mikehoblog

Náhodou super. Čekal jsem to horší. Babky jsou sympaticky přiblblé, i když jsou tam dobré spíš ta z úřadu (jméno mi vypadlo), Božena Němcová, a ta nahluchlá. Jinak mi tam ty ostatní přijdou jen na ozdobu, a vyvolání dojmu drben. Ale v pořádku. Oceňuju Lucku Vondráčkovou a Veroniku Žilkovou za skvělý herecký výkon. Vtipných scén bylo požehnaně, a přišlo mi to rozhodně lepší, než nějaké Slunce, seno...... Klidně si tu hulákejte, jakej je to odpad, ale nesmíte všechno brát z přísně znaleckého hlediska. Zkuste se na film podívat jen tak, nepřemýšlejte moc o něm. ;) ()

janicesweet

Já fakt nevim, co jste teda všichni "odpadi" od Trošky čekali. Psychologické drama s mega zápletkou? Prostě je to super odpočinková komedie na způsob Slunce, Seno,.. a všichni jsme to věděli. Mě se to moc líbilo, jméno pana faráře mě neuráží, protože to je prostě ála Troška a jinak už jeho filmy vypadat prostě nebudou. Tak na ně nechoďte a aspoň nebudete odrazovat trapným hodnocením normální lidi, kteří si jdou do kina prima odpočinout a příjemně se pobavit. Jinak babinec byl fakt vtipnej a vzpomínka na pivo na zahrádce mě fakt příjemně naladila, dík za super náladu :-) ()

bivoj1970

Já jsem ten film neviděl , takže mi nepřijde korektní ho hovnotit. Zaujala mě ale diskuze na Fcb , kde jsou uživatelé ČSFD označováni za elitáře. A stránky jako takové jsou prý jen pro hrstku intelektuálů bez smyslu pro humor. Mám za to že národ zapomněl jaké komedie točili páni Lipský , Smoljak , Podskalský a jiní. Mě pan Troška nevadí jako člověk , ale jeho dílo je pro mě jak z jiného , velmi nevtipného, světa. ()

Loooba

osumsetšedesátpěttisícčtyřistatřicetdevět komentářů proti Troškovi. Pomalu abych se ho bál víc než rakoviny. ČSFD je plná yntelektuálů ... ()

DJmilda odpad!

Větší odpad jsem v české kinematografii neviděl a proto dávám "odpad!" Kam se poděly komedie typu Slunce, seno... ? Tohle se tomu nerovná ani na špici ocasu. Ztráta času tenhle film sledovat, budete si u něho říkat: Kdy už to skončí bože ! ()

Epikuro

Hrozně dlouhý "bakalářský" příběh plný produkt placementu, na který se nabalilo několik klišovitých motivů tak, že v konečném důsledku není nosného tématu a máme tu přínos pro diváka jaký by získal shlédnutím dvou či tří dílů nováckého seriálu Ulice. Obávám se, že seriálovost zatím jen zdánlivá, bude Troškou a partou okolo něj legována na seriálovost celkovou. Méně je někdy více, a to ve všech ohledech. Děvám tři hvězdy, protože Troškův počinek řemeslně dobrý, kdy věděl pro koho točí a koho a jak režírovat. ()

MARMAS

U tohohle filmu jsem se skvěle bavil stejně jako u jiných filmů Zdeňka Trošky jako Slunce seno nebo Kameňák nevidím důvod proč nedat 5 hvězd :-) ()

spike.sg

Babovřesky jsou velice rozporuplný film ze strany diváků. Jedni ho milují, druzí nenávidí takovým rozdílem, že je to jako sever proti jihu. Já byl na nich v kině a upřímně se mi nelíbili. Návrat do stylu Slunce, sena byl otřesnej. Jediná postava starosty (Pavla Kikinčuka) se mi tam líbila a díky němu dám 1 hvězdičku. Co se týče komediální stránky, tak asi můj smysl pro humor zůstal sedět v autě. Sice nás v kině bylo max. 30 lidí, ale dobrá polovina se tam pomalu válela smíchy a druhá ve které jsem bohužel byl já, jen nevěřícně přihlížela. No proti gustu, žádnej dišputát. Jen doufám, že druhý díl bude o poznání lepší a že osloví i tu druhou skupinu co první díl nepadl do oka. ()

