"Dnes večer si otestujute svoje hranice a konečne dokážete, či si zaslúžite našu pomoc."  Brat Iris (Brittany Snow) potrebuje okamžitú transplantáciu kostnej drene, na ktorej úhradu jej finančné príjmy nestačia. Východisko z neľahkej situácie ponúka Lambrick Foundation, rodinná firma, ktorá chce pomôcť. Jediné, čo je potrebné urobiť, je v priebehu jedného večera sa spolu s ďalšími siedmimi účastníkmi zúčastniť hry na ich honosnom sídle a vybrať si medzi voľbou A alebo B. Na rozhodnutie je určených iba niekoľko sekúnd a bud' budú držať všetci spolu ako tím, alebo postupne eliminovať jeden druhého. Avšak aké sú skutočné možnosti? Je táto hra o tom, aby si súťažiaci pomáhali, alebo sa postupnou elimináciou ostatných prebojovali k víťaznému koncu? (sochoking)

runner85

Celkom povedená masochistická zábava pre otrlých. Vidina získania peňazí či dačoho iného je lákavá a keď sa k tomu pridá to že ich oklamali tak to začne naberať grády ... SPOILER !!! Jednu podstatnú vec vytknem, to že nám na začiatku predstavili len jednu z hráčok a ten zvyšok až v dome nabáda si myslieť že kto to vyhrá ... o trochu slabšie ako Panic Button tam to malo lepšiu záverečnú pointu ... ()

J*A*S*M

Příjemné překvapení. Je to v podstatě další klon Saw - tedy film, v němž maniak drží skupinu lidí na jednom místě a hraje s nimi své zvrácené hry (tentokrát doslova). Na rozdíl od většiny podobných filmů se však místo krve a gore soustředí spíš na psychický teror a uvěřitelné herecké výkony. Což vnímám pozitivně, ačkoli je jisté, že mnoho diváků by bylo radši za další samoúčelný krvák. Závěr zlý (v dobrém slova smyslu). Zkátka další povšimnutíhodný kousek z americké indie scény, ačkoli bych byl osobně raději, aby si nezávislí tvůrci vymýšleli o něco originálnější projekty. Ale buďme rádi i za to málo, lepší myšlenka převařená než žádná. ()

ricci.s

Podobné ako "Truth or Dare" alebo "Vile", osemčlenná skupinka ľudí je zatvorené v jednej miestnosti a hrajú hru, pri ktorej sa majú navzájom mučiť - čiže elektrizovať, bodať, bičovať, mordovať, samozrejme víťaz môže byť len jeden a ten získa peknú sumičku, no a hlavná hrdinka, ktorej brat je ťažko chorý, sa do toho pustí, aby ho zachránila. Celkom pozerateľný film, slušne nakrútený, avšak predvídateľný, navyše s dosť slabým scenárom. Nejaké to malé prekvapenie sa tu síce nájde, a výhodou je, že to nebolo úplne bez logiky a postavy sa väčšinou chovali, ako by sa to aj od nich dalo čakať, no podobných filmov tu už bolo toľko, že by som tam musel vidieť naozaj niečo prevratné, aby to ešte vzbudilo môj záujem. Ukecané je to jak hovado, navyše by som si to želal vidieť v omnoho krvavejšom vydaní. ()

Kudly4

Postavy dobře zahrané, ale jako film to mohlo být více propracované. Čekal jsem taky, že černoch něco předvede (ten co šel do baráku ...) Co se týká teroru tak celkem povedené (hodně nepříjemné) Nejvíc se mi líbila asi petarda :). Konec hodně smutný. Mně osobně víc zaujalo Truth or Dare, tam jsem pálil plnej počet. Tady to jsou horší 4*, ale i tak, na doporučení to určitě je. ()

khedy

Nebýt toho úplně zabitého konce, dalo by se hovořit o velmi nadprůměrném thrilleru. Těch 90 minut uteklo až neskutečně rychle a taková půlhohodinka navíc by tomuto snímku přinejmenším neuškodila. Když přihmouřím obě dvě oči a pominu všechno to nelogické chování postav, tak si film 4 hvězdy určitě zaslouží. Ocení zejména milovníci série Saw a dalších zvráceností. ()

• Filmovanie snímky prebiehalo v kalifornskej Pasadene. (MikaelSVK)
  • Přestože se polovina filmu odehrává v jedné místnosti, natáčení probíhalo přesně rok. (rob_troy)