Cerna_kosile

Možná ano, možná ne úspěšné pokračování životů studentů z Masarykova gymnázia. Pozornost už zde není postavena na studiu a vytváření hodnot, nebo na malování graffiti. Řeší se víc problematika sociálního života, obohacena o již velmi dobře známé neherecké výkony jako v prvním filmu, a o ještě dost jednodušší humor. I když Petr s Michalem stále tvoří své bratrstvo kočičí pracky, tak jeden z nich už konečně dostal rozum, ale druhý ne. Na druhou stranu pěkný kontrast mezi tímto duem. Jediné zklamání, že jsme nemohli vidět Zrzouna s diplomem z jaderné fakulty a s titulem Ing. před jménem.. ()

DiableBlanc

Přijde mi to o něco lepší než Gympl ...tu už řešíme budoucnost, dospívání a co vlastně dál ...Michal, v podání Jirky Mádla, si hledá kurvy k šu*kání a snaží se projít vejšku ve způsobech svého zazobaného otce a Petr (Vorel) zase hledá vztah a odtrhnutí se od své věčně nalité matky ...ale spálí se a nakonec je vlastně všechno špatné pro něco dobré :) ()

NPlayer

Ještě horší než Gympl. Jediná hvězdička je tentokrát překvapivě pro Tomáše Vorla juniora, který je svým civilním neherectvím jedinou uvěřitelnou postavou. Mádl, Podzimková - oba hrozní. O nějakém příběhu se skoro ani mluvit nedá. Na všechno padá pachuť nepodařené karikatury. ()