Claude Speed odpad!

Je vrchol, když vám takovou sračku pustí v zájezdovém autobuse! A ještě větší vrchol, když nemůžete usnout, a vzhledem k malé konstrukci autobusu ani nijak otočit! Ať už jsem chtěl, nebo ne, musel jsem se na tenhle kýblhoven dívat. Po 90 minutách při výbuchu si už člověk oddychne, že je konečně konec, a ono BUM!! A film ještě hodinu pokračuje... Budu toho dopravce žalovat za způsobenou újmu na zdraví! ()

Veronica27 odpad!

Hrozní herci ! Hrozný film, žádný děj. Tohle je fakt propadák a to přiznávám, že jsem se na to i trochu těšila. Farář, co se jmenuje " šoustal " ? Tak tohle by pobavilo tak děti na první stupňi. ()

Aleix odpad!

hodnoceno do první reklamy na Nově. Lucie Bílá jako cigna byla dost věrohodná ,má to holt holka v sobě , jinak pokud chtěl Troška navodit atmosféru jako v Slunce seno , tak velká bída. ()

Inozuka odpad!

Jen tak pro jistotu jsem si řekl, že na kus kouknu a uvidím zda se Troška alespoň trochu přiblížil své trilogii Slunce, seno..., která je sice pitomá, ale ve své podstatě i jaksi dokumentárním záznamem života na vsi. A odpověď zní, že ani náhodou a že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. Snaha tam je, ale ani omylem se návrat na jihočeskou vesnici nezdařil. Takovou snůšku nesmyslů a trapnosti jsem fakt nečekal, i když iluze jsem si nedělal. K tomu ten okatý product placement... Prostě absolutní peklo!!! ()

Jacques-ds

Není to tak hrozné, jak by se mohlo zdát. Těžko uvěřit, ale seriály typu Ordinace a Velmi křehké vztahy jsou ještě o level či dva níž. I proto hvězdička, druhá hvězda za těch pár okamžiků, kdy jsem se i zasmál. Za tenhle film se nevyplatí dávat ani korunu, ale pokud jste k jeho shlédnutí donuceni okolnostmi, přežijete :) ()

RajAthen odpad!

Rodinné svátky mohou v konečném důsledku vésti i k takovým hrůzám jako projekce podobných opusů jako tento, jakkoli takovýto těžko dohledat. Pan Troška, bavič davů, se asi chtěl touto šmírou vrátit ke svým kořenům a navázat na lidovou hravost Sluce, seno. Patřím k lidem, kterým se první dva díly vzpomínané trilogie líbí a ukázka české nátury zde opravdu poctivě rezonuje. O to smutnější, trapnější a ubožejší by bylo srovnání s Babovřesky. Vesnici obydlenou pitoreskními, hloupými a obhroublými postavami, kdy se "děj" točí kolem "vtipného" jména a údajné aféry postavy Lucky Vondráčkové (u které stále kroutím hlavou, jak se mohla do této žumpy nechat přemluvit). Domnívám se, že film, který postrádá děj, postavy (třebas i lidového formátu) i humor není filmem pro kohokoliv, skutečnost, že se do kin chystá díl třetí považuji za jeden z velkých omylů národních dějin. Dodal bych, že hodnotit tento počin jako odpad není póza, ale nutná sebeobrana, aby se třeba jen někdo zamyslel a na vstupence za takovouto šmíru ušetřil... ()

bearmeedek

Než hodím další díly do odpadu, přidělím prvnímu dílu alespoň jednu hvězdičku za pár letmých pousmání a za odlehčený mini příběh Dolanský + Vondráčková. ()

Mik_e

Slunce, seno, kameňák ! Je to stupidní, větší množství trapnějších momentů střídá pár těch povedenějších, jednou za čas je to proloženo Vágnerovou vodrhovačkou. Děj to v podstatě žádnej nemá, na další díly se určitě dívat nebudu, ale..přeci jen - babky byly sice na ránu, Langmajer taky nic moc (farář Šoustal, hahaha), ovšem Lucka Vondráčková s Dolanským byli sympatická dvojka, jejich scény byly fajn. Pár vtipných momentů se přeci jen našlo, a na dvě to dotáhly Krystalky ! ()

rublik05

Jedna věc se Zdeňku Troškovi upřít nedá, a sice že si ve spoustě svých filmů dává záležet na vhodně zvoleném prostředí, které pak ve spojení se slunečným letním počasím vytváří opravdu příjemnou atmosféru. Spolu se sympatickým vesnickým prostředím je to ale asi tak jediné, co mě na Babovřeskách zaujalo. Jinak je to jen obyčejná přehlídka trapných vtipů, primitivních humorných situací, přehrávajících herců a v podstatě prázdného scénáře. Příběhová linka není prakticky ničím zajímavá, stopáž je šíleně přepálená, takže zde není nouze o velké množství nudných scén a zbytečné výplně. Záměr tvůrcům dle tržeb z kin asi vyšel, nicméně já se většinu času nudil nebo styděl. 2/10. ()

Wyrdas

Relativně pohodová, typicky česko-troškovská komedie. Vlastně je tak trošku lepší, než jeho průměrná tvorba, ale svá slabá místa to má. Lucie Bílá zas přehrává, ten falešný konec - to jsem se doslova styděl. Jinak je to zřejmě takový obraz opaku lepšolidí z Prahé. Párkrát jsem se upřímně pousmál a jednou možná i zasmál. ()

zberatel odpad!

