Radek_War_09

Film určitě není určen pro náročného diváka.Ani si nemyslím že by ho tam pan Troška chtěl směřovat.Prostě lehká oddychová letní venkovská komedie. ()

Luckyman

Na rozdiel od mnohých ostatných som sa ja na tomto filme výborne bavil a skvele zrelaxoval. Je síce pravda, že humor bol jednoduchší a prostejší, ale človek sa niekedy chce schuti a od srdca zasmiať. ()

Matt007

Jednu z milosti za to, že jsem se asi dvakrát za film pousmál. Tohle že trhalo rekordy v návštěvnosti? Je vidět, že Českému diváku stačí opravdu málo. ()

BrianStorker

Pan Zdeněk Troška natočil svůj poslední dobrý film v roce 1991. Slunce, seno, erotika byla dle mého názoru v jeho kariéře milníkem. Již na tomto snímku bylo vidět, že pan režisér již nemá kde brát. Laskavý a noblesní humor, pro českou komedii tak typický v 70. - 80. letech, který lechtal bránice českého diváka a slavil úspěch u diváků začal ustupovat lacinému, místy až vulgárnímu humoru, těžících zejména z trapnosti. Babovřesky jsou zcela zbytečným snímkem, který se s tvorbou Trošky, který byl na vrcholu své kariéry v 80. letech, nedá vůbec srovnávat. Dvě ** dávám jen za Lucii Vondráčkovou, která má v sobě obrovské charizma a schopnost rozdávat pozitivní náladu a energii i prostřednictvím filmu. ()

MELODY

U jednoduchých lidových komedií neočekávám velkou kinematografii, objevný scénář, plejádu hereckých hvězd ani prvotřídní hudbu, neočekávám vlastně takřka nic - ergo kladívko laťka je tak nízko, že kdybych ji chtěla o stupínek snížit, budu potřebovat rýč. Babovřesky ji nepřelezly. A proč ta jedna hvězdička? No, třeba tam byl aspoň nějaký vtip, který jsem nepostřehla. ()

Kenty odpad!

Při vší úctě k panu Troškovi za jeho filmy a pohádky, ale tenhle film je prostě katastrofa. Nemá to začátek ani konec, jen pár slušných, i když dost ohraných hlášek. I přesto, že člověk od filmu nic neočekává, si říká, jestli tohle nebyla jen ztráta času. Obrovské zklamání. ()

Realmond

Zdaleka ne tak vtipné jako Slunce, seno a navíc ještě zbytečné dlouhé a zároveň dost nudné, na takhle dlouhý film jen tak málo vtipných scén ve filmu, který se řadí mezi komedie problém. Čekal jsem od toho víc a hlavně větší zábavu. ()

Honzeechec

Jakožto Zemanův volič jsem to prostě musel vidět že jo, nebudu přece facebookový elitě komplikovat pohled na svět. ANo je to pekelně špatný... 133 minut? Lucka Vondráčková v hlavní roli? Šoustal? Ani to nemá smysl komentovat... jenže - to přece rozumnej člověk vědět dopředu, že jo. Nechápu až takovou vlnu nenávisti. A sebepranýřování kuli malejm ubohejm čecháčkům? Dyt se tyhle píčoviny točej všude. ()

puchal

čekal jsem to ještě horší, puštěno v dálkovém buse jinak bych se nedíval to se ví škoda že to neskončilo hned poprvé... ()

vozralec

Začátek jalový, pak se to trošku rozjelo. Nejlepší scéna s hozením párků na talíř. Lucinka zabodovala. Žilková kupodivu snesitelná. ()

peti13 odpad!

To už bych si radši zašel na parádní vaginoplastiku, než se znovu dívat na tento "brilantní" výtvor. Zdenda vskutku dosáhl na špičku lidské evoluce. ()

Zevon odpad!

No, když pan Troška tomuto národu již dostatečně prezentoval svůj filmový high end, je s podivem, že se angažují i Langmajer, Pecha, Kostelka..to jsou v insolvenci, či co, že tak strašně potřebují těch pár kaček? Velmi by mne zajímalo, zda by roli přijal třeba Jan Werich, nebo Miroslav Horníček, Jiří Sovák nebo Vladimír Menšík :-). Přiznám se, že jsem hodnotil jen deset minut filmu. Pokud těch deset minut stálo za pikaču a zbytek byl na plný počet, je stejně jedno. ()

Jaxx84 odpad!

Málokdy se hecnu a podívám se na film jen proto, abych se přesvědčil, že zdejší komentáře mluví pravdu. Inu ale sebral jsem odvahu, zbytky zdravého rozumu schoval tomu Druhému a podíval se na Babovřesky. Mno, nevím co Troška alá genius režisérus a scénarikus hulí, ale musí to být sakra dobrej matroš, když stvořil takový odpad kinematografie. Určitě se teď někde plácají s Žilkovou, Langmajerem, Kikunčukem a Vondráčkovou vzájemně po ramenech a říkají si, jací mi to jsme skvělí filmaři. Kurde, jestli má alespoň trochu svědomí, ať si ten mamlas sedne na 5 minut za PC a přečte si tady, co si národ opravdu myslí o těch výkalech, které tvoří za přispění fondu pro kinematografii. Jestli opravdu najdeš Troško odvahu a přijdeš sem, doporučuji Ti zcela výjimečně komentář páně Verbala, který lidově, ale stále s velice nadlehčeným pohledem popisuje, co se mi teď honí hlavou. Sbohem navždy. PS: právě mi na chvíli vynechalo srdce a upadl jsem ze židle, bo jsem si na postranní liště všiml, že ten ubožák natočí Babovřesky 2 a 3. Který sponzor mu na to probůh dá prachy? Blaničtí rytíři do sedel! 0/10. ()

Psycho.R

Myslím, že je zbytečný posuzovat film podle toho, že ho točil Troška. Není to kravina, jako Kameňáky, to určitě ne, ale minusů je tu celá řada. V první řadě je to parazit na Slence, senu, ta křečovitá snaha o navázání na tuhle trilogii je do nebe volající. Další problém je délka filmu. A hlavně - jeho nudnost. Není to komedie, to v žádnym případě. Spíš je to taková nějaká ostráda, kterou dávala nova v devadesátejch letech. V každém případě, pokud by Troška měl režírovat kvalitní scénář někoho jiného, myslím si, že by film byl na úrovni, protože minimálně řemeslně to pořád zvládá. Takže za to jedna hvězda a druhá (spíš půlhvězda) za to, že jsem od traileru čekal další jasnej kameňák jen o tom, jak někdo padá nebo se kope do kulí a ono to tak neni. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015