Machři 2

• USA Grown Ups 2 (více)

IQ Tiqe

Pro koho je film určen? Milovníkům Sandlera, trapných stereotypů, zvracení, výstřihu Salmy Hayek a hloupých vtipů. Co oslovilo mě – hudba, dobrá atmosféra v části s mejdanem, asi tři vtípky a velehod Shaquilla O'Neala. S lítostí musím uznat, že od Sandlera jsem viděl ještě větší sračky; ale i tak jsou v tomhle případě 2* možná moc. # [viděno: monitor, 5.1 # příběh 4 | hudba 7 | humor 2 | akce 4 | napětí 0 | pustil bych si znovu 4 ()

ABLABLABLA

Pokračování je překvapivě stejně dobré jako první díl. A tím dobré myslím doslova dobré na stupnici známkování ve škole. Čili za 3.. hvězdy no:D Vtipné to bylo, ale nic extra. Nejlepší byl ten malý ogar, ten napůl černoušek. "Oh, that's cold." Teda že v takovéhle průměrné komedii hrál Lautner, Sandler apod. se nedivím, ale co tu probůh dělal Milo Ventimiglia a ještě jako napůl teplý blonďák, tak to fakt nechápu. Syn toho "děvkaře" "You're him." A zmačkal obrázek, na němž byl nakreslený panáček s čepicí, aby ho jakože poznal. "Oh building a confidence right here with r2d2." Aneb tak blbé děcka bych fakt nechtěla, ale tak hlavně že mají dostatek sebedůvěry, i přestože jsou totálně blbé a myslí si, že co říkají je správně.. aneb je důležité mít confidence, teda pardon k.o.b.r.q.v.y :D ()

PinokKio

Tady se raději nebudu moc rozepisovat. Je mi jasný, že Machři 2 je komedie o ničem, se spoustou fekálního humoru, který nemusím, jenže já včera asi prodělal lobotomii či CO a nějakým ujetým způsobem se u toho CO chvíli uchechtával. Nejspíš to bude tím, že bych bojoval na straně té starší párty barikády .. ()

M.i.k.e

první Grown Ups patří spolu s další Dugan-Sandlerovkou Just Go Wih It mezi moje top komedie posledních let a ani dvojka mě nezklamala.Pohled na hodnocení tady je sice tristní,ale co už.Dvojka je slabší než první díl a mnohdy připomíná spíš sled náhodných scének,ale ani to nakonec nevadí a já se bavil.Pa Jackovi a Jill je tohle jiná liga a jedna z nejlepších komedií letošního roku...80% ()

Remedy

Oproti snesitelné a místy i celkem zábavné jedničce je pokračování Machrů na úrovni snesitelnosti. Nejhorší je, že ten dementní humor už nebyl ani zábavný a pokud jsem se zasmál, tak jsem zároveň (možná i nad sebou) kroutil hlavou. Tohle jsou totiž přesně ty "komediální" vody, kam by se Adam Sandler už neměl vydávat. Přijde mi to hrozně nucené, povrchní, nevkusně infantilní a hraje v tom Taylor Lautner. Příště by to chtělo alespoň mikrodávku nadhledu a alespoň trochu filmový scénář - tohle byl jen sled bizarně poskládaných epizod do formátu celovečerního filmu. ()

• Pre Adama Sandlera, Chrisa Rocka a Steva Austina sa nejedná o prvú spoluprácu. Zahrali si spolu už vo filme Za mrežami (2005). (AdamesWWE)
  • V čase 32:59 se drží holčička za ruku s maminkou (Salma Hayek). V dalším záběru má však ruce podél těla. (Iveet)
  • Ve scéně, kdy Marcus Higgins (David Spade) skáče do lomu, je nahý. V dalším záběru, kdy zvedá z vody ruku a pomalu se potápí, je ale jasně vidět, že na sobě má pod vodou černé plavky. (Ruuzha)