PanSoudce odpad!

Troška by měl navštívit nějaký léčebný ústav... Soudě podle jeho posledních výplodů je na tom opravdu psychicky špatně, stejně jako celý jeho štáb, který k tomu všemu jen nečinně přihlíží. Je mi líto, jak se zde projevuje naprostá ignorance k těmto srdíčkovým růžovoučkým lidičkám s dobrým srdíčkem, jen trošičku choroučkým mozkem. Místo toho, aby mu někdo v této velmi těžké životní situaci pomohl, tak mu namísto toho pomůže tu kravinu natočit a předstírá, že se to Troškovi povedlo a jaká je to legrace a jak se u toho všichni hrozně baví. že se nestydí... ()

A.MacGyver

Babovřesky jsem nechal až na prosinec 2013. Pořád jsem slyšel jaká je to blbost a zároveň jak je divácky oblíbená. Po shlédnutí jsem byl dosti zklamaný. Na Troškovo Slunce, seno... to nesahá ani po kotníky. Babovřesky jsou moc barevné, čisté, digitální, chybí zde úplně vesnická atmosféra (divák Pražák si tedy udělal pěkný obraz o jihočeské vesnici). Hlavní postava celý film řeší jak mu pták posral auto. Když si vzpomenu s čím jela stará Škopková do města (posraný žigul), tak se musím smát. A že by příběh byl nějaký silný? Plno věcí nevyřešeno... Nevím, dávám dvě hvězdičky jen proto, že mám Trošku rád a za snahu točit hezké české komedie a pohádky. Poslední době se bohužel už jen snaží. Nechci pomyslet až v českém filmu nebude nikdo s příjmením Svěrák - to bude konec českého humoru ()

xfizif

To jistě. Film má své mouchy i větší chybky. To zase tam jsou i jiné veselé a zdařilé scénky. No prostě troška s filmy to myslí dobře ale pokaždé do dopadne katastrofálně. Dle mě film špatný není. ()

protezka

Super komedie,dlouho jsem se tak nenasmála.Kdo si chce odpočinout od stresu a práce,mrkněte na tuto komedii,nebude to ztráta času :-) ()

Hols

Zdenda se opravdu snaží, udělat něco tak úspěšného jako byla trilogie Slunce, seno. Lidi na to jdou s tím očekáváním, že to takový i bude, ale není. Cirkusácká hudba, vesnické prostředí i babky ve zrychlených záběrech jak mašírují do kostela, to všechno už tu bylo a nikomu se u toho ani nezacukají koutky . Z prvu jsem měl takové šimrání v hlavě, že bych dal dvě hvězdy, protože chvilkama jsem se i pousmál, ale jak mile jsem si vzpomněl na trapnou Lucku Bílou s vypaseným gejzou hned mě to přešlo... "Tygr" to měl být jako vtip !? A další věc co mě dostala byla scéna s fiktivním koncem. Pane bože, proč ? Tak tohle bych zařadil do režisérského desatera na zvaného Vyhni se trapnostem, hned na druhé místo. První je již obsazené a zní: nikdy neobsazovat Lucku Bílou . Děj byl typicky Troškovský, silně podprůměrný. Ale to jsem vlastně po seriích Kameňáků očekával. Pokud jde o pokusy o napětí v údajném strašení, tak víc by se to povedlo i odumřelé kožní buňce z paty velkého Alfréda. Shrnuto a podtřeno slábé jako třikrát zalitý lógr. ()

bl.e.cha odpad!

Já jsem opravdu očekávala, že to bude sračka... To, čeho jsem ale byla svědkem v tady té haha komedii, mě utvrzuje v tom, že je Zdenda takovej borec, že dokáže udělat z obyčejné celkem poklidné sračky hovnové záplavy! Kromě těch absolutně vlezlých reklam, které tam zaznívaly co 2 minuty ("Přnesl jsem mamince MEDOVNÍK!", "HALÓÓÓ TADY IMPULSOVI", Jihlavanka, která stále voní hezky, posraná voda s cucátkem pro starostu vesnice), nemůžu překousnout tu trapnou přehlídku Troškových megatrháků v jednom... Našla jsem tam kus Princezny ze Mlejna, Z Pekla Štěstí, Kameňáku a mnohých dalších a jediné, co si přeju, je, aby se už konečně náš národ probral a přestal chodit na takový odpornosti do kina a zvysoka se vysral na podporu takových kreténu jako je Zdenda Troška... Protože za to, že tyhle sračky ještě točí a neurvali mu už dávno ruce, uši a ostatní, co se dá urvat, si můžeme sami! Dobře nám tak....! ()

Film2 odpad!

