Fajt odpad!

Nechce se mi ani věřit, že tuto přihlouplou a zoufalou komedii, přivedl na svět pan režisér Troška. Jedině co se mu podařilo je skvěle obsazená "role" Lucie Bílé, ve které je konečně sama sebou a v celé své podstatě !!! ()

george82 odpad!

Troška se snaží dost nemotorně navázat na Slunce, seno. To je zlo. Sice to prý bylo natočeno na přání diváků, ale mám takový pocit, že to jsou ti samí, kteří volili Zemana. ()

Dashiella odpad!

Yes, I've seen it. Kino, zaplnené do posledného miestečka, sa smialo, som ale presvedčená, že odtiaľ vyšlo tak 1% totálne spokojných ľudí. Inu, kiná sú plné aj inde a s 99%nou pravdepodobnosťou pôjdu títo rovnakí ľudia pozrieť aj pokračovanie. Ka-ching! ()

riza-do

Trošku mám rád, ale tohle se mu nepovedlo asi stejně jako třetí Kameňák. Film víceméně o ničem nevypovídá, je tam slabá dějová linie, očekávané, někdy až skoro hloupé vtípky. Ale jako celek je to určitě jedna z nejhorších komedií, co jsem kdy viděl - a to prosím usínám při nenáročných amerických komediích ze střední! ()

sonika

Babovřesky je podle mě typické Troškovo dílo. Má jednoduchý děj, který se celou dobu plácá v ničem a obsahuje vtipy, které působí spíš trapným dojmem. Od filmu jsem toho moc neočekávala, takže mě mohl jen příjemně překvapit. Nepřekvapil. Jedna hvězda patří několika málo vtipům, které mě dokázali rozesmát (ano pár jich tam bylo) a druhá hvězda patří Lukáši Langmajerovi. ()

mig21 odpad!

V zájmu zachování zdravého rozumu jsem před sledováním filmu dal přednost smysluplněuší činnosti v podobě sledování závodů slimáků, tudíž hodnotím jen z traileru ;-) ()

Bazinga2563 odpad!

S kamarády jsme si koupili lístek na Maniaka, aniž bychom věděli, o čem je. Po 5 minutách jsme odešli, prostě jsme to nesnesli. Nechtěli jsme chodit hned domů (rozhozeni z maniaka) a tak jsme vešli do jiného sálu. Film už asi 40 minut běžel, ale stejně jsme věděli o všem, co se tam stalo. CELÝ SÁL NARVANÝ lidmi, smějící se nehorázným kravinám. Doufám, že se Troška nedívá na svoje filmy, jen si užívá peněz z nich. Zklamalo mě, že ve filmu hrál Dolanský a Bílá, ty mám docela ráda. Nicméně jsem litovala, že jsem nezůstala na maniakovi, protože to byl asi nejhůř strávený čas (ano, to už raději sedím na záchodě a hledám toaletní papír). Dala bych jednu hvězdičku, za pohodlné sedačky v kině, ale ne. ()

stone odpad!

Pan Troška už nemůže ničím překvapit. Jenom bych rád věděl jestli Dolanský, Žilková, Pecha, Vondráčková jsou na tom tak blbě, že berou role i v takové sračce..... ()

Vykuk odpad!

Nedělní porce TV shopingu s Horstem je epický velkofilm proti tomuto počinu... rychle zapomenout těch 25 minut, co jsem vydržel. ()

FortKnox odpad!

Celkem síla. Film je točen z osobní zkušenosti scénáristy, taková vesnická realita, kterou kdybych chtěl zažít odstěhuji se do vesnice otevřu si tam okno a špehuji vše co s kolem mě děje.Tohle téma mi nepřijde vůbec zajímavé a film evidentně není určen mě, druhý díl už sledovat nebudu. ()

Izi-Peťan odpad!

Tak jsem po několika přestávkách na rozdýchání konečně dokoukal nejnovější počin Zdeňka Trošky. Bylo to 127 minut nehorázného utrpení, které jsem nezažil ani v Kameňáku. Každou chvíli jsem se překecával, abych to vypnul, ale říkal jsem si, že počkám, co mi Troška ještě předvede. U čeho jsem se fakt pobavil, bylo, že scéna při svíčkách, kde je Dolanský zapaluje a náhle explodují, tak v té chvíli už to nevydržela ani naše elektřina, která si řekla, že už mě na to nenechá koukat ani 10 minut. Celý večer jsme byli bez proudu a já musel film dokoukat až druhý den ráno. A světe div se, pořád to bylo tak příšerný jako předchozí den. Kdyby se na CSFD mohlo dávat mínusové hodnocení, Babovřesky by z fleku ode mě dostali -100%. takhle je to za 0% ()

Renie42

Tak nějak jsem nečekala od toho nějaký terno. Sem tam jsem se zasmála, ale to bych spočítala na prstech jedný ruky, kolikrát se mi pusa roztáhla do úsměvu. Takový hodně slabý odvar Kameňáku a Slunce, seno. A ta délka filmu mě dostala, myslím, že by těch 90 minut stačilo bohatě. Ta Horáčková otřes, ale ty ostatní babky ještě byly vtipný a asi nejvíc se mi líbili ti dva dědci. Ty jejich hlášky byly dobré. Myslím, že Troška vyčerpal svoji fantazii a už to prostě není ono. ()

Plastík

Tak jsem to dnes shlédl doma, aby mě nikdo neviděl v kině. A byla to skvělá oddechovka. Nebylo to vůbec špatný. Pan Troška má svoje fígle, který prostě působí. Prosluněný film, záběry kamery z dálky. Poměrně dost postav, které mají svojí úlohu. A hodně se mi líbil styl Vondráčkové. Kdybych na to šel do kina, tak bych se za to nestyděl. Buďme soudní. Faktická oddechovka jako hrom. 50 - 60% si film v celkovém hodnocení klidně podle mého zaslouží. Respect ()

piglit odpad!

Cena zlata odhadem - 500 milionů korun, darovací daň - příliš vzdálení příbuzní - 200 milionů korun. Daňový únik velkého rozsahu (nad 500 000 Kč) bude oceněn od 1 do 8 let, a s přihlédnutím k tomu, že trestný čin byl veden v organizované skupině (s Vondráčkovou) bude trest v horní polovině rozsahu. Zlato pochopitelně propadne státu a současný premiér Rus-Nok nebo některý z jeho následovníků tento mimořádný příjem použije na financování jednotek určených k rozhánění demonstrantů protestujících proti policejní brutalitě. A na nákup gumových projektilů... ()

pekas

Na to, kdo to vymyslel a zrežíroval, to má aspoň nějakou kostru. Bohužel Troškova záliba v přehrávání je stále patrná a shazuje film mezi další jeho skvosty. Škoda, šance tu byla. 30% ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015