, že jsi homofob, což je věc naštěstí zvratná. A nebo si gay s narcistní poruchou osobnosti, trpící sebenenávistí. Jsou dvě řešení: 1.) vytáhni si hlavu z prdele, 2.) řekni partnerovi, ať vytáhne něco jiného z tvého zadku, protože to svědění pak přenášíš na klávesnici a do diskuzí.

A ne, film není gay propaganda, a to ze stejného důvodu, jako nemůže být hetero propaganda.

na příspěvěk reagoval dakota21, Martin741

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Julia Roberts změní svůj život

Julia Roberts změní svůj život

18.12.2016

Hollywoodské hvězdy se už dávno neštítí televize. Julia Roberts si tam odskočila před dvěma lety, když si zahrála ve Stejných srdcích, a teď se objeví v minisérii Today Will Be Different. Adaptace… (více)