m.a.t.a. odpad!

Čas se vlekl a ty 4 vtipy co zazněly ve filmu to nezachránily. To byl fakt hnůj film. Jsem čekal něco jako Kameňák s provařeným humorem. Ale tady humor prostě chyběl. Tohle byl film s homeopatickým množstvím humoru. A mají být Babovřesky 2 ? To Troška upadl, ne? ()

eexDon

Für mich - 50%, - /děj nebyl, což bylo jasný od začátku, Zdeněk to zas osladil, přesně jak to má rád, jenomže on to rád vulgárně a to já nerad, to se tedy fakt nepovedlo/, + /některé vtipy a narážky, Lucka Bílá a její pidirolička + Veronika - to ušlo/, hodnocení - letní lidová komedie pro širokou veřejnost s nějakými vtipy a hlavně vulgaritkami, nedopadlo to nakonec absolutním propadákem, ale je to podprůměr, akorát nechápu - polovina národa na to šla do kina a názory jsou veskrze negativní... ()

dinko22 odpad!

Jaj to bolo teda niečo... Fakt nuda... Pozeral som to celu hodinu a čakal že nastane zmena k lepšiemu ale nič.. A ta trápna hudba tam hrá skoro stále. Katastrofa. ()

kormoran odpad!

Omalovánková slátanina, která přetavila kultovní věci z Hoštic do šílené karikatury z Babovřesek. Pan Troška definitivně ztratil soudnost a pokud někomu dělá radost strávit v kině 133 minut žvatlání, vřískání, běhání, zrychlování, výbuchů, nesmyslných dějových zápletek, přijde si na své. Pokud uvidím druhý díl, tak jen ze studijních důvodů, kam až se může úroveň "letních komedií" posunout... Budiž očekáváním spojeným s novou letní komedií pana Z.T. země lehká. ()

fave2 odpad!

Jsem HRDINA!!! Vydržel jsem 45 minut! Samozřejmě, že jsem znal dopředu hodnocení, ale chtěl jsem být objektivní, navíc dokážu se podívat i na Slunce, seno...i na Kameňák, i když to nevyhledávám, ale tenhle počin? Proč a komu je určeno toto " dílo ", já se rád směji, ale tady nebylo čemu, spíše mně bylo zle...Takže tak, není potřeba z mé strany psát více, vše snad již napsali ostatní uživatelé. ()

Idzej odpad!

Jít na to do kina jsem se neodvážila, dnes to přinesl kolega do práce. Po dvou minutách mám jasno. Troškovo filmy beru jako oddychovky, Slunce seno pak jako klasiku, ale tohle nepobírám. Něco tak přiblblého, tupého jsem opravdu nečekala. Troška asi senilní :-( ()

nahrabal odpad!

Podle prvotních Troškový slovech to mělo být velmi volné navázání na slunce, seno. Takže po první půlhodině usilovného bránění se tento nesmyls vypnout sem podlelhl. Vypnuto. Druhý den sem pokračoval a tento "film" sem dokoukal, na naléhání známé, která na tom byla v kině a prý se strašně smála až se za bachor popadala. Ale prý prostě tu první půlhodinu musí člověk překousnout. Bohužel u toho "filmu" sem ztrávil 133 minut, které sem mohl využít jinak. Je to nudný vleklý "film" těch 133 min. bylo nekonečných. Podle mě byla nesmírná škoda materiálu a peněz při pořízení tohoto snímku. ()

fibur84 odpad!

Nic jsem od tohoto filmu neočekával, takže mohu říct, že splnil má očekávání. Jednu hvězdičku dávám za to, že jsem se několikrát zasmál. Jinak další naprosto zbytečný film. Kde jsou doby, kdy Troška točil aspoň trošku zajímavé filmy jako Slunce, seno, ... ()

jirina55 odpad!

Příšerné. Katastrofa. Obrovská škoda materiálu, energie a nejhorsí na tom je, že chystají další díly. Jak by řekla Troškova Kelišová "jdu blejt, velebnosti". :) ()

Profík

Troufnu si o sobě tvrdit, že mám dost rozvinutý smysl pro humor různého druhu. Včetně lidového a kameňákovitého typu. Ne, že bych tím chtěl říct, že považuji Kameňáky za dobré filmy. Ale možná, pokud bych už ty vtipy neznal, občas by mě to asi dokázalo pobavit. Tohle dílo je však jen jakoby pokračování, při jehož vytváření Troškovi zásoba vtipů došla. Plno spíš trapna roztaženého navíc na těžko snesitelnou stopáž. Co pro mě chrání tento film před tím, abych mu napálil odpad, jsou docela snesitelné tři hlavní postavy. A tak trochu i scéna strašení, která vychází vcelku slušněa troufnu si tvrdit, že kdyby Troškovi někdo napsal slušný hororový scénář, nemusel by být výsledek vůbec špatný, bez ironie. Ale to jsou celkově jen dvě slabé vlaštovky, za které, plus za lokace, které docela dobře znám, dávám tu jednu hvězdu a 15%. ()

doughnut odpad!