Kameňák 1 sa ešte dal, ostané časti, sa nasilu tiež ešte ako tak dali, ale toto sa už proste nedá! ()

Filatov

Já si myslím asi jedno. Drtivá většina uživatelů zde na čsfd si myslí, že když nedá nějakému Troškovu filmu odpad, tak bude totálně out a já se fakt jenom usmívám tomuhle uvažování, protože ač jich zde mají Babovřesky nasázeno snad milion, tak taky každý z odpadářů ví, že tenhle film na odpad není ani náhodou. Režírovat ho někdo jiný, tak tohle hodnocení mít nebude. Babovřesky nejsou špatný film a jak zde uvádí uživatel B!shop je to prostě typický Troška a já s ním mohu jenom souhlasit. Prostě tu máme Slunce seno po iks letech a můžem si říct, že Troška nic jinýho než točit komedie z vesnického prostředí s farářem a drbnama neumí a asi na tom něco bude, ale ono to prostě funguje. Já jsem se v některých okamžicích docela i zasmál a letní atmosféra jihočeské vesničky na mě v tomhle únorovým počasí dýchla prázdninama. ()

Tomik9

Je to docela oddechovka, do kina bych na to určitě nešel, ale pustit si to doma není až tak hrozné. "Babky" občas pobaví, ale jinak je to podprůměr spíš větší podprůměr. ()

JoeCV

Prostě lehká komedie, nenáročná, pro nenáročného diváka.. cílem je hlavně zábava a odpočinek, za mě ok! ()

mcclane412 odpad!

Stalo se něco hrozného... v historii planety Země se nestalo větší zvěrstvo než toto: uživatel mcclane412 dal tomuto filmu odpad i když z něho viděl dohromady asi minutu! OOO můůůj boožeee. To teď musí vesmír každou chvílí implodovat, nebo mi z podlahy vyskočí samotný POMO a sešle mě do pekla (i když tam bych se na to alespoň podíval). Každou chvílí se něco takového musí stát. Zatím nic, zvláštní... Tak že by nějaký hladomor, kobylky nebo tak? Taky ne? To je opravdu zvláštní. Co asteroidy? Povodně? Anální kolík? ... Pořád nic? To karma spáchala sebevraždu? Jo už vím, to bude tím že tenhle "film" (čti s největším pohrdáním) nemusím vidět celý abych věděl, že je to sračka, stejně jako nemusím sežrat sračku abych věděl, že mi nechutná. P.S. Tu minutu jsem viděl když to měl kámoš puštěný na počítači. Jednou si počkám až usne, vplížím se mu do pokoje a... udělám mu kanadu. A jakou, bude mít péro ze zubní pasty přes celý xicht... a pak mu podpálím barák. ()

stenrik

Na můj vkus trochu moc dlouhý, 90 minut by úplně stačilo. Je to na takové dlouhé nudné odpoledne-nic náročného ale ani nic vynikajícího. Navíc docela mi vadí ta velmi nápadná reklama na různé věci. ()

Askaneli

Docela mě sere, jak jsou názory na tento film vyhrocený. Kdyby jich nebylo, tak jsem to lejno nemusel vidět celý. Sto třicet minut, ty vole. Připadal jsem si totiž jako poslední z obyvatel zapadlé vesnice, kam přijelo spolu s cirkusem muzeum lidských anomálií, kterej ty zrůdy ještě neviděl. Napůl jsem se toho děsil, napůl mě to rajcovalo. Nakonec jsem to teda zapnul a jediná opravdu zrůdná věc byla stopáž filmu. Zbytek bylo klasický duševní žrádlo pro majořitní českou populaci. Nudné, banální a vyčpělé, ale za to levné a v prasečích dávkách. Servíruje se zásadné v korytech a přímo pod rypák, aby odpadly případné problémy spojené s jemnými motorickými pohyby nutnými pro zdárnou manipulaci s příborem. Vsadím se o výstřel vzduchovky do koulí, že televizní premiéra proběhne na Šlágr TV. Jedinej problém může být sestavení případnýho soundtracku pro nezbytnou inzerci v dolní části obrazovky, neboť ty dva hudebních motivy, naroubovaný na všechny situace, a další dvě prastarý hitovky, který ve filmu zazní, by nezaplnily ani 8-track. ()

RoxaNie

bože to je taká blbosť, že po trinástich minútach končím. Nechcem to hodnotiť bez pozretia celého filmu, aj keď by som tomu rovno dala odpad... ale keby som to mala pozerať celé, len by som strácala čas. A tá hudba. Zdeňku, mal si prestať v najlepšom, ako sa aj hovorí. Lebo kto nevie, že v najlepšom treba prestať, dopadne to práve takto. Nahovno. A divím sa, že ešte chce týrať divákov s dvojkou a vôbec s TROJKOU... ()

injoy odpad!

