Piros23 odpad!

tento film má špatný popis žánru...prosím administrátory serveru aby žánr změnili na psychologický horor... ()

Hansk75 odpad!

Já pořád nemůžu pochopit, že jsem to dokoukal až do konce (stihl jsem u toho teda udělat ještě milion jinejch věcí), ale stejnak. Hej, bože, kde nabrali ten casting? Co to je za scénář? No hrůza, hrůza, hrůza. A to prej existují i lidé, kteří za to vyhodili peníze do kina :-OOO. Fakt, nekecám. ()

Wolta

Tak tohle je hodně špatný. Naivně jsem čekala, že odpůrci Trošky se zase vyřádili, ale tohle překonalo všechna má očekávání. Kde jen začít? Přepálená stopáž, příběh zde prakticky není. 133 minut postavených pouze na tom, že nový farář má dvojsmyslné příjmení a místním babiznám se to nezdá. A že to má být komedie? Za ty 2 hodiny jsem se zasmála možná tak 3x. Pak ta jedna velká reklama na impuls a tak dále... Nejhorší však byli právě ty báby okolo kterých se to všechno točí. V Babovřeskách nenajdete akční stařenky, kerým neschází vtip jako ve Slunce, seno... ale naopak uječený protivný báby. A ta hlavní mě štvala nejvíc. Líbila se mi pouze ta vesnička, kde se to točilo a Lukáš Langmajer, který se aspoň snažil a dokázal pobavit. Ta jedna hvězdička je z velké části díky němu. Z herců stojí za zmínku možná ještě tak Vondráčková s Dolanským a to je všechno. Mezi skalní odpůrce Trošky se neřadím. Tohle ale bezesporu patří společně s Kameňákama mezi jeho nejhorší filmy. ()

kminima

I přesto, že spousta lidí Troškovu komedii Kameňák odsuzuje, já mám tenhle jednoduchý humor ráda. Je přece fajn, sednout si, nad ničím nepřemýšlet a chlámat se nad jednoduchým humorem. Na babovřesky jsem se těšila, upoutávky vypadaly opravdu jako Slunce, seno ... Joo, i já se bohužel spálila a smát se dvě hodiny nad přijmením Šoustal, tomu že každé ráno posrali ptáci panu starostovi auto a že jako v každé vesnici je parta babek, která nemá nic na práci mě opravdu po chvilce začalo nudit. Komedii jsem vypla po 20ti minutách a dala jí šanci asi po dvou týdnech a dokoukala ji. Nebejt však Lucky Vondráčkové, které role ve filmu opravdu sedla nejspíš bych se k tomu ani nevracela. No doufám, že dvojkou nám pan Troška chce říct, že se sice jednička nepovedla, ale že to chce napravit! :) ()

kyzi

Chápu, proč se to lidem nelíbí...Já jsem se ale celkem zasmála i když to bylo stupidní. S některými filmy se tahle komedie rovnat nedá, přesto myslím, že nám pan Troška docela vtipně natočil typické české slepice! ()

desa odpad!

hmm, postavit film na vulgarnim jmene farare a na trapnych scenach snad dokaze jen pomatenec nebo hollywood (holyud). za kamenaky a za tenhle film nemam ani trosku rad pana rezisera. pokud na tohle jdou lidi do kina tak tomu fakt nerozumim. ach jo, skoda, ruzova malina nebo jaxe jmenuje ta anticena by tomuto filmu slusela, a nejen jedna ()

zimi

Jo hlava mi to nebere, je to vážně hodně dětinský a přesně tenhle humor nesnáším, kort když již pět min dopředu vím co bude následovat, ale asi třikrát jsem se po usmál, tak 1* dám, jinak pana Trošku mám rád, ale tai ulítl hodně!!!!! Hlavně ti co dávali u Kameňáku odpad a zde píšou, že toto je stokrát horší, si též nerozumí, odpad by se mělo dát něčemu no co je prostě odpad! Zde pár herců, sice hodně málo krapet zahráli, ale mě nejvíc vadí ten humor, já si spomínám na staré filmy, kde někdo někoho hledá, ten druhý jej též hledá a celý film se míjejí a mě to vytáčí a rozčiluje, rozhodně nebaví a když je nějaké nedorozumění a všichni, nakousnou větu a nic se nevysvětlí, to je to co nesnáším taky! nechápu, jak to někdo může brát jak skvělej humor!!! Tak 5* , nebo to mít v oblíbených, to mi také nejde do hlavy, ale jsou to naše názory a o tom to je!!!!!!! ()

jerzy1976

Filmy Zdeňka Trošky mám rád, ale musím uznat, že tohle se zrovna moc nepovedlo. Vesnické babky-drbny tady už byly v trilogii Slunce, seno...a v mnohem lepším provedení, motiv faráře taky. Neustálé se opakuje - pobíhání babek po návsi, špičkování s dvěma dědky, údery do rozkroku. Zkrátka, objektivně řečeno,"nic moc". Jedna hvězda za to, že jsem se občas zasmál a jedna za paní Plekancovou, pěknou kameru a letní atmosféru. ()

smejkulka

Opravdu nechápu zášť vůči tomuhle filmu. Proč tak špatné hodnocení?? Že by řetězová reakce?... Mně se to líbilo. Byly chvíle, kdy jsem se smála i nahlas. Fajn děj a herci své úlohy splnili taky famózně. A jedno panu Troškovi nejde upřít - umí si zachovat životní optimismus, a to se odráží i v jeho filmech. Bylo to vtipné, veselé, vzdušné, letní. ()

Aresko123 odpad!

Vykradanie jedneho filmu za druhym....... a napada ma otazka preco Lucie Bila hrala ciganku? Je to zabavne ked niekoho natrete opalovacim kremom a akoze je cierny? ()

tommco

Film šitý na mieru umastenému pupkatému knedložrútovi v sandáloch s nadoraz vyhrnutými ponožkami a jeho manželke vyznávajúcej účes na ovcu a hlasnú dychovku. ()

Wrr odpad!

Hodně dlouhá, hodně rozpačitá a hodně špatně natočená multireklama. Odhadovaná doba psaní scénáře: 1 h 30 min. ()

radek.896 odpad!

U kamarádky jsem to viděl a ještě, že jsme u toko klábosili, jinak bych u toho usnul nudou. Je to totální hovadina. Lidi, kteří na to šli do kina a oslavují to jako boží filmek (jako ta kamarádka) nejsou normální. Oproti tomu je první Kameňák solidní zábava. Troška jde ke dnu a ke dnu a nemění na tom ani to, že film vydělal hodně peněz. 28. ledna byla u nás v Opavě autogramiáda a moc lidí to teda nezajímalo. A nechápu, jak to může mít další 2 pokračování? Ostuda a ještě jednou ostuda, Troško radši jdi normálně pracovat, než točit takové ptákoviny, které zaujmou max náctileté nebo velmi pitomé diváky, kteří nerozpoznají kvalitu od braku. ()

jan152

Není to žádné umění, jen profi řemeslo. Ovšem nejméně polovina oplzlých až prasáckých amerických "komedií" si může nechat o téhle úrovni zdát. ()

zoruska127

Rozhodně jsem viděla horší filmy, takže zdejší hodnocení mi přijde trošku předpojaté. A pokud se u tohoto filmu nudíte, spočítejte prosím všechny rádoby náhodné reklamy, docela by mě zajímalo, kolik jich je. (: ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015