Tim (Domhnall Gleeson) je naprosto obyčejný nesmělý jednadvacetiletý Brit, který má starostlivou matku, potrhlou sestru, úžasného otce (Bill Nighy) a žádnou holku. To se má brzy změnit, jelikož Tim právě dozrál do věku, kdy mu tatínek prozradí rodové tajemství. Všichni mužští členové tohoto rodu totiž mohou tak trochu cestovat v čase. „Tak trochu" v tomto případě znamená, že se můžou vracet jen do minulosti, k událostem, které oni sami prožili. Stačí zajít do nějakého tmavého koutu, zavřít oči, sevřít pěsti a jste tam, kde jste si přáli být. Tim se okamžitě rozhodne využít téhle dovednosti k tomu nejdůležitějšímu, co člověk jeho věku potřebuje. Tedy k holce, pokud možno hezké, chytré, hodné a lačné po sexu. Ta Timova se jmenuje Mary (Rachel McAdams) a jejich vztah je dokonalý, protože všechny nedokonalosti Tim pokaždé napraví. Ovšem ani s takovou schopností nemůžete život obehrávat donekonečna, zvlášť když je to prevít, který vám připravuje jedno nelehké dilema za druhým. S každým návratem totiž přijdete o všechno, co jste do té doby prožili. A to někdy hodně mrzí. (Cinemart)

numan

Rozvleklé víc než dvouhodinové příííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííšerně sentimentální rodinné pišiši, na kterém je komická snad jen přemrštěná koncentrace zrzavých hlav. A částečně taky všech existujících klišé, která se v podobných "dramatech" vyskytují - včetně mimoňského strýčka, problémů s rozepínáním podprdy nebo svatebních příhod s obtížným svědkem nebo (jak jinak) strašlivým počasím, které ohrozí gardenparty. Způsob, jakým ostřílený rutinér Curtis uchopil téma cestování časem, je přímo mezinárodní ostuda mimo jakoukoliv logiku a každému fandovi sci-fi z něj musí být zoufalo a blivno. Never more. ()

nadrin

Žádný, opravdu žádný film mě nedokáže pohladit po duši a dojmout víc, než Lásky čas, klišé neklišé. Definitivně jsem si zamilovala Rachel McAdams, Billa Nighyo, vlastně většinu postav......a samozřejmě Richarda Curtise....britskou angličtinu s jemným britským humorem jsem si zamilovala už dávno. Usmívám se těm, co kritizují Sci-Fi stránku filmu, o tomhle to podle mě vůbec není, vážení :-) ****** (6), dalšího komentáře netřeba. ()

optimum

Skvělý zážitek. Dlouho jsem si říkal, že je to film o ničem, ale relativně slušně se na to dívá. Pak ale přišel proslov na svatbě a film nabyl na rozměru, jsem otec i syn, proto mi to asi přišlo ještě intenzivnější. V tomto filmu je nenásilně, ale přesvědčivě a silně naznačený vztah k dětem. Rachel McAdams vůbec nemusím, toto je první film, kdy se na na ní dalo dívat... Nevím, proč je v popisu komedie, já se teda nesmál, spíš naopak. Všem citlivým osobám (jako jsem já) opravdu vřele doporučuji!!! ()

fabregas1

Romantická komedie, která má příjemnou atmosféru se zajímavým rodovým tajemstvím, a to že může hlavní hrdina cestovat časem, tedy vracet se jen do minulosti, které on sám prožil. Mega hit to není, ale téma víc než zajímavé a taky vám občas vykouzlí úsměv na tváři. ()

montel

Tim (Domhnall Gleeson) je mladý nesmělý muž, který by ze všeho nejvíce chtěl mít přítelkyni. Bohužel se mu ale smůla lepí na paty. Když mu je 21 let pozve si ho jeho otec k sobě do pokoje a prozradí mu velké rodinné tajemství. Všichni muži v jejich rodině mohou cestovat v čase ale pouze zpět do minulosti. Nedůvěřivý Tim to i hned vyzkouší a světe div se, kouzlo funguje. Ihned cestování v čase využije k balení té nejkrásnější holky kterou kdy viděl. Charlotte (Margot Robbie), která přijela na léto k nim, jej však přesto odmítne. Zdrcený Tim se poté přestěhuje do Londýna k otcově kamarádovi a začne zde pracovat v právnické firmě. Po večerech chodí po barech s kolegou z práce a snaží se ulovit nějaké holky. Po jednom večeru se zdá být vyhráno. Potká okouzlující Mary (Rachel McAdams) se kterou by chtěl strávit zbytek svého života. Cestování v čase mu k tomu samozřejmě velmi dopomůže, v tu nejnevhodnější chvíli ale opět potká svou dávnou lásku Charlotte...Já moc na romantické filmy nejsem, protože je většina z nich velmi přitažená za vlasy. Po Lásce nebecké, která mě uchvátila je Lásky čas asi druhá taková pecka s malými prvky fantasy, která dojme a zaryje se vám svou jednoduchostí a vtipem po kůži. 75% ()

Poutnice

film jsem videla na dvakrat - po prvni shlednute casti by me vubec nemrzelo, kdybych nevidela zbytek, nastesti ale od svatebniho obradu se film konecne stava zajimavym. Dala bych i ctyri hvezdicky, ale ta prvni cast film dost kazi. ()

