0lie odpad!

Hnus, výsměch společnosti ve které žijeme..tohle plní sály kin v Česku? Nejen, že Troška vykrádá nejeden svůj film pořád dokola, ale ještě z toho má úsměv od ucha k uchu..jdu blejt! ()

VasaX odpad!

Tak jsem měl tu možnost rozkoukat Babovřesky. Schválně píši rozkoukat, protože o dokoukání nemůže být řeč. Aneb jak prohlásil kamarád - je to tak blbé, že kdybys to tak chtěl natočit, tak se ti to rozhodně nepovede. Tahle Troškova bizarnost nezná hranice špatného vkusu a dna nejtupějšího humoru. Nevidím smysl nějak dál pokračovat v komentáři... ()

Master19 odpad!

Já rozhodně nemám předsudky vůči Troškovi (laskavý zájemce dohledá mé komentáře k jiným jeho filmům, kde možno najíti i mnoho 4* hodnocení). Toto je ale rána vedle. Smutné. Skoro by se slušelo říci, že měla mířit úplně jinam. Chtěl bych se zasmát, ale copak to jde? Herci sice nadšeně hrají, ale tohle není charita ani vyhlašování abécédé cen (pseudo)oblíbenosti, takže není společenská slušnost jen chválit. A ani to nejde. Hrozné, hrozné a v tomto případě musím dodat ještě jednou hrozné. Bez špetky humoru, bez jiskry zábavy, bez ničeho, krom těch otravně krásně líbivých eňoňuňo barviček. Dolanský si tam prožil s Luckou fajnový románek, o kterém se mi zdály mokré sny od mých čtrnácti, ale ani to nestačí na nějakou tu hvězdičku. Otravně stejný Kikinčuk, překvapivě otravně stejná Žilková, chudáci Lubin s Pechou to bez okolků stahují zpět na nulu. ()

Sany33 odpad!

Film o ničom! Doslovná špecifikácia! Ako to iba Troška vie dojebať tak je to dojebané. Absolútny nezmysel, ktorý sa mi tak ťažko kementuje, že to ani nie je možné. Celý film sa odohrával v jednej dedinke (Babovresky) a mapoval život obyvateľov. Príchod nového telocvikára teda pardon velebníčka, starostove aféry, klebetiace babky či príchod nového nájomníka strašidelného domu. Asi to malo byť vtipné a strašne zaujímavé. Ale bohužiaľ, skutek utek a je to zlátaniní najrôznejších klišé a trápnych dialógov a ten predčasný ending som tiež nepochopil, asi ďalší Troškov Kanadský žartík. 6% ()

romajz15 odpad!

Je zločin, že tenhle film vůbec pustili do českých kin, protože tak ubohou slátaninu jsem vážně ještě neviděl. Tahle komedie není vtipná, ale směšná trapností svých vtipů. A WTF co byly ty titulky hodinu před koncem? To byo tak vtipný, že bych zvracel. ()

Mishqo

15% ... K filmom Zděňka Trošky treba pristupovať opatrne a s rezervou. Inak tomu nebolo ani tu. Povedal som si, že dám tomu šancu. Výsledok: stratil som dve hodiny života pozeraním na, mierne povedané, pičovinu. Ale bolo tam pár momentov pri ktorých som sa zasmial a preto aspoň za malú hŕstku percent. ()

Beatle

Asi mi měkne mozek, ale mě to přišlo celkem zábavné. Správné stupidní kecy babek, roztomilý Dolanský. Jen to bylo trochu dlouhé ()

Avari.73 odpad!

Seberte mu už tu kameru, kurňa. Ten člověk snad nemá soudnost. Zdeňku, neznám tě osobně, ale díky těmhle "filmům" ani nechci a nějaký ten obrázek o tobě už stejně mám. ()

vyfuk

Troška nám jasně říká, že vážné filmy netvoří. Dělá jen komedie pro zasmání. Pokud chcete jít do kina na komedie kde se trochu zasmějete a budete se trošku i bát, tak toto je to pravé. Opět trochu zajímavý typický Troškův humor typu sex, kopání do koulí (nevím co je na tom podle Trošky až tak k smíchu, jelikož mě bolest v této oblasti moc vtipná nepříjde). Některé vtipy se, ale Troškovi povedli (viz odposlech přerušen). Jako letní komedie ujde, ale pokud si nechcete zkazit vážnou náladu... NEKOUKAT!!! ()

ghatos odpad!

Český buran bez vkusu si kupuje Blesk, kde čte o Džambulce. Žere sračky ze supermarketů. Podporuje Miloše na hradě (ožralce a hovado) a dívá se na absolutní ubohost jménem Babovřesky. Se vším je spokojen a vesele si libuje ve své omezenosti. Rezignace na normální selský rozum a vkus se obrátí i na konec proti těmhle. PS: Jediný Kikinčuk nebyl špatný. -50%...septik!!! ()

jujec

Původně jsem chtěl dát hodnocení odpad!, ale přece jen jsem se 2 x zasmál. Ale jinak ten film stojí za prd - Kameňák neměl děj, ale měl vtipy; slunce+seno měl děj; tento film nemá ani jedno. Už se těším na druhý díl! ()

Roseinka odpad!

Proboha, tady se Troška trošku víc seknul. Ještě, že jsem na to šla do obecního kina za pár kaček. Ale i tak škoda peněz. Takhle trapný a nucený humor jsem snad v českém filmu ještě neviděla. Troufám si říct, že to je nejhorší česká komedie vůbec. Nikdy už to nechci vidět znova, ztráta času. ()

Kosmik 1 odpad!

Mediální masáž jako prase, ale totální zhovadilost, za kterou by se styděl snad i Uwe Boll. Jediné plus je Lucka Vondráčková, ale nemůžu si pomoct, na hvězdičku to prostě nestačí. A každou chvíli reklama na radio impuls, děkuji nechci... respektive děkujeme vypněte to. 0% ()

J-o-k-e-r

Rozhodně "NE"! Jasný, šel jsem do toho s tím, že to žádný klenot nebude, ale člověk aspoň čeká, že se třeba pobaví. Babovřesky mají (ve většině případech) sympatické obsazení, ale tak zatraceně nevtipnou letní komedii jsem snad neviděl. Jestli se skutečně čekalo, že se lidé budou válet smíchy po zemi na základě tak primitivního humoru jako kopance do rozkroku, po*rané auto od holubů nebo velmi neobvyklé příjmení nového faráře, tak já vážně nevím, ale u mě to opravdu nehrozilo. 1* za romantické pasáže s Luckou Plekancovou s Honzou Dolanským nebo chytlavou ústřední melodii (včetně příjemné písničky). Nejsem žádný fanatický odpůrce Z. Trošky, i když ho rád nemám. Např. Kameňáky jsou hovadiny jak cyp, ale já se u nich aspoň nasmál, a to jsem očekával i zde. Nestalo se, jestli jsem napočítal 1-2 povedené fórky tak jsem to možná i přehnal. Že se na konci objevily 3 hokejové hvězdy, to jsem buď nepochopil nebo to bylo tak zbytečné jako alternativní konec filmu. U mě prostě film bokem, a žasnu, že tohle se stalo nejúspěšnějším filmem v českých kinech. No pak se divme, že se na nás už těší 2. a 3. díl. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015