TommyLeeJape odpad!

Dvě hodiny nefalšované české jednoduchosti. Ano, humor v Babovřescích je tak jednoduchý, až je pro mě složitý. Přesněji řečeno, nevidím ho tam. Zastávám názor, že českých režisérů by mělo být o Trošku míň a za tím si stojím. Na druhou stranu, když mu na to lidi do toho kina chodí... Achjo. Náš národ buď degeneruje anebo mi něco uniká. ()

Pitam odpad!

Viděno prakticky z donucení v pozdně-večerním dálkovém autobuse, kde jsem bohužel měl vybitý mobil i notebook, a ve kterém film dávali tak nahlas, že se u něj ani spát nedalo. Musím uznat, že najít horší snůšku trapností by bylo náročné. Marně jsem si lámal hlavu nad nějakým pozitivem. Ale jedno jsem přecijen našel: už dlouho jsem se tak neradoval z toho, že film skončil :) ()

laik_60

troška troška, troška (ale fest) by to chcelo vylepšiť, kurnik a nepchajte tam všade tu schudnutú žilkovú a okukanú vondráčkovú, to nemáte v čechách lepší výber ? ha ??? ()

epicek

Dostávaj mě ti lidi co to hodnotí podle traileru , tomu se musí člověk jenom smát :D To že to vydělalo už 42 miliónů o něčem svědčí :) Haters gonna hate. ()

campix odpad!

Zbraň hromadného ničení jménem Troška se posunula zase o level výše a prznění české kinematografie tak pokračuje i nadále. Až se nestačím divit jakou kravinu nový mistr hororu servíruje a lidí mu to tak strašně žerou. Kino bylo narvané k prasknutí i několik týdnu po premiéře a většina publika propukala v mohutný smích při každé hovadina, která vypadla (škoda, že to musím napsat) ''hercům'' z jejich úst. Naprosto všichni byli tragičtí. Vlastně všechno je tak strašně tragické až se mi chtělo brečet. Příběh, dialogy, herci. Všechno totálně špatně. Navíc nesmíme zapomenout na nepřehlédnutelný product placement. Hlavní hrdinové jedí medovník tolikrát denně, že jim leze i ušima, čte se deník metro a každý má nablýskaný citroen. Epická je nic neříkající scéna z pneumatikamy a také závěr filmu, kdy do vesnice přijedou pánové Kovář, Voráček a Pavelec. Vystoupí z auta a tím film končí. EPIC FAIL, který se bude opakovat zanedlouho díky nadpozemským výdělkům filmu. I DONT WANT TO LIVE ON THIS PLANET ANYMORE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

KajusaK

Takový dosti rozporuplný film. Po třetím shlédnutí už zase trošku jinak :)) .. Pvní polovina byla skvělá, na 4* :)) ale druhá polovina byla opravdu slaboučká, už jen kvůli "strašidlům" jsem se popadala za hlavu :)) .. Zkrátka dvojice Vondráčková a Dolanský mi opravdu nepasovali. Zato Lukáš Langmajer a Veronika Žilková ti byli skvělí :)) .. 3* silnější.. ()

zette odpad!

Je jednoduche kritizovat nekoho, kdo ma u nas divacky nejuspesnejsi filmy, ktere mu bezesporu vydelavaji. Myslim, ze ani Troska nevidi duvod, cokoliv menit. Film Babovresky ale nelze hodnotit jinak, i kdyz jsem si slibil, ze budu v hodnoceni maximalne korektni. Roztahany dej, ve kterem se nic nedeje, postavy zahnane do karikatur a herci nemaji co hrat. Alespon, ze je to barevne. Byl bych rad, kdyby zadny cizinec nevidel tento film a muj anglicky svagr nikdy neochutnal svickovou me tchyne, aby veskere spatne veci zustaly v nasich koncinach, kdyz uz musely vzniknout... Bohuzel, oboji utopie. ()

Šimpy

"Hele, velebnosti, máš tady štěnici. Odposlech přerušen!" Aneb aspoň jednou jsem se zasmál a tak tedy 1 hvězdička. Pokud se vám to na hvězdičku zdá málo, tak za ní může ještě Lucka, páč je na ní pěknej pohled. Sám bych se asi ke zkouknutí nedokopal, ale náhodou nám to pouštěl řidič dálkového autobusu... ()

Blackros

Neviděl jsem, nevadí. Troškovu tvorbu budu od teď odsuzovat jako odpad i když se na žádný jeho film nepodívám, protože si tenhle člověk nezaslouží dostávat na produkci takových ****** ani korunu! Tohle je totiž přesně důvod, proč kompletně upadá česká umělecká scéna. ()

frings odpad!

Jsem v šoku. Odpad dávám výjimečně, ovšem to, co jsem viděl, je něco tak přízemního a hloupého, že Kameňáky jsou proti tomu na Oskara! Nicméně tento "humor" bude vyhovovat oligofrenním klientům a jistě se budou výtečně bavit! Odpad se týká i mega trapného a prachmizerného herectví. ()