Kinderr

Zajimavě pojatá romantická komedie, myslela jsem, že to bude něco na způsob, že zestárne a uvidíme nového herce, ale celou dobu stejné herecké obsazení, což bylo docela příjemné. Ačkoliv je hlavní hrdnina dle mého nýzoru vzhledově nic moc, ne jak v každé romantické komedie krasavec..... tak herecký výkon dobrý. Film mě mile překvapil, hlavně, tím kolik se tam dělo zvratů a když už jsem myslela, že bude film končit tak opět něco nového. Určitě si to doporučení zaslouží. ()

Tomik9

Hezký, milý, dojemný film o sympatické Britské rodině. Cestovaní v čase už tu bylo mnohokrát, ale tady má cestování svá pravidla. Tim je tak trochu "lůzr" postupně se měnící na sympatického muže. Skvělé je že když se mu něco nepovede "na chvilku si odskočí" nebo při prvním sexu s Mary si to párkrát zoopakuje, to pro mne byli nejvtipnější scény. Konec už je dojemné loučení s otcem a zjištění jak správně cestovaní v čase používat což se mi moc líbilo. Tento film má vše co má dobrý film mít, celý film jsem se dobře bavil. Dávám pět hvězdiček. ()

lilylove

Zklamal mě,čekala jsem něco na způsob "Zápisniku jedné lásky",ale dostala jsem spíše takovou oddechovku.Přemýšlím o tom jaký by ten film byl bez toho cestování v čase z čehož jsem moc nadšená nebyla,ale film to alespon zpestřilo . ()

D||X

Nevzpomínám si kdy jsem naposledy sledoval film, který by neměl typický zvrat, a přesto mě dokázal zaujmout a něčím obohatit. 4* ()

Vicar

Pseudo-scifi, které je v podstatě skoro bez příběhu a bez vývoje postav. Herecké výkony podprůměrné, hudba unylá. Hlavní hrdina objeví napřirozenou schopnost, které nejdříve využívá k banalitám, pak ji objevně přestane používat úplně. Jen díky skvělému Billovi Nigh jsem to dokoukal do konce. ()

mire.k

Po slabých Pirátech na vlnách jsem nečekal už žádný zázrak, ale stalo se. Opět typický Curtisovský film. Láska nebeská, která začíná ve stylu Na hromnice o den více a končí jako Forrest Gump. Trochu jiné než Láska či Notting Hill a přesto jasný autorský rukopis směřující k filozofofování a sentimentalitě. Další film, který se stane klasikou. I když ne oddychovou. ()

Veruli147

Originální a zajímavý snímek s příjemnou atmosférou plnou humoru, pohody, lidských vztahů a nakonec i se špetkou životního moudra, to je Lásky čas. Ačkoliv jsem po přečtení stručného obsahu očekávala, že se bude jednat jen o řadový romantický sci-fi film pro zábavu na nedělní odpoledne s rodinou, nakonec jsem zjistila, že jsem se šeredně spletla. Ne, že by se jím nedělní odpoledne zpříjemnit nedalo, ale Lásky čas má naopak určitě na víc. Ze začátku příběh upoutá spíše svým humorným podáním Timových patálií s hledáním přítelkyně, čímž si mě tedy získal hned po pár minutách, ale postupem času se čím dál více odhaluje ta seriózní rovina, která má předat dál poselství důležité pro nás všechny. Každý film, který nás donutí po zhlédnutí přemýšlet, ze kterého si něco vezmeme, je k něčemu dobrý, a to platí i v případě Lásky času. A já jsem si z něj rozhodně něco vzala... „Žij každý den tak, abys ho nemusel opakovat." ()

MyFairLady

Mozno nie najoriginalnejsi film, ktory ale nesklzol do zbytocneho sentimentu (a neobsahuje hlupy a lacny humor!) a odovzda svoju spravu inteligentnym sposobom. Hudobna tema filmu je vyborne vystihnuta piesnami Into My Arms (Nick Cave) a How Long Will I Love You (Jon Boden, Sam Sweeney & Ben Coleman). Rezia, herecke vykony a soundtrack - 5* ()

desnik

Podle mě si v tomhle snímku najde každý z nás alespoň částeně svou roli...jsme v tom filmu zkrátka všichni a zároveň nikdo. Musím říct, že mně se tenhle film hodně líbil...doslova mě okouzlil a chytl mě za srdce! Osvěžující a vtipné!!! ()

stret

Nevadí, ak je to romantika zľahka korenená sci-fi, a sci-fi zložka je nepodstatná. Problémom je samotná podstatná zložka - drama / romantický. Nevydržatelne natiahnutá stopáž. Pseudointeligentné hlášky. Absurdné pravidlá ktorých jediným účelom je urobiť z toho doják. Za komediálne prvky jednej z vedľajších postáv dve *. ()

DirtyDozen

Poprvé souhlasím s Verbalem a plně s ním souhlasím, obzvlášť konec byl tak debilní, že jsem se rozčílil. Přítelkyně se na mě dívala divně potom. Ale upřímně, jaký sviňák by nechal umřít tatu, jen aby měl třetí dítě. Ach joooo. ()

PF 2014

PF 2014