sabrinab

Ze začátku byl film docela zajimavý. Vtipný scény zápletka s velebníčkem a jeho sestrou. Ale nekonečné napínání a zbytečné prodlužování scén. Film by si klidně vešel do 90-100 min. První z filmu u kterého jsem se nemohla dočkat konce a měla jsem pocit že místo 2 hodin sedím v kině 5. Dvě hvězdičky za bezzubou babku která neslyší a vtipného Lukáše Langmajera ()

PavlosPM

Dnes jsem navštívil film Babovřesky. Mohu dát jedině plné hodnocení! Film zapadá do rodiny filmů Zdeňka Trošky. Film je ideální pro oddech, zasmání, zapomenout na venkovní shon, starosti, prostě se jen uvolnit u bláznivé letní komedie, která je plná náhod a legrace. Film se malinko podobá trilogii Slunce Seno … . Zdeněk Troška obsadil výborné herce. Těším se na druhé pokračování! ()

vhorky odpad!

Pod tíhou reklamy a zážitků od ostatních jsem se vydal na tento film podpořit českou kinematografii alias Zdeňka Trošku. A bylo toho na mě Trošku moc. Nebojím se říct, že je to asi jeden z nejhorších filmů, který byl u nás po revoluci kdy natočen. Kýčovitý a herecky katastrofální film. Veronika Žilková neumí hrát v komediích (úroveň z TELE TELE a jiných slátanin), Lucie Vondráčková nemá dle mého soudu herecký talent. Celý film je snůškou dialogů, které hercům nikdo ani věřit nemůže. Nelogický děj a Zdeněk Troška by asi nebyl celý, kdyby celý film neprošpikoval sprosťárnama a vulgarizmem. Nic proti tomu, ale čeho je moc, toho je příliš a hlavně je to kolikrát použito tam, kde to vtipné není, ale působí to spíš trapně. Hudba k filmu podprůměrná, Vágnerovic děti příliš velké hlasové nadání nemají. ()

niytt

Uz z principu se mi bridi hodnotit neco uplne negativne a davat nekomu odpad - prece jen tvurce, herci, koule a buh vi jaky jiny manager s tim meli praci A tak se filmum, kde je potencial, ze se mi vubec nebudou libit, vyhybam. JENZE! Moje babicka ma rada Trosku a ja mam rada svoji babicku. V ramci zkvalitnovani jejiho social life v nasi podhorske vesnicce ji jednou za 3 mesice vezmu do velkomesta do kina - rozumejte do Ostravy. :-) A tak jsem se tedy dostala na Babovresky. A dal uz teda nevim, bo tak nejak neni co hodnotit. Jelikoz v kine se skoro vsichni smali. Jelikoz moje babicka rekla, ze je to trapne a presto se smala taky. Tak to teda asi bylo dobry, no. Ne, bylo to spatne. 99% hercu prehravalo. Scenar je uplne o nicem. Mozna jsem blbejsi nez jatecni krava, ale co teda vlastne melo byt hlavni zapletkou? Vsichni odporne jeci. "Vtipy" tlaci na pilu vic nez Valach v lese! A navic to ma 133 minut!! Ale lidem se to libi, i kdyz v davu nas proudicich z kina bylo par znechucenych tvari (par jsou dva) Paradoxne ti s nejvice sviticima ocima, zardelyma tvarickama a pusou od ucha k uchu si polohlasne vypraveli, jak ze to bylo vlastne trapne a ze ten Kamenak byl prece jen lepsi...takze asi tak nejak - nehraje tam Gott + nehraje tam Bartosova + no2.: Lucka Bila mohla byt konecne sama sebou ()

kamysacek

Smála jsem se. Řehtala. A nad ničím jsem nepřemýšlela. Přišla jsem do kina na film a chtěla zapomenout na starosti. Oddechovka. ()

