Diskuze

Croft

Croft (hodnocení, recenze)

Aeres

Bombarduj těmito a jinými dotazi POMO, jen ten s tím něco může dělat, když nás bude víc, bude s tím možná něco dělat, jinak to nemá cenu. Lidi jsou dementní a touha ohodnotit film či napsat komentář jako první je záležitostí starou jako tento web.

Dreadd (hodnocení, recenze)

Aeres

Už to tu bylo řečeno hodněkrát - na čsfd se hodnotí filmy, ne trailery. Hodnocení nezamkla zlá Nova, ani o to nežádali příznivci Trošky. O totalitě tady plácá kde kdo, to nebyla narážka přímo na tebe. A smazat příspěvky, které sem nepatří vážně není žádná cenzura a když si napíšeš do deníčku, že Babovřesky jsou... cokoliv, nikdo ti to nesmaže.

na příspěvěk reagoval Aeres

Aeres (hodnocení, recenze)

Dreadd

Ovšem, nepopírám, že jsem hloupý. Dokonce jsem názoru, že 2+2=4, pokud se mýlím, budu rád za vysvětlení :) - a ještě k vysvětlení slova "cenzura", protože o totalitě nepadlo ani slovo: Cenzura je kontrola a omezování sdělování informací – ať už předávaných mluveným slovem, tiskem nebo dalšími formami vyjadřování. Slouží pro udržení ideologického monopolu, uchování státního, firemního či vojenského tajemství nebo uchování hlásaných morálních principů.

na příspěvěk reagoval Dreadd

Uživatel strikeman smazal svůj příspěvek.

Dreadd (hodnocení, recenze)

Trošku se stydím za uživatele ČSFD, kteří si neumí dát dvě a dvě dohromady a jsou přesvědčeni, že výsledek čtyři je dílem totalitní cenzury.

na příspěvěk reagoval Aeres

Aeres (hodnocení, recenze)

Trošku se za CSFD stydím... Měl jsem za to, že internet je poměrně demokratické místo, kde se smí vyjádřit vlastní názor... Bohužel, web se dostal do poměrně Metternichovské pozice, kdy se samozřejmě může komentovat, ale cokoliv ošklivého, či politicky nekorektního bude odstraněno. Přitom nevím, zda je to záměr, nebo celkové nepromyšlení důsledku, ale co se asi tak stane s hodnocením, až někoho napadne cenzuru odstranit? Osobně mám za to, že hodnocení raketově NEPOLETÍ vzhůru, ale přičte se celková nasranost uživatele webu. Nic na tom nemění fakt, že Troška je filmový guru aka Babica. Nicméně chápu, že v rámci marketingu potřebují - a to zejména mizerné produkty - výbornou reklamu. Stačí se podívat na facebookový profil Babovřesků, jak se to tam hemží kladnými komentáři. Asi nikoho nepřekvapí, že je to díky fundované cenzuře.  Nic si z toho nedělejte... Internet je opravdu zlé místo, a tady se v konečném důsledku odehrává něco naprosto stejného.

Al Kaida

Al Kaida (hodnocení, recenze)

Jak můžu ten škvár ohodnotit, když tu někdo odstranil možnost hodnotit? Že by dočasný nátlak od TV NOVA?

strikeman

strikeman (hodnocení, recenze)

On ještě dneska někdo chodí na Troškovy filmy? To musí být buď člověk velmi odvážný, nebo se sklony k masochismu:-)

Miquila

Miquila (hodnocení, recenze)

Nechci film vidět, bohatě stačil trailer. Jestli Troškovi vyšla jako dobrá komedie Slunce seno jahody (další díly jsou pro mě bezpředmětné), tak jestli tímhle filmem chtěl navázat, tak pro mě za těch 25 let ztratil veškerou soudnost. Víc pitomých hlášek a opravdu trapných scén za sebou jsem v traileru snad nikdy neviděla.

montrose

montrose (hodnocení, recenze)

Hodnocení jsem nepřidal, neboť jsem film neviděl a ani neuvidím. Trailer mě zkrátka od návštěvy kina odradil. Takže jen tak slovně: odpad!

Carlo525

Carlo525 (hodnocení, recenze)

Podle hodnocení to vypadá, že film "nezklamal". Asi jde o podobný "poklad" jako Kameňák nebo Saxana 2.

Nin

Nin (hodnocení, recenze)

Dadel

Předpremiér byla už celá řada, nejen v jižních čechách - spíš v moravskoslezským kraji.

LastWalk

LastWalk (hodnocení, recenze)

Počkejte, až se tady objeví Mandalorian a začne tvrdit, že je to nejlepší český film, hned po Bastardech 3 :-D

na příspěvěk reagoval Zodiak455

Vladajsoucna

Vladajsoucna (hodnocení, recenze)

(mOnkey)

V několika rozhovorech jo. Tuším že měl rád třeba Zeffireliho a jemu podobné tvůrce, vždycky byl blázen do klasické hudby.

reich

reich (hodnocení, recenze)

Už i ten trailer vypadal jako sračka a stejně to bude i s tímto filmem!!!!!

dogly

dogly (hodnocení, recenze)

a sakra, podle traileru se jedná o jeden velkej průser... ale našemu buranskému národu se to bude líbit, já přesto raději zůstanu u zahraniční tvorby, popřípadě Hořícího keře

na příspěvěk reagoval Vladajsoucna

(mOnkey)

(mOnkey) (hodnocení, recenze)

Nezveřejnil někdy Troška seznam svých nejoblíbenějších filmů nebo zdrojů inspirace? Docela bych si početl.

na příspěvěk reagoval Vladajsoucna

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

mire.k

Ja som tiez za, absolutny suhlas. By ma zaujimalo, co za ludsky dobytok ma tendencie hodnotit film, ktory je tusim prave v kinach ....

Uživatel Deratizer smazal svůj příspěvek.

mire.k

mire.k (hodnocení, recenze)

Nechápu správce CSFD. Film ještě neměl premiéru a řada lidí hodnotí film aniž by ho viděli. Nechápu, co dělají taková hodnocení zde. Ať si dotyční zřídí blog a mohou kritizovat a nadávat dle libosti. Nikdo je nenutí se na film dívat. Ale zkreslovat hodnocení filmu je svinstvo.

Tímto způsobem možná získávají body a ničí slušný zdroj informací.

Nedělám si o kvalitě filmu iluze, ale lidi co škodí cíleně a hodnotí to, co neviděli nebo jen na základě traileru jsou horší než sebehorší režisér či herec.

na příspěvěk reagoval Deratizer, Martin741, Dadel

Peklop

Peklop (hodnocení, recenze)

Vlezu na FB stránku filmu, z něj jejich odkaz na recenzi na serveru nejspíš pro "postarší ženské", podle které to bude úžasný film. Tam kliknu na diskuzi a kopíruju z ní:
"Jsem zvědavá na celý film,také si myslím,že se bude líbit..Mimo jiné,Dolanský je fakt pěknej a L.Vondráčkové to sluší moc(a také jí mám moc ráda)."

Má k tomu vůbec cenu něco dodávat?

na příspěvěk reagoval Radek99

Radek99

Radek99 (hodnocení, recenze)

Babovřesky = definice ,, jihočešství"   Už se těším na to nastavené zrcadlo! :-)

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015