Chtěl jsem vědět zda je to opravdu tak strašný. Ono je to ještě horší, než jsem čekal. Hodnocení 25% je nesmysl. Tahle zvratka neni žádná obyčejná letní komedie, která si na nic nehraje, jak tu nějakej tragéd psal, ale totální sračka, za kterou by Troška zasloužil pár facek a ještě bych mu naúčtoval kredit za uložto, kterej jsem obětoval. Vydržel jsem to 21 minut, pak jsem to celej pozvracenej musel vypnout a psychickou újmu budu doléčovat hodně dlouho. Upozorňuju, že Slunce seno, mám docela rád, tohle ale natočil opravdu psychicky narušenej člověk. ()

zero_zelo odpad!

nebudu soudit nic, co sem neviděla... jako valná většina "intelektuálů"... mno, veliký dílo. todle je snad blbější než cokoli, co z trošky vypadlo a to upozorňuju, že me slunce, seno, jahohy (a par facek, ne však velice duchaplná návštěva itálie) nijak nesralo. naopak, pěkný zrcadlo. ale todle je fakt... nejsem cílová skupina, ano, nejsem. a sem na to asi hrdá ()

visor_13

Pokud patříte do sorty lidí "filmový kritici" tak se na tento počin nechoďte ani dívat, protože to žádný zázrak není a není se čemu divit za hodnocení odpad, ale jestli jste ve věku 12-100let a chcete se podívat na film, kde uslyšíte pár otřepaných, ale stále dobrých vtipů nebo se potřebujete jen tak odreagovat tak nekoukejte na hodnocení a mrkněte na to. Já osobně jsem od filmu nic nečekal a šel jsem na něj protože jsem se potřeboval odreagovat. To co jsem čekal to jsem dostal ! ()

Amazonas odpad!

Když už si z toho národ dělá legraci, tak přece musím vědět, co to vlastně ten Troška zase splichtil. Do smrti smrťoucí si to budu vyčítat. Dějová linie s Vondráčkovou se ještě dala snést. Možná, kdyby to točil někdo jiný a nějak jinak, tak by to mohl být i příjemný romantický film pro nenáročné. Langmajerovi jako faráři jsem to vážně nevěřila. Altmanová jako hlavní herdekbaba byla prostě na pěst a její slepíčí přítelkyně jakbysmet. Jedinej, kdo mě ne rozesmál, ale lehoulince pobavil, byla Bíla jako cigánka, možná kdyby tam měla ještě nějakej další velkohubej výstup, snášelo by se to lépe. Nicméně byli jsme stateční a skutečně to dokoukali až do konce a bylo to utrpení. Ty tři konce? Člověk se už už chce začít radovat, dát si panáka na uklidnění a Troška mu tu radost zkazí? Infarkt! A ten šok, že tahle zhovadilost bude mít další dva díly? Prosím ne! Straší mě to z víček od jogurtů, z billboardů i z letáků v kině... Ptám se proč? ()

Georginek odpad!

Recenze ehm "filmu" Babovřesky......Na začátku bylo hovno. To šplouchlo do hajzlu, lejno odteklo do žumpy a hovno spadlo na hromadu předešlých sraček. Pak přijel Zdeněk s hovnocucem, vysál žumpu do dna a s obrovským gustem ji vychrstl do maloměstských obýváků všem členům Klubu planety opic. A tak táta horník vyprskl na sedačku lahváč, máma uklízečka pochcala smíchy igelitový potah evokující tygří kůži, jejich dvě polomongoloidní děti se nemohou dočkat, až si budou ty "nesmrtelné hlášky" ráno vyměňovat se spolužáky ve zvláštní škole a všichni dohromady nad tím fantastickým syslem pro tumor kvičeli tak nahlas, až jim ten inžynýr pod nimi musel mlátit trubkou do radiátoru. Táta horník jen zesílil zvuk, prohodil něco o namyšlených, študovaných buzerantech, máma skákla pro další lahváče a mísu slaninových krekrů a všichni se blahoslaveně, upřímně radovali z té vy-ni-ka-jí-cí komedie pro celou rodinu. Fekální porno dosáhlo opravdového extrému a národ, který za toto vyhodil v kinech pět mega by zasloužil genocidu nebo útulný, šimpanzí výběh. Čím je Troška starší, tím je vulgárnější a nechutnější, což mě ale jako vůbec nevadí. Troška trpí představou, že čím více narve postav do filmu, tím má více prostoru pro humor, opak je pravdou. Homogej Troška už začal útočit i na mladší diváky svými teenagerovskými fórky, které si svojí trapností nezadají s komediemi Holky to chtěj taky. Takže příští díl Troškovřesky aneb Troška to chce taky, ale pořádně... si může strčit hluboko do ánusu – a že už tam musel mít materiálu!!!!! Na to jít do kina, skočím pod nejbližší autobus a budu doufat, že mě rozšmelcuje na tu největší sračku na světě - Ano,na Babovřesky….IMHO, kdy asi vyjde ten Blů-Rej s DTS? ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015