Margerie

Pan Troška někde vyhrabal posledních pár drobásků na zaplacení facebookové reklamy, takže tu teď otravuje lidi se svým novým... čím vlastně? Říct filmem by bylo urážkou pro tohle umění. Je škoda, když někdo nepochopí, že už je čas skončit, a zničí tím vše dobré, co doposud udělal. Kdyby odešel do režisérského důchodu už před cca 20 lety, když dotočil Princeznu ze mlejna, měl by český národ celkem kvalitního režiséra, který se zasloužil o pár nezapomenutelných filmů, dokázal pobavit a pohladit několika pohádkami po duši. Takhle máme akorát dalšího tvůrce pro komerční Novu, který pobaví tak možná Anču z kravína, ale rozhodně ne někoho, kdo viděl pár kvalitních filmů, má trochu soudnosti a vkusu. Je mi líto, ale tohle vážně nemá obdoby. ()

DadysGirl

no, pár vtipných momentů by se tu našlo... A pro ty co žijou na vsi obzvlášť... Ale jinak musím říct, že škoda Honzy Dolanskýho a Lukáše Langmajera do tohodle filmu... Je to škoda... dobrou českou komedii jsem neviděla ani nepamatuju... Ovšem od pana Trošky ji ani nečekám... ()

Matt.Murdock odpad!

Parta dětí z 3. třídy pomocné školy vymyslí lepší dialogy. Další ubohá trapnost přinesena do českých zemí. Herci i výkony na facku. Nechápu srovnávání se Slunce, seno... neboť už tu není přes 20 let komunismus, tudíž se všechno netočí kolem vypatlaných vesničanů, dechovky a zbytečných lidí. Češi se z toho bohužel nikdy nedostanou. Troška by měl zůstat u točení pohádek, ty se skousnout dají. ()

3mates33 odpad!

133 ? Mne to pripadalo ako večnosť, uznávam smial som sa aj ja občas na tomto lacnom humore (ktorý mi pripadal ako vykradnutý z predchádzajúcej tvorby) , ale inak som chcel spať, a pri prvých prvých "titulkoch" som si pomyslel hurá šťastný koniec, no potom to pokračovalo v ešte horšie utrpenie.... ale prežil som .... aj tú reklamu...... Kašlať nato čo bolo, mením to na odpad ! ()

Taffey

Já na tento film nikdy nepůjdu, tak ho ani nemohu ohodnotit. Neviděl jsem ani jeden Troškův film z jeho sené trilogie. Nicméně ukázky, které jsem viděl, ni stačily k tomu, abych si řekl, že tohle mi nestojí za ztracený čas případně za pár kaček za bilet. Troška je režisér, točící pro obyčejného člověka. Běžný Čech je založením kýčař s nízkými nároky. Stačí mu Michal David, Rozkroky Františka Kanečka, tu a tam Troškův film, víno za padesát a jihlavanka a je vše oukej. ()

hamir0

Nejednoho „znalce" Troškových filmů musí při pohledu na stopáž napadnout, že tohle prostě nemůže fungovat. A taky že ne! Pokud bych na Babovřesky hleděl podobně jako na Kameňáky, přijmu je s přivřeným okem jako směsici docela slušných vtipů a gagů tak nějak poskládaných dohromady, aby to trochu dávalo smysl. Jenže tady se hodnotí filmy jako celek a v tom případě je nutno říci, že Babovřesky jsou špatný film. Děj je naprosto nezáživný a nepochopitelně natahovaný, herecké výkony přinejlepším úsměvné a ústřední hudební motiv je už po deseti minutách otravný. Pokud by se tohoto filmu chopil nějaký šikovný střihač, mohl by z něj vytvořit docela slušnou čtyřicetiminutovou komediální jednohubku, ale v současném stavu to zkrátka nefunguje. Dvě hvězdičky dávám za to, že jsem se v kině navzdory převažující nudě párkrát s davem od srdce zasmál. ()

Zajija

Naprostá hovadina :-D Ale u které se dá dobře pobavit a i odreagovat, ještě když si přidáte, že někde to takhle opravdu funguje. * ()

RAFT odpad!

troško,troško už raději netoč komedie , toč spíš pohádky to ti jde.Zlaté Slunce seno to ,alespon´ stálo zato,jinak co u mě bylo + tak ,jedině krásná krajina neboli vesnice,jinak film k ničemu. ()

For Fun

Neviděl a nehodlám za to platit. Zadarmo, Po pár pivech si na to s kolegy rád zanadávám, ale investovat do toho nehodlám. ()

keka68 odpad!

