V roce 1986 trápí malého Joshe Lamberta vidiny podivné staré ženy. Jeho matka Lorraine přivolá na pomoc experta na paranormální jevy Carla, který požádá o pomoc svou spolupracovnici Elise. Ta Joshe zhypnotizuje a i přes jeho varování se pokouší najít zdroj podivných jevů. V komoře v ložnici je ale čímsi nebo kýmsi napadena. Elise Joshově matce oznámí, že její syn má pozoruhodnou vlastnost astrální projekce, kterou se ale kdosi pokouší zneužít. Všichni tři dospělí se shodnou na tom, že bude nejlepší, když nechají Joshe na jeho schopnosti zapomenout. O 25 let později je Elise v Joshově domě za tajuplných okolností zavražděna a nyní dospělý Josh je hlavním podezřelým. Ten se se svými dětmi a manželkou Renai stěhuje dočasně k Lorraine. I v jejím domě se ale začínají dít podivné věci, tajemná stařena se znovu vrací a obyvatelé domu se ocitají ve smrtelném nebezpečí. (Falcon)

Diskuze

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

A najhoršie je, že má aj niekoľko multiúčtov, takže často zhadzuje filmy aj niekoľkonásobne.

na příspěvěk reagoval Pilda17

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

Pilda17

No, spíše si myslím, že na ně ani nechodí, protože je to čech a Insidious 2 tady přeci nehrajou :D A k filmu White House Down napsal komentář (který smazal), že mu stačila ukázka k tomu dát odpad...

na příspěvěk reagoval Pilda17

kiros179

kiros179 (hodnocení, recenze)

rozpočet 5 mil, za pátek jen v USA 20 mega, tomu říkám dobrej počin :)

duckman (hodnocení, recenze)

A resit vztahove karamboly a krize ve FF je totez jako resit jestli jsou do sebe protagonisti homosexulaniho fekalne fetistickeho zoo porna skutecne zamilovani.

S.W.A.T

Co to kecas za hovna!!!!! Wan anpsoto zamerne voli hororory a sa si vybira scenare ty producente :DDDD a FF neni zadny poradna prilezitost ale sracka pro deti a retardy - kdyby mu chteli dat poradnou sanci, tak mu daji Smrtonosnou past.

S.W.A.T

Ja se netesim, mne je serie FF uplne u prdele :DDD Krom pulky jednicky a 10 minut 6 jsem nevidel ani hovno, na takovy mrtky nehodlam koukat, to se radsi budu divat do pracky.

Wacoslav1

Wan nedávno prohlásil, že chtěl vždycky točit akční filmy, ale producenti mu nabízeli jenom horory - jsem rád, že konečně dostal pořádnou příležitost

na příspěvěk reagoval duckman

mzss1

Právě teďka by jeho smrt měla ten správnej efekt - všichni jsou volní, utvořili novou rodinu a hlavně má dítě (to by bylo právě hodně silný) a pak by se to celý pořádně vyhrotilo. A jak řikam - oni ho nezabijou. Každopádně Statham, Jaa, Russell jako záporáci - kdo by se netěšil

na příspěvěk reagoval duckman

S.W.A.T

To by nemuselo bejt špatný. Jak říkám hlavně uvítám když se Wan posune někam jinam zmněna mu jenom prospěje.

S.W.A.T

Tak jako třeba názor změním a jeho smrt by vnesla něco nového, ale to by musel být tak druhý díl, tohle bude už 7. tak to asi nechají být uvidime no..

mzss1

Neboj se Brian neumře :-) - tvůrci na to nemaj odvahu. A když umřel Vince, tak to taky přešel jako nic - a Vince byl pro něj víc než Brian. S Vincem vyrůstal a byl jeho pravá rodina (stejně Letty, Mia, Leon, Jesse). Brian bude pro Doma vždycky ten polda co mu vrazil kudlu do zad - ano stali se přáteli, ale toho se Brian nikdy nezbaví

A jestli má bejt 7, 8 a 9 taková revenge trilogy - tak Wana u kormidla po celou dobu uvítám

na příspěvěk reagoval mzss1, Wacoslav1

Wacoslav1

Já si myslím a předvídá, že Wan pořádně překvapí :D Podle mě fakt enchá usmrtit Brinana, Miu nechá, aby se o ní Dom postaral, akce nebude tak velkolpeá, bude to drsný thriller - pokud to fakt takhle dopadne tak nechápu, že chystají další díly, minmálně osmičku už snad potvrdily (což není jisté ještě). takže by mě štvalo, kdyby Dom v osmičce v pohodě jezdil autem, střílel a na Briana si ani nevzpomněl, nevím, uvidime,..

mzss1

To nemůžem vědět uvidí se jak to bude každopádně ta série potřebuje novej náboj i když šestka vydělala nejvíc mě utvrdila v tom, že už je to vyčpělý a chce to zkusit posunout to někam jinam tak se necháme překvapit...

Wacoslav1

Jasně, ale uvědom si, že chce FF7 udělat ve stylu Rozsudku smrti a ten ti přece nesedl, ikdyž si myslím, že FF7 bude na podobné úrovni jako předchozí dva díly, Wan nebude mít k dispozici Rko a navíc pochybuju, že nechá usmrtit postavy Briana nebo Miu :-)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

mzss1

Ale jo já to neodepisuju, jenom čumím jak se můžete zbláznit z toho, že Wan chce prostě zkusit něco novýho talent má to bezesporu tak ať nechá klidně ty horory nějakej čas bejt a zkusí něco jinýho. Já na Fast and furious 7 v jeho podání začínám bejt hodně zvědavej a dokonce i natěšenej a to je co říct na to, že fanda tý série fakt nejsem.

Wacoslav1

To je věc názoru kámo, vem si ale podle tebe jak horory posl.dobou ty nové nemusíš a jak se tě líbil Conjuring a docela i Insidious 1 ikdyž tě to moc nechytlo..

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

91%? Já vím po pár hodnoceních těžko soudit, ale mám zase stejnej pocit jako při Conjuringu. Nepřehání se ten bezmeznej a nekritickej obdiv k Wanovi trochu moc?

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

Bloody13

Stejně kecá, podle mě se časem dočkáme dvojky The Conjuring a kdo ví, třeba bude mít další pokračování i tohle... A navíc má teď ještě nějakej horor produkovat, ne?

PF 2014

PF 2014

01.01.2014

Kurt Russell hlavním padouchem v Rychle a zběsile 8

Kurt Russell hlavním padouchem v Rychle a zběsile 8

15.09.2013

Ano, čtete správně, osmý díl. Ještě nedávno se mluvilo o tom, že sedmička, jejíž první klapka padla tento týden, bude posledním dílem série. Jenže těch bezmála 800 milionů dolarů, které utržila… (více)

James Wan – hororový král léta 2013?

James Wan – hororový král léta 2013?

21.11.2012