dr.fish

Slovy z Cimrmana: Je to běs, je to běs, je to běs! Prvních třicet minut pro mne bylo naprosto tragických, nemohl jsem prostě pochopit, za co nás pán Bůh tak trestá. Obraz jak z reklamy na Hornbach, vše krásné a barevné, veskrze pozitivní a zcela "bakelitové". Postavy jak z nejhoršího seriálu. Apokalypsa. Pak mi to došlo. Troška to prostě servíruje přesně jako Impulsovi. Vaše pravidelná dávka emocí? Áno, tu knedlíček, tu zelíčko, vtípek, kopání do prdelky, a co Ivetka Bartošová? Ne ta nebude...A takhle my tady prostě žijeme...nuda v přímém přenosu a všichni chceme zbohatnout. Jen Troška a pár dalších odvážlivců se mně, rádoby inteligentovi, dokáže vysmát do tváře a říct mi: "Ty jsi ten mimoň, kterej nic nepochopil, tohle je film o normálních lidech, mezi který ty nepatříš!" Rejžova reflexe současného stavu české společnosti je plně dotažená a sám Troška se tomu směje (alternativní konce, byznysmeni na vsi atd.). Zcela chápu povšechné hodnocení "odpad!" zde na intelektuálním webu- všichni se cítíme podvedeni a osamělí. Zjistili jsme totiž, že večírek je někde jinde a nás na něj nepozvali....80% ()

c.tucker

Když jsem na to koukal, tak se mi tomu nechtělo věřit. Bylo to stejně nekompaktní jako Kameňáky, ale chyběli tam ty vtipy, které už některé člověk znal, ale oživil si je nebo se naučil nové. Ale co je Kameňák bez kameňáků vtipů, no právě tohle. Báby byli naprosto neuvěřitelně otravné a vystříhání všech scén s nimi by bylo úlevou. Nejdříve jsem do toho šel s nadšením, že to bude sračka, ale bude to zábavný. Jenže to nedrží tempo a je to několik historek v jednom a ještě nijak neprolnuté. Jediné co mě bavilo byl metahumor product placementu a Lucka Vondráčková s Honzou Dolanským. ()

TomPrusik1 odpad!

Netřeba komentovat ,,VĚC" která trvá 133 minut (nevím, kdy jsem se naposled tak trápil), je plná trapného humoru. který ,,jistě každého pobaví". Smutné je, že tato ,,VĚC" byla nejnavštěvovanějším filmem roku 2013. Je vidět jak jsme kulturní národ. A pak je ještě víc smutné, že jdu po ulici a potkám proti mě kluka (cca 9 let), co si zpívá tuhle písničku: https://www.youtube.com/watch?v=ndKdHiDsp7Y A já si říkám ,, Hergot tohle odněkud znam". Když se mi rozsvítilo, došlo mi, že pan Troška nejen točí letní komedie pro dementní lidi, ale že si i pěstuje (kazí) mládež. A to se mi nelíbí. NEVER MORE ()

HorrFi odpad!

Zdeňku už se na to vyprdni :)Čekal jsem aspon slabší průměr, ale ani o ten se nejedná. Ztráta času a peněz. ()

Nivenx

Už je to nějaká doba, kdy Troškovi začali v komediích docházet nápady a zde je to znát ještě více. I u kameňáku to bylo vidět hodně. První díl byl nejlepší a další dva už byly opravdu kraviny, které vůbec nebavily. Zde to není jinak. I když je to v kinech mega trhák, mě by se z toho maximálně natrhla huba, ale bohužel ne smíchy, ale nudou. Prostě jen další zbytečnost a jako slunce seno to není ani z půlky, jelikož tam to hodně dělala vtipnost hlášek, které jsou nezapomenutelné a výborná Růžičková. Takže za mě s přimouřením oka 30%. ()

URBAN

Náhodou není to tak hrozný . Já jsem se dokonce i bavil bylo to občas trochu tupé , ale bavilo mě to . Jen mě zajímá jak chtějí dotočit tu trilogii když většina osazenstva pochcípá : DDD ( 29.8.13/MAC ) ()

WinnJets

Z počátku jsem sice vážně uvažoval zda to nevypnout, ale kousnul jsem se a vydržel... a jelikož jsou i filmy u kterých zkrátka nevydržím, tak ta jedna hvězda prostě je na místě. PS. Lucka je i v kristových létech stále kočka... ()

DarkDemon odpad!

Já chápu, že i pan Troška musí nějak platit složenky a dávat kapesné mladým kolouškům - nakonec hošové mají také nějaké výdaje třeba za něco do rypáčku aby se jim neekloval obtloustlý, upocený, fousatý strejda, že ? Ale tohle je už vážně moc. Pohádky rád nemám, nedívám se na ně, ale mám za to, že to „co umí“ by mohlo malým dětem stačit. Je škoda, že se toho nedrží. Zdá se, že komedie už „tak nějak“ není jeho obor asi už vystřílel všechnu (vtipnou) munici kterou kdy měl. Ne, že by snad Slunce, seno byla nějaká „intelektuální mana“, ale v porovnání s Babovřesky je to přímo umělecký koncert. Kameňáky byly samozřejmě o třídu níž než Slunce,seno ovšem dík „hereckému“ obsazení se u nich dalo místy i pobavit. Jak, ale může někdo klesnout ještě hlouběji? A teď k věci ...................... Hned od začátku je všem jasné, že nejvetšími sponzory bylo Rádio Impuls, Deníky Metro či nějaký dealer značek Citroen a Renault. Velkou část filmu nás oblažují záběry na krásnou, sluncem zalitou náves kde postává hlouček zevlujících důchodkyň bohužel bez takových „osobností“ jako byly Cecilka a Keliška jsou spíše na obtíž. Jednotlivé „dějové linie“ zřejmě stvořil ovčák po transplantaci hlavy. Fekální humor té nejnižší úrovně, vulgrarita, kopance do koulí, trapné vtípky na různá „sexuální“ témata - to je komedie co se líbí nemalé části národa? Opravdu?! Jak to, že se u toho někdo smál, jak to, že se to někomu líbí? Promiňte - nechápu. Já se nezasmál ani jednou spíš je mi trapně za zoufalého Trošku, za moje dementní spoluobčany, za naší povětšinou ubohou kinematografii ... :( ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015