Nechápu, jak se mohli herci, kterých si za jejich výkony vážím ( Pecha, Dolanský, Langmajer) propůjčit k takové stupiditě!!! ()

sahi odpad!

Hovadina, ať si pan Troška říká co chce, těšil jsem se na další Slunce, Seno, ale prd velebnosti! Zkousnul jsem i Kameňáky, tam režisér, alespoň vařil z vtipů, takže se tomu dalo zasmát. Tady vaří z kýble královských veleh***n a vůbec mu to nejde... Nevím jestli herci (u neherců je to jasné) neumějí hrát (v tomhle ohledu u mě dominuje Langmajer) nebo je to tak schválně, prostě nevím... Na filmu byl nejvtipnější pán v první řadě, který se evidentně na vsi narodil a který se smál všemu od holubů až po kdejakej šutr. Prostě promiň Zdeňku, ale tohle fakt ne! ()

qvark

Pustil jsem si tenhle film k nedělnímu obědu....resp. nejdříve bylo třeba umýt nádobí a uvařit....bohužel, když jsem s plným talířem sedal k monitoru, byl už konec....co se dá dělat, dám si to znovu....stejně musím ještě vyprat a vysát byt ....ovšem jestli ani na potřetí nezjistím, jak se jmenuje ten farář, tak už vážně nevím, čím dalším bych tohle dílko zprokrastinoval.... ()

dj_kure odpad!

Nikdy jsem proti Troškovi nic neměl, ale tentokrát mě nasral neuvěřitelně. Tenhle film je taková kejda, že se snad radši kouknu na všechny díly Vékávéček najednou než tenhle shit vidět znova. U těch trapnejch náhod jsem si málem udělal díru do hlavy ukazovákem, do prdele tak myslel ten chlap vůbec když to točil?! Já jen litoval, že první konec nebyl skutečnej konec, ten by tomu nasadil totiž korunu! ()

ANTYCHRYST

Koukám, že spousta lidí dle komentů podle mě ani film nevidělo celej. Takovej průser, jako je místní hodnocení to určitě není. Je to úplně v pohodě normální nenáročná Česká komedie. Znám moho horších a nudnějších filmů. Začátek je slaboučkej, ale pak už to je v klídku koukatelný a člověk se i zasměje. Takže 60 % taaaak a teď vyčnívám z řady, že jsem nedal jako většina odpad :) Není důvod bejt ovce :) ()

RedRose odpad!

Ač se snažím najít cokoliv, co by v tomto díle mohlo alespoň opticky zvednout hodnocení, prostě nenacházím... Chtěl bych už jen z toho titulu, že se jedná o domácí tvorbu, ale nejde to... Tohle je opravdu a bohužel slaboduchý odpad... ()

Knor odpad!

Překonal jsem se, zatnul zuby, dal tomu šanci.........po necelé půlhodince neskutečný agonie jsem to vypnul. Zdendo, prosím už nic nenatáčej a buď rád za Slunce Seno..... . ()

TommyDiamond

Pozérský lidumil, milovník komerce a požitkářský otrok optimismu Zdenda Troška nám zde namíchal svůj typický utopický koktejl. I když svou návštěvností v kinech byli Babovřesky v lednu na špici a i další měsíce byli víc než vydařené, tak na mě dopadá tíha mých pochybností proč se tolik lidí nechalo napálit? Nehumorný, ohraný a primitivní příběh, který trvá přes dvě hodiny? Nechápu! To už možná i ten Kamenák byl lepší.... A ti, co jsem píšou, že Troška točí pro lidi, tak si pamatujte, že Troška točí výhradně za prachy (pouze jediný gentleman netočí pro peníze a to je Woody Alan)!! ()

naprstecek

Klasická česká Troškova komedie.Něco mezi SLUNCE,SENO... A KAMEŇÁKEM.,Mě osobně se moc líbila a podívám se určitě znovu.Samozřejmě se těším na pokračování. ()

Zl0

Film doslova a do písmena o ničom. Neviem ako som to zvládol pozrieť, keďže tam prakticky o nič nešlo, ale nejak sa mi podarilo. Totálny oddych čumením na pastelkovú dedinku. Je z toho cítiť márnu snahu natočiť niečo ako Slunce Seno.. už len to že mladý študoval právo a aj tak je tam to obligátne "pane inženýre". Hovadina na n-tú, ale vždy lepšie ako by mal pán režisér točiť ďalšie "čipkovano-parochňové rozprávky". ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015