Pamätám sa ako by to bolo včera. Kamarát ktorý má rady české komédie, mi pustil túto "komédiu" že pozri si to, je to fakt zábava. Bola tuším sobota poobede okolo tretej keď som to začal pozerať. Vypil som pomaličky dve pivá, tri poldeci čo mi ponúkol a nebol som ani v polke filmu.. Keď sa mi to podarilo dopozerať, bol som unavený viac ako po 12ke v práci. Jediná vec čo mi utkvela v pamäti je Lucka vo tričku XXL a jej krásne nohy, to je fest sakra málo... ()

dewil21 odpad!

Kde jinde by se mohl natočit takový škvár, než v zemi vidláků a buranů a kde jinde by mohl mít úspěch, než u publika médiální masáží nezmanipulovatelného... Troška se zaměřil na 54,8% národa a natočil jim komedii šitou na míru - plnou vulgarit, nad jejichž trapností by se pozastavili i žáci základní školy (pokud by je snad rodiče chtěli odměnit za 4 na vysvědčení) a vtipnou tak maximálně za stovku, čemuž absolutně neodpovídá cena vstupenky. Několikrát jsem měla pocit, že je snímek přerušen reklamou (že by už i v kině?), ale pak jsem pochopila, že je to součástí (jak bravurní) a s nadějí jsem očekávala, že si Vondráčková začne prát tanga v Arielu, který vytáhne Žilkové z kabelky. Bohužel se tomu tak nestalo a proto nemohu dát ani tu jednu *. Slovům: kozy, prdel, šoustal a pták jsem byla vystavena celých 120 minut a následkem toho jsem na ně dostala alergii. V příštích několika měsících, ať už je uslyším v jakémkoli kontextu, naskočí mi pupínky o velikosti pomerančů. Pro letošní rok mám shlédnutím tohoto díla sebetrýznění vybráno a jsem si téměř jistá, že žádný, natož zahraniční režisér, tento snímek velikána české kinematografie nemá šanci překonat. A proto zde místopřísežně slibuji, že jestli Troška natočí ještě jednu komedii o babkách pobíhajících okolo špinavýho rybníku a s rádoby erotickými vtipy, tak emigruji. 25.3.13 V Deníku jsem se dočetla, že p. Troška točí filmy pro lidi, kteří si rádi zavzpomínají "takhle hezké to bylo, když jsme byli mladí nebo když jsme pracovali v JZD." čímž přímo potvrzuje má slova o výše zmiňovaných vidlácích... a buranech vlastně taky, protože všechny postavy se jako burani chovají a vůbec to není milé, úsměvné a s nadsázkou. Zášť, zloba, pomluvy a intriky jsou tu dány za normu a normální to asi nepřijde jen "elitě kritiků a intelektuálů posedávajících v pražských kavárnách". K tomu mohu jen dodat, že do této skupiny nemohu patřit, protože jsem v podstatě z vesnice a tak zřejmě budu patřit do skupiny pózérů, kterou tak hezky definovali profesionálové z Reflexu... ()

PaRi odpad!

Divím se všem, kteří se tu pouští do hodnocení další Troškovy srágory. To znamená, že svůj čas věnovali jejímu shlédnutí. To já svůj drahocenný čas rozhodně ušetřím, protože je mi jasné, že z Trošky nemůže vypadnout nic než průjem. Nejhorší na tom je, že na ně vždy sežene peníze. Ovšem s těmi, co mu je dávají bych nechtěl mít cokoliv společného. ()

topi80

Pokus o nové Slunce seno se režisérovi Troškovi nevydařil. A to mám filmy, jejichž jedinou ambicí je pobavení, obecně moc rád. Jenže tady se klady smrskávají na pochvalu za exteriérovou kameru (u Troškových filmů jde téměř o samozřejmost), občasnou pohodovou atmosféru a sem tam nějakou hlášku. Ale jinak jde o dílo, které působí odfláknutě. Příběh nevtáhne, člověk má pocit, že sleduje nicneříkající epizody a získat si vztah k aspoň jedné z postav je nemožné. Humor tvoří z podstatné části křeč. Kopání do koulí, nedorozumění s klečící uchazečkou o práci, farářovo erotické příjmení... A když už, tak místo aby šlo o několikasekundovou epizodu pro diváka, kterému to k pobavení stačí, tak se okolo toho roztáhnou nekonečné desítky minut dialogů, které tuto velikou legraci rozmazávají. Místo aby vše do sebe zapadalo, tak je sestříhání scén chaotické a některé jsou úplně zbytečné. Herci tak nemají co hrát (v případě drben se ani o hraní mluvit nedá, jen o přehrávání). Ta hvězdička je v podstatě jen za to, že mám Zdeňka Trošku celkově v oblibě a přál bych mu, aby ještě někdy natočil nějaký dobrý film. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015