BusKiller

Co jen napsat... Představte si různé reklamy jednu za druhou, to celé trvající 133 minut. Přísahám, že jsem nikdy z kina neodešel, ale u tohoto kousku jsem to málem udělal. Den po promítání jsem se snažil vybavit alespoň jednu jedinou hlášku - nic. Po pravdě - lituji těch peněz za vstup. Doufám, že otevřený konec nebude pokračovat dalším dílem. Tenhle film byl kinematografický úlet, který by se raději neměl opakovat. ()

PinkieCat

Tak si vezmeme na paškál nejnovější komedii Zdeňka Trošky. Koukám na hodnocení kolegů a nic moc... Žádné veledílo, ale tak hrozné to zase nebylo, ne? :-) Každopádně nemůžeme srovnávat se Slunce, seno, to už je takřka česká klasika, ale pokud půjdete do kina vyloženě s cílem se zasmát (stejně jako já), určtě tato komedie takový cíl splnit může. Když jsem kvůli Babovřeskům navštívila kino koncem mrazivého února, pohled na sluncem zalité plátno mě příjemně zahřál na duši. Chápu, že nemůžeme hodnotit film podle ročního období, ve kterém byl natáčen, ale v té chvíli to pro mě bylo plus. Výkony herců nejsou vůbec špatné, herci sympatičtí, scénky vydařené - třeba ta s odpojenou štěnicí, tu si občas i doma připomeneme. Jen ten konec se absolutně nevydařil. Chjo... Nejdřív falešný výbuch, asi to mělo být srandovní, ale mně to přišlo spíš trapné. A pak konec, který vlastně nebyl. Doma jsme se pak dohadovali, jak to vlastně tedy vůbec dopadlo a shodli jsme se na tom, že budeme muset nejspíš Babovřesky vidět ještě jednou, abychom v tom měli pořádek... Já do toho ale určitě spěchat nebudu. ()

folkos odpad!

Nechápu jak může mít takový film takovou návštěvnost. Absolutní hloupost. 2 hodiny ztráty času, film mi nic zajímavého nepřinesl. Rádoby humorné scénky byly tak trapné až to bylo skoro k pláči. Co scénáristi dělali při práci opravdu nevím. ()

asrock odpad!

Nevím, kde se vzalo tvrzení, že Zdeněk Troška točí oblíbené filmy ba co více skvělé pohádky? Z pohádek na kterých se podílel lze snad jen pohádku O princezně Jasněnce a létajícím ševci označit za solidní dílo, nejde o žádnou perku české kinematografie, ale o solidní řemeslo, zkrátka díky dohledu Československého státního filmu dokáže i diletant vyprodukovat solidní pohádku. Vše co tento zdatný člen růžové lobby v oblasti pohádek vyprodukoval dál, bych zařadil mezi uřvaný odpad bez kouzla, koncepce a řemesla. Troška se profiluje jako tvůrce letních komedii, opět snad jen první dva díly trilogie Slunce seno, lze díky solidnímu hereckému obsazení a dohledu Československého státního filmu označit za „z nouze cnost“. Vše co přišlo potom, ať již Kamenáci nebo Doktor od jezera hrochu je již čistý odpad. Ve veledíle Babovřeský se sešlo vrcholné „umění“ soudruha Trošky s tragickou hereckou generací doplněnou „hvězdami“, které si kdoví proč myslí, že mohou hrát ve filmu a výsledkem je cosi na co musí i podprůměrný člověk nejpozději po 30 minutách přepnout, slabší povahy, kteří nějakým nedopatřením na tento „skvost“ šli do kina jisto jistě nejpozději v 31 minutě promítání odcházeli, ti kteří vydrželi do 41, litovali a toužili po betmenovsko denverské výbavě, která by jim umožnila vybít frustraci ze dna české a světové kinematografie. ()

Druid odpad!

Odpad už jen za režiséra. Neviděl jsem a ani se vidět nechystám (viděl jsem ukázku a je mi celkem jasné, co za film to bude...). ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015