leila22

Čakala som niečo iné, dostala som niečo iné. A zatiaľ celkom neviem ako s tým, čo som dostala zaobchádzať. A mrzí ma jedna vec. Don Jon mi ukázal, že aj také herečky ako Scarlett a Julianne (ktoré mám obe veľmi rada). ma dokážu v určitých polohách iritovať. A to nevytýkam ich postavám, ale ich herectvu. Hodnotenie zatiaľ takto. ()

hammer_head

Nápad byl dobrej, ale provedení filmu se mi moc nelíbilo. Těšil jsem se především na Scarlett, která tam nakonec ani moc nehrála, a když se tam náhodou objevila tak mi lezla na nervy. Rodina, přátelé, kněz ti všichni mohli mít větší prostor na nějaké ty vtipné hlášky (bodování holek mi prostě nestačí, to mi přišlo vtipné na ZŠ). Zbytek obsazení mi byl krajně nesympatický JGL mi nesedí a Julianne Moore mi sedí ještě míň. Namachrovaných, napumpovaných a namyšlených narcisů z fitka, který vošukaj kdejakou krávu co jim sama leze do postele je dost. Nemusej mi však kazit náladu i v telce, stačí že mě serou v reálu. ()

Pepinec

Don Jon klame tělem. Tělem Scarlett Johansson, které by její žvýkací dovednosti mohla závidět i kdejaká kráva na pastvě. A ač je pohled na ní i přesto krásnější než na zbarvené podzimní listí, zbytek parády pajdá na obě zadní. Pepík Levitů je všechno možné, jen ne frajer, kterému bych věřil, že sex snídá, obědvá i večeří, příběh se navíc točí v prapodivné smyčce pořád dokolečka jako pejsek za ocáskem, až jsem si ke konci říkal, jestli by bývalo nebylo lepší zůstat doma a dívat se na porno. Až budu příště mazat historii, Don Jon bude na řadě mezi prvními. ()

Brygmi

Nic mi nemůže být vzdálenější, než životní styl postav Don Jon’s Addiction. Posilka, nagelované vlasy, make-up ala panda a kdyby Barbaru nehrála Scarlett Johansson, tak má určitě muffin. To ale není důvod k odstřelení filmu. Stejně tak není můj důvod ani to, že bych raději sledovala Special Someone. Film je z velké míry založen na stereotypech určité sociální vrstvy, ale blbé je, že s nimi nijak nepracuje, jen je potvrzuje a závěrečné vyústění je toho jen dalším trochu bizarním dokladem. Satiry je pomálu a humor je velmi laciný (ne, rozhodně se nesměju, když se hlavní hrdina udělá do kalhot, a pak to pere s pokrčeným nosíkem). Ani to proklamované „film je o médiích, film není o pornu“ moc nefunguje. A hlavně nechápu, jak je možné, že je film natáčený na filmový materiál a stejně vypadá hrozně. ()

castor

Osma? Devítka? Ale! Maximálně sedma? Dokáže sbalit a do postele nalákat kteroukoliv kočku. Když přijde nová kost a zřejmě už vážně „ta pravá“, bude muset skoncovat se svou těžkou závislostí. Pornem. Tenhle diskotékový frája se prostě u filmů pro dospělé uspokojí lépe než v náručí nadržené „jak se vlastně jmenuješ?“ buchty. Ve výsledku pochopitelně Joseph Gordon-Levitt nabídne coby režisér i scénárista (na poprvé výborná vizitka) něco navíc, co upozorní na volnost nových médií, na jednoduchost prožitků a celkově rýpe do odosobněného světa kolem nás. Ironický scénář je poměrně slušný, umně i přes (ano, opravdu) velejednoduchý námět láká na blonďatou roštěnku, která přesně ví, co od vztahu očekávat a sebestředné hovado, které přesně ví, co potřebuje hlavně on. I když jsou ve finále jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet, tenhle sebevědomý debut v rámci možností funguje. Není skandální ani objevný, osobitý přístup se mu ale dostal. ()

• Píseň "Good Vibrations", kterou ve filmu Jon Martello (Joseph Gordon-Levitt) poslouchá a která je také součástí soundtracku filmu, je původní píseň od Marka Wahlberga, tehdy známého jako Marky Mark. (HouseFan)
  • PornHub, skutečná pornografická stránka, kterou Jon (Joseph Gordon-Levitt) nejčastěji navštěvuje, připravila videa přímo pro tento film. (ArsenalEagle)