Nenechal jsem se unést negativní kampaní a nehodnotil jsem, dokud jsem film neviděl. To se ale před pár dny bohužel stalo a musím konstatovat, že Babovřesky jsou bez jakýchkoliv pochyb největší kokotina v dějinách světové kinematografie. ()

Pecaldo odpad!

Po recenzích mích přátel, sálodlouhých rozhovorů o tom, jak je tento film skvělým odreagováním a velmi vítaným kouskem režiséra Trošky, jsem se rozhodl, že na tento film zajdu do kina. Již po 20 minutách jsem věděl, že 130 korun, které jsem za film (+59 za popcorn) dal, by byly daleko platnější jako zátop do krbu. Humor v tomto filmu je něčím tak primitivním a nuceným, že jsem si upřímně říkal, že snad svoje přátelé vymažu s telefonu. Odpad! ()

DeRoyce odpad!

Co k té dvouhodinové plejádě, která exceluje v dutosti a na diváka působí dokonale nudně a útrpně, napsat.. Snad jen, že synonymem k Babovřeskám je pan Troška a synonymem k Troškovi zas nuda. Pan režisér si nejspíše ani v roce 2012 nevšiml pokroku ve filmu, jako disciplíně. Nevšiml si, že od doby sametové revoluce se zkrátka požadavky diváka na biják se vším všudy okolo, ať jde o vizuální efekty, sílu, logičnost a originálnost příběhu v doprovodu nároků na herecké výkony, posunulo z plínek o kilometry kupředu. Zkrátka doba trilogie Slunce sena z devadesátých let je jednou pro vždy nenávratně pryč a „Žabovřesky“ vlastně nedosahují ani poloviční komediální kvality šlágru Slunce sena. To alespoň místy pozvedla božská Helena. Nechť je jí země lehká. V Babovřeskách se jedná bohužel o komplexní herecký průser. Není zde jediná postava, která by ve snímku nepůsobila tak nějak absolutně uměle, kostrbatě a nekomediálně hloupě. Vlastně kdyby se sešel několikačlenný dětský divadelní sbor a rozhodl se na jevišti v rámc nějakéhoi animátorského programu někde na dovolený u moře udělat remake „Žabovřesek“, dovolím si tvrdit, že bych si z tohoto díla odnesl daleko více, než od pana Trošky. Za mě osobně ztracený dvě hodiny mého života, zbytečně vyhozený peníze a zabitý čas všech, kdo se na filmu podílel. „Troškofilové“ si jistě na snímku smlsnou a naleznou si v něm své, já osobně jsem rád, že se mi nepovedlo za toto "podílo" nevyhodit peníze v kině. ()

Dixicz

Mám komedie Zdeňka Trošky rád. Ne všechny a ne všechny stejně. Pokud bych je posuzoval podle měřítek na umělecké filmy tak samozřejmě musí propadnout, ale beru je jako oddychovku a jako takové je taky chci posuzovat. Humor je v nich nenáročný a jednoduchý a nevyžaduje nijaké soustředění k tomu, aby člověk zachytil pointu. Jsou fajn, když člověk žehlí prádlo nebo třeba když něco vaří a potřebuje často odskočit do kuchyně... I přesto, že jeho filmy posuzuji z tohoto nenáročného hlediska, tak se mi Babovřesky moc nelíbily. Dám příklad: když to porovnám báby a drbny z mojí nejoblíbenější komedie ze Zdeňkovy produkce (Slunce, seno, jahody) a zde, tak jsou rozdíly markantní. Báby a drbny ve Slunce, seno byly opravdové a uvěřitelné a vypadalo to, že ani tak moc nepředstavují nějakou roli, ale spíš sami sebe. V Babovřeskách jsou umělé a jen se pitvoří. Herečky strašně přehrávají a neherečky, i když se to zdá nemožné, tak taky. Dojem pak není legrační, ale spíše trapný. A takový pocit mám bohužel u většiny postav a situací. Přesto dávám dvě hvězdičky za sympatický výkon Lucky Vondráčkové, Jana Dolanského a Lukáše Langmajera a alespoň několik podařených gagů. Doporučuji jen v případě, že u filmu budete vyvíjet ještě nějakou jinou činnost. Třeba luštit křížovku. ()

tekket

Možná je to odpad, ale to se nikdy nedozvím, protože ani po dvou pokusech se mi nepodařilo dostat se za 30tou minutu a vícekrát to zkoušet nebudu. Tudíž jedna hvězda za alibistickou naději, že někde po třicáté minutě se nachází něco, co je aspoň o kousíček lepší, než první půlhodina. ()

Edith odpad!

Tento snímek je nasáklý trapností a buranismem. Špatné herecké výkony, špatní herci a špatná hudba. Film mě absolutně nezaujal, nejhorší chvíle mého života. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015